reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

No , moje dziecię w końcu usnęło. Jakiś zły dzień ma dzisiaj:confused2:, wszystko jest na nie. Nie spałą od 9.30, teraz padła, ale nie wiem na jak długo.

Też się zastanawiam, jak to z tym świątecznym jedzeniem będzie. Śledzie odpadają pierogi z kapustą i grzybami wiadomo:-D. No nic zobaczymy.
 
reklama
Ja sie o jedzenie nie martwie bo i tak nie bedzie komu jesc. Zaserwuje barszcz i karpia i juz bedziemy full. Zrobie jeszcze sernik i do tesciow zabiore i bigos na nastepne dni bo A. uwielbia, a ja tez lubie:-)

Anineczka- na tej stronce jest limit ale te ich minuty jakos szybciej biegna i w sumie po jakis 20 juz mozesz ogladac dalej takze nie jest zle. ;-)

Frog- wleciala i wyleciala....a nie bylo jej wieki! :tak: Napisalabys kochana co tam u Was! Jak tam Wiktorek? Widze, ze juz za chwile 2 latka mu stukna!:tak::-)

Madbebe- ja na swieta nigdy nie jadlam ryby po grecku ale apropo cebuli to czerwona jest delikatniejsza i mozna jesc bez obaw (w rozsadnych ilosciach ma sie rozumiec).;-)

Julia- nie wiem nic o dzialaniu zielonej herbaty na odchudzania ale napewno jest ona wspaniala na wszytsko inne:-) No i napewno tablety to nie jest za dobry sposob na zrzucanie zbednych kilogramow. Odpowiednia dieta i cwiczenia czynia cuda:-)
 
Hej ale dzien nic sie nie chce:no:
Wiem ze rzadko sie od dluzszego czasu udzielam ale chcialam sie z wami podzielic wiadomoscia z PL po prostu galy z orbit mi wyszly
Dramatyczny poród w chełmskim szpitalu - Wiadomości - Polska Lokalna w Interia.pl - Wiadomości, informacje lokalne : Warszawa, Kraków, Poznań
teraz uciekam maz czeka...odezwe sie pozniej milego dnia pomimo pogody:tak:
O mój Boże:szok::szok::szok:Aż mnie zatkało!Brak słów na "kompetencje" niektórych osób:-(

witam was po raz drugi w piekny deszczowy dzień:O)powiedzcie mi kochane co sadzicie na temat ZIELONEJ HERBATY czy pomaga w odchudzaniu czy lepiej pic czy brac tabletki,powiem szczerze ze ja nie lubie jej smaku ale sama juz nie wiem co lepsze,zaraz jade po starszaka do szkoły spytam w zielarskim.........życze miłego dzionka:O)
Bardziej bym się skłaniała ku działaniu odchudzającemu herbaty,ale czerwonej:tak:Ale zielona?Nie sądzę:no:A tabsy?Po co Ci w ogóle się odchudzać,skoro masz idealną figurę i raptem 5% tłuszczu?!:szok:
My tu tak o świńskiej grypie dyskutujemy,a ja mam coś na jej temat przydatnego:

ŚWIŃSKA GRYPA


Czy deszcz pada, czy to rosa?
Nie! To mężowi kapie z nosa!
W uszach szumi, w głowie dudni,
jakby wpadł gdzieś do studni.
Oczy mętne,w gardle chrypa,
dopadła go świńska grypa!
Ja też się już gorzej czuję
więc kurację zastosuję.
By wirusa zlikwidować,
trzeba zacząć się kurować.
Już mikstury namieszane,
w barku są przygotowane.
Jest Martini z oliwkami
i spirytus jest z wiśniami,
a do tego czysta z miodem,
ochłodzona lekko lodem.
No i jeszcze Brendy z colą,
dobra jest gdy zęby bolą.
By się wzmocnić witaminą
to Tequila jest z cytryną.
A do tego jeszcze rum
by wyleczyć w głowie szum.
A na katar prosta sprawa,
w Żubrówce się moczy trawa.
Wirus ostrzy na mnie zęby,
a ja lejek robię z gęby.
Kiedy wszystko to wypiję,
to bakcyla wnet zabiję.
A na koniec zrobię grzańca
i załatwię tym skubańca. :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Ostatnia edycja:
dziendoberek

Wlasnie wrocilam ze spaceru, zlapal mnie taki grad ze az nogi bola:wściekła/y: ale bylam twarda przeczekalam w samochcodzie i poszlismy drugi raz:tak: Zmarzlam, zmoklam i teraz pod kocem sie grzeje:sorry:
Milego dzionka:-)
 
Widziała któras z Was to...... jestem zachwycona....

