reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Emili podziwiam takie nianie :szok::tak:

No co jest dziewuszki? Ja już zdążyłam maraton uskutecznic w dwie strony a tu nie ma nic do czytania?
Mroźno jest,ale słoneczko wyszło i w powrotnej drodze spociłam się jak mysz :sorry:
 
reklama
Do nas też nic nie przyszło:no:Tak się tylko zastanawiam czemu,ale szczepić i tak bym nie szczepiła:no:
A niebieskie ozdoby w zeszłym roku w Woodies widziałam:tak:
Dobranoc..
Ja wlasnie dzis dostalam:-D Dostaniesz napewno.Ale po co tak czekasz hih jak szcepic nie bedziesz:-D na pamiatke chcesz:-D:-D:-D
Hello
My zaraz mykamy do przedszkola.Dobrze,że nie pada.

Potwierdzam,że w Ikea nie ma niebieskich bombek.Byłam ostatnio i kupiłam czerwone i złote....te takie oklepane :-D:-D

Margaritko nie będę się zakładac czy faktycznie jadę po 2 rzeczy,bo jeszcze przegram :confused2:

Nooo z good newsów to mój M pewnie będzie przez weekend pracował :eek::confused2::crazy:
A ja w koncu odwrotnie w weekend mam meza w domu hurrrrrrrrra
000203EB.gif


A ja tez mam przerabane.Moje dziecko znowjakies fay na zasypianie ma wdzieni tak jak zasnie po poludniu to juz go nie dobudzisz i potem szalej do 1 w nocy a my juz wymiekamy..Ja go nie klade,on sam sie bawi ,bawi ,polozy sie na chwile i myk niema go.Wczoraj jak zasnal na tym dywanie spal do 20! Za zadne skarby nie dal sie dobudzic.Telewizor rabal,my gadalismy norrmalnie i chodzilismy,swiatla sie palily a ten na srodku dywanu jak na innej planecie spal w najlepsze.Wiec musze go chyba klasc przez te deszczowe dni,bo on jak sie ciemno robi senny sie robi i pada.Ale najgorsze jest to ze musze go klasc kolo 12 i nie pojdzie skubaniec sam spac tylko zamyka za mna drzwi i moiw mama wskakuj spac!:eek:Wiec mam przymusowa drzemke o 12 w takim razie spadam jakis obiad zrobic:shocked2:
 
witam

ja wpadłam ze wspaniałą wiadomością:-)
dostałam juz moją wyczekiwaną chatke socjalną,nowiutką i duuużą no i znowu będe sąsiadką lubiczanki:-)nawet nie wiecie jak ja sie ciesze:-):-)

miłego dnia
 
witam

ja wpadłam ze wspaniałą wiadomością:-)
dostałam juz moją wyczekiwaną chatke socjalną,nowiutką i duuużą no i znowu będe sąsiadką lubiczanki:-)nawet nie wiecie jak ja sie ciesze:-):-)

miłego dnia
WOW!!!! To super:-):-):-) Tylko teraz znowu sprzatanie i przeprowadzka:eek:
A mialam pytac... Przyslali Ci wreszcie ten czek, co zaginal w akcji??
 
No to gratulacje Marta.
Kiedy przeprowadzka?

Gastone widzę,że nasi mężowie się zamienili.Mój do roboty,Twój w domu.
Mam nadzieję,że u nas to długo nie potrwa.
W sumie ma tyle roboty,że jak wraca z pracy zasypia na stojąco :sorry:
 
Ja mojej podałam panadol i patrzyłam czy jest różnica bo płakała i gryzła wszystko i powiem że pomogło spała lepiej a zębów też nie widać ale ma bardzo czerwone dziąsełka może w końcu się pokażą :tak: syn już dziś lepiej ropa znikła ale ma tak czerwone że szok:tak: czy wiecie może coś na temat pani Dr.Sempki prawda to że przyjmuję w środy w Galway?
qrcze ja tam nie wiem,ale tez powinnam juz sie zglosic do gina w najblizszym czasie zczekowac czy wszsystko OK,a nie wiem do kogo isc?ktos moze polecic jakiegos polskiego z Galway?Nie wiem czy isc do polmedu czy na terryland..

