reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Ka.M'cia witamy witamy i jeszcze raz gratulujemy :-):-)

kamcia* gdzie chodzisz z Olivierem na basen?? jak ostatnio wybrałam się na Salthill z Wiktorem to po 20min wyszłam bo mały cały zsiniał z zimna:no::wściekła/y: a ja strasznie lubię na basen chodzić :tak:

Miałam zrobić pieczen rzymską ale wylądowała w lodówce w stanie surowym:confused2: coś mnie tąpło i nagle zaczęłam się czuć jakby bo mnie sznur ciężarówek przejechał:-( brzuch mi się cały napiął jakiś ucisk w klatce i oczy mnie strasznie pieką ale to raczej od oleju z frytkownicy bo coś mężowi musiałam upichcić na obiad:eek: teraz leżę sobie w łóżeczku i odpoczywam niech P się trochę z malym powygłupia i zajmie resztą ja na dziś odpadłam z domowych obowiązków:-( mam nadzieję że do jutra mi przejdzie bo mąż mi jedzie do Dublina na zlecenie i wróci dopiero w sobotę :shocked2: i ja znowu w tym pustym domu będę jakieś schizy łapać w nocy ehhh:szok:
 
pauletta ja tez nie lubie byc sama w domu. W ciagu dnia, to jeszcze jakos, zawsze cos sie robi. Ale wieczorem, kiedy dziecko juz spi, to troche pusto sie robi, prawda? :-) Wez sobie panadol czy cus i lez w lozku. :-)
 
Witam
My juz po basenie fajnie było:) Oli sam plywal z poduszkami, i nurkowal hihihi
Bombki chyba widzialam w atlantic store
Teraz kolacyjka i relaksik:)
 
tyle że ja to się witam na krótko ogólnie bo właśnie D przenosi rzeczy i nap zapewne neta odłącza :sorry: mam nadzieję że na krótko ;-)
i że będę mogła dalej sobie siedzieć... chyba że ktoś mi pożyczy 3g:tak: to nie mam się o co martwić ale muszę spytać kumpla
 
madbebe, a może Ikea?;-)
przyszlo mi to na mysl ale nie polece na 2gi koniec wyspy..;-)
madbebe-z całą pewnością powiem,że w dunnes stores-my mieliśmy niebieską choinkę w zeszłym roku:tak::-)

madbebe ja też byłam rozczarowana brakiem niebieskich bąbek choć w zeszłym roku rzuciły mi się o oko w dunes stores i już bylo po ptakach by je kupić bo z polski w paczce mi przysłali na specjalne zamówienie niebieskie bąbki i łańcuchy. W tym roku marzy mi się czerwień ze złotym i stwierdzam że są to najlepsze kolory na świąteczną choinke niebieski tak tego nie odzwierciedla.
czemu ja nigdy ich nie widzialam w dunnsie??:eek:musze sie rozejrzec,moze juz sa:rofl2:
ja ciagle mam zlote i bordowe wiec juz mi sie znudzilo:sorry:a niebieski uwielbiam wiec must be ;-):-p
dzieki dziewczyny:-)
 
:wściekła/y:kurna chata...dupa ciagle mi wywala ze invalid file jak kopiuje teg osuwaczka...wrrr...juz mi sie znudzilo, jak bede miala nerwy na to to powalcze :laugh2:

Gastone a tego Zia ogladalas osobiscie, ma moze ktos ze znajomych? wizualnie jest calkiem calkiem tez luknelam na niego jzu wczoraj tylko czytalam sporo zlych opini...ale kurde z drugiej strony zanim kupilam buzza to tez sporo zlych widzialam na necie i w co tu wierzyc???:sorry:

Tichonek nie ma to jak irlandzki fachowiec :-D:-D:-D tyle co niektorzy z nich mi powiedza to ja sama wiem i to bez specjalistycznej edukacji tego kierunku :-p

Nie ogladalam tylko widzialam u kilku osob.Macac nie macalam.
Co do opini to trudno mi powiedziec,bo ile gustow tyle opinii.Jesli chodzi o buzza no ja go posiadam i pomimo kilku jakis tam malych niedociagniec ja stawiam sie po stronie osob zadowolonych .Tak samo bylo ze jane slalom.Naczytalam sie ze sa problemy z hamulcami,ze sie kolo zacina itp.ale i tak sie skusilam.I jestem z niego mega zadowolona.Jesli nie zalezy ci bardzo na rozkladanym oparciu zapp jest idealny.

