reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam sie szybciutko w ten sloneczny dzionek, maz wyprawiony i zawieziony do pracy, drzemka Wiktora zaliczona w aucie:sorry: wiec tylko obiadek i ogarniecie chatki pozostalo mi jeszcze ale cosik weny nie mam. Mlody jakis markotny zmienny dzis ze hoho:cool: ma stan podgoraczkowy wiec zadnego spacerku nie bedzie by losu nie kusic.

Misia ja jestem z wami codziennie ale nie mam szansy nic napisac bo mlody zawsze jest wtedy miedzy mna a laptopem. Ale os przedwczoraj mala zmiana ma swoj laptop i go nie odstepuje :tak::-) no chyba ze jak chce zadzwonic do baby:cool2:. A oto i on moje zbawienie VTech Challenger Laptop – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores
Widzialam cie ostatnio na spacerku z twoimi 2xA:-pale spieszylam sie bo mialam gosci wiec nie zaczepialam was:sorry:. Mlody rosnie, rozrabia, pyskuje, ostro lapie sie za szczote i zamiata tylko na glowy uwazac trzeba:tak::cool2:. Jak tylko mlody przestanie mi kaszlec to wpadniemy na kawke. Moze nawet wiekszym gronem zobaczymy.
Co do lumpeksow to ja tez chetna dzis widzialam 3 duze busy pod tym duzym lumpeksem z tyly za socjalem i wpadl mi w oko wypoczynek ale teraz to slubny powie ze mi cos na leb chyba spadlo:eek: ze mam takie pomysly.
Wiec Misia i Pauletta ja lape sie z wami na zwiedzanie "zabytkow";-)

Margarita ta pani od piasku rewelacja po prostu oczu nie mozna bylo oderwac. I kto by pomyslal ze takie cudo mozna z piasku tworzyc. Szacun:-)

Dobra spadam robic rosolek bo maz zamowil i sprzatanko. Mam prasowanie ktore czeka na mie juz ponad mies. :zawstydzona/y: z kosza juz sie wysypuje a ja nie mam natchnienia:no::szok: jedynie co to mezulkowi koszule i podkoszulki prasuje i tyle a w szafi pusto bo wszystko wcielo .... czyt. nieuprasowane

Moj synek wlasnie z kaszki ktora szamal, zrobil sobie maseczke na dlonie... no coz kreatywnosc maluchow gora ale sprzatania mam teraz co nie miara uffff

P.S. Znow szok co sie z kobietami porobilo po prostu zgroza http://polskalokalna.pl/news/w-lesie-znaleziono-martwego-noworodka,1403440
 
Ostatnia edycja:
zle sie wyrazilam:-)ja w rybie po grecku najbardziej lubie farsz - cebula + marchew,wiec sama rozumiesz,ale bede sie chyba musiala obejsc smakiem w tym roku:-(
Madbebe - nadal nie rozumie :D Ja tez karmie piersia i nie odmowie sobie niczego :D takze na Wigilie bedzie i ryba po grecku (tu cebulka nie powinna Ci zaszkodzic - jest podduszona i wogole, gorzej z surowa...) i pierogi z kapucha i grzybami, barszcz i karpiu ofkors tez.
 
Frog4 :szok::szok::szok: nie no az sie łezka w okau zakrecila.......co za matka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Tichonek no to po @ zacznijcie staranka;-):-) moze mezowski zdazy sie juz namyslec no bo ilez mozna:-p.
Albo przytrzymaj go hehe:-Dnie no zartuje teraz:sorry:
 
Madbebe - nadal nie rozumie :D Ja tez karmie piersia i nie odmowie sobie niczego :D takze na Wigilie bedzie i ryba po grecku (tu cebulka nie powinna Ci zaszkodzic - jest podduszona i wogole, gorzej z surowa...) i pierogi z kapucha i grzybami, barszcz i karpiu ofkors tez.
to teraz wszystko jasne:-)ja po prostu nie mialam odwagi siegnac po cebule,ani po kapuste w jakiejkolwiek postaci (myslalam ze i duszona szkodzi:eek:) i podwojnie mi ciezko bo lubie cebulke:-)ale teraz to juz chyba sobie nie odmowie,skoro tak mowisz:tak:
Ja tez uwielbiam second hand'y:happy:a moj A.jeszcze bardziej:-)A ten z meblami za socjalem to szczegolnie:-)Zdarzylo nam sie wyhaczyc kilka fajnych rzeczy,tym samym moj dom uwazam za nieco zagracony:-)ale chyba przytulny dosc.
Udalo nam sie kupic jednak bombki w argosie:-D:-DNa stronce figurowaly jako out of stock,ale w sklepie jeszcze byly 2opak.Dzisiaj dokupilismy lancuchy i bede wreszcie miala upragniona choinke:-)Tez mysle zeby ja ubrac na dniach,malej sie na pewno spodoba:tak:
milego dnia!:happy::happy::happy:
 