badełej- ktoś tu szukał bombek niebieskich???? chyba madbebe :-) otoz w Argosie są- w pudelku 100 szt elementów- połaczone troszkę ze srebrnym ,ale niebieskich tez sporo :tak: i mają przeceny:cool2: na mnóstwo swiatecznych rzeczy;-)
;-)
owszem, sa ale tylko w katalogu:-:)wściekła/y:nie maja ich w stocku w galway i do tego nie ma opcji zamowienia:wściekła/y:ewentualnie inne miasta:szok:sprawdzalam online:eek::crazy:musze po tych woodisach pochodzic itp. - dzieki Wam za info, w tym roku nie podaruje:no::-)
anineczko,zlote i bordo nie tyle oklepane -bez urazy;-)-co mnie sie juz przejadly:tak::happy: i chce na niebiesko:rofl2:o tak!:-)

witam

ja wpadłam ze wspaniałą wiadomością:-)
dostałam juz moją wyczekiwaną chatke socjalną,nowiutką i duuużą no i znowu będe sąsiadką lubiczanki:-)nawet nie wiecie jak ja sie ciesze:-):-)

miłego dnia
wow!gratuluje !!!,ja tam nawet nie mam pojecia jak sie do tego mozna zakwalifikowac,zielona jestem:eek::eek::rofl2:wiec ta zla passa juz sie skonczyla nareszcie;-):tak:a z lubiczanka - jestescie na siebie skazane i juz:-D:-)
 
Ostatnia edycja:
witam piekne panie



Ciao dziewczynki!

Kurcze nie wiem, czy Alowi ida zeby czy nie....

Niby ma wszystko to co napisala Didi ale nie wiem kiedy powinnam zaczac mu cos na to dawac. Odkad go polozylam spac obudzil sie znow juz 3 raz z krzykiem. Ale nie wiem czy to przez zeby czy nie...:sorry: W dzien nie widze, zeby cierpial z bolu. Tylko wszytsko wklada do buzi. Jak myslicie? nie wiem czy juz mam mu dawac jakies czopy i zele?? Skoro w sumie nie wiem czy to zeby czy tak po prostu sie budzi.

Wogole to ja nie wiem jak Wy te czopki dzieciom wkladacie. Ja probowalam mu dac po szczepieniu ostatnio. Co ja mu w tylek to on wypychal na zewnatrz!! :-D No normalnie jazda jak nie wiem co! I tak sie kurde przepychalismy. Ja mu w d...a on spowrotem. Bezsensu! :eek:
A zele to jakie na zabkowanie w Irl?

Pauletta- wysle ci te ksiazki jak znajde chwilunie dobrze? Bo jestem zabiegana na maxa.

Kurde mialam sobie troche mleka odciagnac na Alowe sniadanie do kleiku ale zapomnialam i obalilam pol wina....szlag! teraz juz za pozno;-)
haha ..usmialam sie z tego wkladania czopka..albo jak mowi moj ALbert czepka..hah..
Misia...tak jakpisze Larcia..musisz go przytrzymac jak wlozysz do pupci..ja zawse docisne go palcem i sekundke trzymam i nie wychdzi

co do podawania czegos na zeby to ja dopiero przy Ewie to stosuje bo z Alem nie wiedzialam ze ida ..on tylko walil kupala za kupala w pieluche a tak to nic no i sie slinil

ja daje czopka Vibrucil jak mloda budzi mis ie wieczorem co kilka minut z placzem..wtedy zapodam czopa i po kilkunastu minutach spi i jest spokoj

Marta..gratuluje domku ..:) no i udanej sprawnej przeporowadzki

a ja czekam za paczka od rodzicow ..dzisiaj juz bedzie..:)
 
Ciao!