Jesli chodzi o polecenie parasolki to ja ze swojej strony moge polecic jane energy.Uzywm go juz ponad dwa lata i wozek jest w idealnym stanie,jak nowy.Jezdzi ich niewiele bo w slepach ich nie ma.Ja trafilam na niegoprez przypadek.Jednak mozna go zamowic.Sprawuje sienaprawde swietnie,zadnych usterek,niedogodnosci.Jest lekki,bardzo latwy w utrzymaniu.Zcierasz wszystkie plamy mokra szmatka.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=UM2Harhxcvo"]YouTube- Jane Energy Pushchair Product Features - Kiddicare[/ame]
 
Ciao dziewczynki!

Kurcze nie wiem, czy Alowi ida zeby czy nie....

Niby ma wszystko to co napisala Didi ale nie wiem kiedy powinnam zaczac mu cos na to dawac. Odkad go polozylam spac obudzil sie znow juz 3 raz z krzykiem. Ale nie wiem czy to przez zeby czy nie...:sorry: W dzien nie widze, zeby cierpial z bolu. Tylko wszytsko wklada do buzi. Jak myslicie? nie wiem czy juz mam mu dawac jakies czopy i zele?? Skoro w sumie nie wiem czy to zeby czy tak po prostu sie budzi.

Wogole to ja nie wiem jak Wy te czopki dzieciom wkladacie. Ja probowalam mu dac po szczepieniu ostatnio. Co ja mu w tylek to on wypychal na zewnatrz!! :-D No normalnie jazda jak nie wiem co! I tak sie kurde przepychalismy. Ja mu w d...a on spowrotem. Bezsensu! :eek:
A zele to jakie na zabkowanie w Irl?

Pauletta- wysle ci te ksiazki jak znajde chwilunie dobrze? Bo jestem zabiegana na maxa.

Kurde mialam sobie troche mleka odciagnac na Alowe sniadanie do kleiku ale zapomnialam i obalilam pol wina....szlag! teraz juz za pozno;-)
 
misia ja wiedzialam, ze moja niunia zabkuje po tym, bo zaczela wszystko wkladac do buzi i strasznie sie slinic. Doslownie sliniotok miala :-) To widac po dziecku, ze cos mu w buzce przeszkadza i wyraznie probuje sobie "masowac", dzieki podgryzaniu np swojego palca. Jak Al bedzie plakal, to pomasuj mu dziaselka na dole i zobacz czy przyniesie mu to ulge.
Jesli tak- to zaczyna zabkowac. Polecam preparaty na zabkowanie z firmy teetha. Sa i granulki i zele. Kupisz w kazdej aptece.
A co do czopkow, to jak wsadzisz, musisz przytrzymac go troszke, tzn zacisnij posladki ze soba. Potem czopek i tak wychodzi,ale wazne, ze troche sie rozpusci.
 
reklama
Misia moj Szymko wklada do buzi wszystko juz dobre 4miesiace a zebow brak;-)jak wezmie jakas grzechotke to trze nia o dziasla i strasznie rusza glowka przy tym.
Juz z ponad miesiac temu widzialam na gornych dziaslach dwie biale kreseczki,na dole widac spuchniecie przy jednynkach i tez troszke bialego sie przebija juz ze 2-3tyg i dalej nic.......czekam na te zeby i czekam i doczekac sie nie moge:-D.\
Jak widze ze bardzo trze zabawka albo gryzakiem o dziasla i sie zlosci to mu smaruje zelem,ja mam Bonjele.
Na mnie dzialala jak mi wychodzila osemka:-D
 
Do góry