Madbebe - nadal nie rozumie :D Ja tez karmie piersia i nie odmowie sobie niczego :D takze na Wigilie bedzie i ryba po grecku (tu cebulka nie powinna Ci zaszkodzic - jest podduszona i wogole, gorzej z surowa...) i pierogi z kapucha i grzybami, barszcz i karpiu ofkors tez.

Poza tym nasze szkrabiki:-) prawie trzy miesiące będą miały (Ani zabraknie kilku dni dosłownie). Poza tym jak zjem odrobinę to nie powinno zaszkodzić. Do takich wniosków doszliśmy wczoraj z mężowskim:-):-):-)
 
Poza tym nasze szkrabiki:-) prawie trzy miesiące będą miały (Ani zabraknie kilku dni dosłownie). Poza tym jak zjem odrobinę to nie powinno zaszkodzić. Do takich wniosków doszliśmy wczoraj z mężowskim:-):-):-)
Wlasnie Asienko - nie trzeba sie obzerac ;-)a sprobowac trzeba wszystkiego zeby sie kury dobrze niesly :-):-D:-D:-D:-p
 
No i zaczelo sie:szok: Remont!!!!:no:

Witam was, troche pozno ale na zakupach budowlanych bylismy i juz mam w domu sajgon:shocked2: No ale w sumie sie ciesze bo jak juz sie cos zaczelo to i sie skonczy nie:-) Mam nadzieje ze zdazymy:tak:
Wy juz choinki ubieracie??:szok: Ja tez planowalam troche wczesniej ale to moze tydzien przed swietami a tu jesio listopad:-)No ale troche rozumiem, tez uwielbiam swieta i nie moge sie doczekac ale nie chce zeby sie nam znudzila do swiat:tak:
Wczoraj wyszlismy wieczorem na dwor i co widze? Snieg pada, dzis wstalismy rano a gory wkolo pieknie zasniezone:tak: Az swietami zapachnialo:-)No ale puki co to teraz ten remont trzeba skonczyc zeby bylo gdzie choinke postawic:-D:-D
Milego wieczoru
 
reklama
No ja tez z choinka nie bede szalala zbyt wczesnie, bo u mnie w domciu taka tradycja, jak u Lubiczanki, ze ubiera sie w wigilie rano:-) A, ze dzieki Bogu, dane nam bylo i w tym roku spedzic swieta z nasza kochana rodzinka w PL, to tradycja zostanie podtrzymana:-)
Zastanawiam sie tylko, jak Ada zareaguje na tak interesujacy obiekt:confused2: W zeszlym roku pelzala po podlodze (miala 6,5 mies) a teraz, to trzeba bedzie uwazac, zeby nasze swiateczne drzewko nie znalazlo sie na niej:eek: Na szczescie chetnych do opieki nie brakuje...
Najbardziej smuci mnie tylko jedna rzecz... W tym roku bedzie nas o 1 mniej:-( Dokladnie 2 tyg. temu dowiedzialam sie (z lekkim opoznieniem, bo rodzicom nie przechodzilo przez gardlo, zeby mi powiedziec), ze mojego kota juz nie ma:-:)-:)-( Przezyl z nami 15 i pol roku i byl czlonkiem naszej rodziny a teraz juz go nie ma.
Wiedzialam, ze ta chwila nadejdzie ale mialam szczera nadzieje, ze jeszcze go zobacze i pozegnam sie z nim:-(
Rodzice jednak uspili go szybciej, bo juz bylo widac, ze sie meczy. Poza tym wiedzieli, ze jak ja przy tym bede, to dopiero bedzie histeria...
Dobra, koncze temat, bo ciezko mi jeszcze o tym mowic/pisac, lzy mi leca a musze sie ogarnac, bo zaraz znajomi przyjda.
Zycze Wam dziewczynki milego wieczoru i zeby jutro rano dzieciaczki daly Wam sie wyspac- ja juz stracilam na to nadzieje i chyba pozostaje mi czekac na wyjazd do PL (no chyba, ze zeby trojeczki szybciej sie pojawia:confused2:) Tam sie wyspie i odpoczne:-) Juz tak bliziutko:-):-):-)
 
Do góry