Larcia,Didi- dzieki za instrukcje obslugi czopka (czepka);-) Chyba jeszcze z nimi poczekam. Al ma wciaz gladkie i jasne dziasla wiec chyba jeszcze go tak nie boli. Tylko swedzi.
Moze zel mu kupie. nie chce go faszerowac painkillersami jesli sa jeszcze nie potrzebne.

Pauletta, Joann- ksiazki juz do was poszly:-) Przyjemnej lektury (a napewno tak bedzie).

Masakra! Ja mam w domu ciemno jak w d... Przysiegam ze jest niemal jak w nocy!:szok:

Ach! Apropo tych plackow ziemniaczanych to mi nie chodzilo o to, ze nie wiem jak je robic (ja uzywam sokowirowki) tylko, ze nie mam czasu! Ostatnio wogole nie mam czasu na gotowanie, a jak juz to cos szybkiego na 10 minut pracy:-) Dobrze, ze A wraca od dzis na silke i przechodzi na swoja diete to juz wogole nic nie musze:-) Zastanawiam sie jak ja swieta przygotuje...kiedy ja mam gotowac....?:eek:

Al spi po sporej porcji kaszy. Dalam mu dzis pierwszy raz kaszke owocowa z Cow &Gate. Pedi mi zabronila mu dawac kasz ale taka fajna, smaczna...Od czasu do czasu jak dostanie to mu nic nie bedzie. Zastanawiam sie tylko czy moge ja zmieszac z moim mlekiem...? Bo w instrukcji jest napisane, ze ona z woda ma byc mieszana, a jakbym mleka uzyla to co? Nie uda sie? Dzis zjadl na wodzie ale nast razem bym mu mleczna zrobila, jesli mozna tak.
A wogole to czy widzialyscie w jakims polskim sklepie kaszke ryzowa? Bo ja wszedzie widze mleczno-ryzowe.

Obejrzalam wczoraj na necie 'Milosc na wybiegu'- byl ostatnio w PL w kinach...matko....co za banalne filmidlo...tani, plytki romans, choc dobrze sie oglada. Ale do kina bym na to nie poszla...
Jak ktos bedzie sobie chcial ogladac filmy na necie za free to polecam ta strone :

FILMY ONLINE , DARMOWE SERIALE ONLINE - 8tv.pl

Ps. nie jest to nielegalne wiec chyba nikt mnie nie ochrzani nie?

No dobra ide sobie jakas herbe zrobic...w taki masakryczny dzien to tylko grzac sie pod kocem. Szkoda, ze Al nie jest jeszcze na tyle duzy, zebym mogla z nim na kanapie bajki ogladac! Oj Boze, nie moge sie doczekac tej chwili..ahahaha...Mam doscy latania z nim po domu na rekach i pokazywania kazdej sciany, ozdoby na firance itp...:-D
 
reklama
Ja jeszcze dodam,że jak dawałam czopka to prostowałam dziecku nóżki i wtedy dupinka sama się zaciskała :-D:-D

Słuchajcie czy irlandzka strona argosa jeszcze istnieje? Jak wbijam z końcówką ie to mi przeskakuje na angielską :eek::eek:

Misia mój dwulatek dalej nie usiedzi przy bajkach.Nic go nie interesują :-D
Dziwne strasznie bo w tym wieku Antka wołami nie mogłam odciągnąc od TV :eek::confused2:
A czy w tym 8tv.pl jest limit czasowy na oglądanie filmów?

Przypomniałam sobie,że jeszcze dwie rzeczy muszę kupic w Ikea :sorry::eek::eek:
Moja lista rośnie w siłę :-D:-D

A teraz lecę po Antka do przedszkola.Mam nadzieję,że nie zmoknę bo coś niebezpieczne chmurki zakryły słoneczko :eek::szok:
 
Do góry