reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

A ja jestem, podczytuje Was, tylko jakos dzis nic mi sie nie chce. Bylam na zakupach i tak sie zmachalam, ze teraz z checia poszlabym spac. Ale trzyma mnie to, ze zaraz bedzie x factor, wiec musze ogladnac :-) Ja dzis upieklam jablecznik, ale jakos odechcialo mi sie jesc. Chodzil za mna(ten jablecznik oczywiscie) od tygodnia, a jak go wkoncu zrobilam, to juz jakos nie chce mi sie jesc.

mama ady wspolczuje z powodu straty kotka. Mysle, ze Twoi rodzice dobrze zrobili, bo przezylabys to dwa razy mocniej, gdybys tam byla i widziala to.

froq pojawiaj sie czesciej!Tak rzadko Cie widac tu na BB :-) I ja wciaz czekam :-)
 
reklama
Hejka mamusie
Ja tez jestem ale czasu na pisanie brak..baaa nawet ostatnio z czytaniem nie wyrabiam:tak: Maly mi poprostu zyc nie daje - chyba najgorszy okres od urodzenia serio. Codzienne pobudki o 5 rano, 3 razy w nocy na mleko sie budzi i caly dzien potrafi nie spac:szok: dzis pospal rano od 9 do 10 i na tym koniec dopiero wieczorem go zmozylo pomimo 100 prob polozenia go w dzien:no:a czolga sie, turla ze z oka nie mozna spuscic, dobrze ze nie raczkuje jeszcze i ze kominka nie mam:-D:-p
Jejku nawet ne wiem co pisac tyle czasu mnie nie bylo
K'amc'ia serdeczne gratulacje i wszystkiego najlepszego dla dzidzi, przepraszam ze tak pozno ale jakos nie bylo okazji
MamaAdy jak ja Ci zazdroszcze tych swiat w pl:tak::-(
Marta gratuluje wyczekiwanego domku i powodzenia w uzyskaniu bardzo okraglej kwotki na wyposazenie;-):-)
Frog przepraszam ze nie wpadlam ale ostatnio wykonczona jestem:zawstydzona/y:
pozdrawiam
 
No ja tez z choinka nie bede szalala zbyt wczesnie, bo u mnie w domciu taka tradycja, jak u Lubiczanki, ze ubiera sie w wigilie rano:-) A, ze dzieki Bogu, dane nam bylo i w tym roku spedzic swieta z nasza kochana rodzinka w PL, to tradycja zostanie podtrzymana:-)
Zastanawiam sie tylko, jak Ada zareaguje na tak interesujacy obiekt:confused2: W zeszlym roku pelzala po podlodze (miala 6,5 mies) a teraz, to trzeba bedzie uwazac, zeby nasze swiateczne drzewko nie znalazlo sie na niej:eek: Na szczescie chetnych do opieki nie brakuje...
Najbardziej smuci mnie tylko jedna rzecz... W tym roku bedzie nas o 1 mniej:-( Dokladnie 2 tyg. temu dowiedzialam sie (z lekkim opoznieniem, bo rodzicom nie przechodzilo przez gardlo, zeby mi powiedziec), ze mojego kota juz nie ma:-:)-:)-( Przezyl z nami 15 i pol roku i byl czlonkiem naszej rodziny a teraz juz go nie ma.
Wiedzialam, ze ta chwila nadejdzie ale mialam szczera nadzieje, ze jeszcze go zobacze i pozegnam sie z nim:-(
Rodzice jednak uspili go szybciej, bo juz bylo widac, ze sie meczy. Poza tym wiedzieli, ze jak ja przy tym bede, to dopiero bedzie histeria...
Dobra, koncze temat, bo ciezko mi jeszcze o tym mowic/pisac, lzy mi leca a musze sie ogarnac, bo zaraz znajomi przyjda.
Zycze Wam dziewczynki milego wieczoru i zeby jutro rano dzieciaczki daly Wam sie wyspac- ja juz stracilam na to nadzieje i chyba pozostaje mi czekac na wyjazd do PL (no chyba, ze zeby trojeczki szybciej sie pojawia:confused2:) Tam sie wyspie i odpoczne:-) Juz tak bliziutko:-):-):-)

Własnie ja tez ci zazdroszcze rodzinnych swiat w PL, to beda moje pierwsze swieta z dala od rodzinki i nie wiem jak to zniose:-( Ale serdecznie współczuje straty kotka i rozumiem co przezywasz:-(
Mi juz leb peka a to dopiero pierwszy dzien demolki w domu, nie wiem czy to dobra decyzja byla:no: Ale juz widze jak bedzie ladnie jak skonczymy:-)
Dobrej nocki kobitki;-)
 
Pisze szybko bo przerwa w Mam Talent jest :-) Mamy romantico wieczor. Zrobilam super zdrowotny obiad i spijamy Irisch Cream:-) (uwielbiam!!!!). Mialam dzis taki super dzien ze szok! Dawno tak fajnie nie bylo! Ali byl supergrzeczny! POtem pojechalismy na dlugie zakupy. Wreszcie kupilam sobie mieszanki kielkow (znalazlam w Evergreen). Glosniki do kompa. Ozdoby swiateczne na okna. I w ogole bylo tak jakos fajnie, rodzinnie:-) W Argosie jest super steamer tefala przeceniony z 90 e na 36. Kupie na bank bo juz dawno sie na niego czailam. A duzaaa obnizka!!:szok:
Co do diety przy karmieniu to temat juz byl walkowany wiele razy ale tak jak Kasia mowi- jesc wszystko, a rzeczy powiedzmy drazliwe z umiarem ale bez odmawiania sobie:-) A Madbebe o kapuche sie nie martw. Ja zamierzam zjesc sluszna porcje bigosu!!:-):tak:

No to lece Dziewczynki i milej reszty wieczoru i nocki!! :-)
 
Jola a to Wasz wlasny domek ze takie remonty? Tylko sie kochana nie przemeczaj i uwazaj na siebie :-) A wogole gdzie Ty pomieszkujesz ze takie piekne widoki?
 
Hej,
Ja tylko na chwilunie, bo normalnie nie wyrabiam na zakretach :eek:
W Joycesjest fajna promocja na chusteczki pampers sensitive, 9 paczek za 10euro :-) Oczywiscie juz sie w nie zaopatrzylam, mam nadzieje, ze spasuja malemu :happy:
Kupilismy mu tez w koncu komode na ciuszki i co? Mamy ich za duzo i sie nei mieszcza :sorry:
Alex juz mi tak wariuje w brzuszku, ze czasem dosyc konkretnie zaboli :szok::-D

Co do polskiego gina SZCZERZE ODRADZAM Terryland :no: Ta babka, ktora tam pracuje jest niedouczona i niekompetentna. Przypominam moja akcje z przeziernoscia karkowa - zmierzyla zamiast faldek, kawalek zuchwy, policzka czy czegos tam na twarzy mojego synka :crazy: Po prostu skandal!!!
W Polmedzie ponoc Sempka wrocila, ale jest tam tez dr Zulichowski, u ktorego bylam na wizycie i naprawde zrobil na mnie dobre wrazenie.

Pauletta82 na kiedy dolkadnie masz termin porodu?

Zmykam Dziewczynki, spokojnej nocki zycze ;-)
 
Tabasia ja mam termin na 12 marca :tak:
Zmykam spać właśnie już przebrnęłam przez połowę drugiej części sagi ale mąż mi tak chrapie nad uchem że nie mogę się skupić na czytaniu mam nadzieję że chociaż uda mi sie zasnąć :laugh2:
Dobranoc:tak:
 
reklama
witam:-)

wczora:-)j nie miałam neta pół dnia:no:a potem brzuch mnie strasznie bolał:confused2:
jedziemy dzisiaj oglądać łóżka,dywany itd:-)
wczoraj była właścicielka i była bardzo nieszczęśliwa:confused2:ciekawe czy ona odda mi depozyt czy lepiej poprostu nie płacic za ostatni miesiąc:sorry:

miłej niedzieli:tak:;-)
 
Do góry