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=CqiPjm0KJ3A&feature=player_embedded"]YouTube- Ukrainski Mam Talent Ksenia Simonowa Rysowanie Piaskiem[/ame]


Pozdrawiam
 
byłam w councilu zaakceptować chatke,no bo niby czemu nie jak nowa i duża:-)a więc babka pytała ile czasu potrzebuje na wypowiedzenie zeby za 2 chaty nie płacic i doszłyśmy do wniosku ze klucze odbiore 31 grudnia:-)

w domku niestety nie ma podłóg,jest pusto i musze do socjala zasuwać po pomoc bo niby za co mam kupić:confused2:a czekaliśmy 1,5 roku,z tym ze upredzam ja tam latałam często i mówiłam ze dziecko 3 w drodze a kasy brak:eek::-)ale jak sie człowiek nie pożali to i oni nie zwrócą na ciebie uwagi:confused2:

czek na back to school odzyskałam tydzień temu tylko zapomniałam napisać,ahhh zapracowana jestem i nie myśle ostatnio:sorry:wybaczcie:-p

my z lubiczanką naprawde chyba jesteśmy nierozłączne a teraz mi jej bardzo brakuje bo nie mamy czasu nawet przez telefon pogadać:-:)confused2:
a teraz to 2 kroki :-)
 
Witam sie

Marta GRATULACJE!!!!
Oj u mnie w domu tez nie bylo nic , nawet podlog, nic :eek: ale socjala nic nie dostalismy bo nie nalzey sie nic /mowili ze K. musial by na par-time pracowac/, a choc by sie nalezalo to jest limt np: moga ci dac np 250 e na pralke i w takiej cenie musisz kupic, a pralka za 250e to niezbyt dobra i wiadomo ile bedzie dzialac... a wiec powodzenia w załatwianiu , no ja tez ok. 1,5 roku , klucze dostalam 9 stycznia a 15 juz mieszkalismy:-)

Kurde co za pogoda rano slonko, teraz pada musialam Fi szybko zabierac z ogordka bo zaczeła lac...

czekam kurde na olej i goscia nie widac...:cool:

naprazie tyle bo maly wlasnie wlaczy z kominkiem
 
Witam was dziewczynki :-)
jaki dzisiaj dzień straszny :-( nawet troszkę słoneczka nie było do tej pory no i się nie zapowiada zeby było :-( mam nadzieję że w nocy nie będzie wiać ani mocno deszcze nie będzie zacinał po oknach bo ja sama w nocy a mam bujną wyobraźnię i takie odgłosy nie są wskazane;-) zmykam zaraz robić obiadek moje dziecię właśnie się obudziło jeździłam dzisiaj pół godz w kółko samochodem żeby zasnął w miarę wcześnie bo wiedziałam że pójdzie dzisiaj spać a nie chciałam żeby mi padł o 16-17 bo wtedy tak jak u Gastone do 1 by mi szalał:eek:
Margaritta filmik boski sama się o mało nie popłakałam jak to oglądałam:tak:
misia dziękuję bardzo za książki :-):-):-)
frog masakra przeczytałam ten artykuł normalbie szok:szok:

edit: ja pie****le właśnie dostałam telefon z Terryland Medical i wpieniłam się niemiłosiernie:crazy::wściekła/y: pani doktor miesiąc zajęło pisanie listu ze skierowaniem do psychologa dla Wiktorka byłam pewna że ona już dawno wysłała a teraz mi mówią że dopiero dzisiaj zostanie wysłany :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: brak mi słów takie marnowanie czasu mojego dziecka które potrzebuje tu ponownej diagnozy żeby zakwalifikowali go na terapię i jeszcze na tą wizytę u psychologa też się czeka ok 2 m-cy. :no: zadzwonili do mnie po to żeby mi powiedzieć że na wizytę z psychologiem miała dokumentację z PL przetłumaczoną na angielski no jak bym tego nie wiedziała :eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczynki!!!
dziś z Mamusią zrobiłyśmy nalot na sklepy w Clonmel i właśnie dlatego dopiero teraz piszę
MamoAdy-cieszę się bardzo,że mile widziane moje posty:tak:
MartaF-czekamy na parapetówę:tak::-DAle się cieszę i gratuluję za razem
Frog-no dziś oglądałam jakiś urywek w tv na temat tej całej tragedii-masakra,że aż ciarki mnie przeszły(zwłaszcza jak pomyślę,że sama dopiero co rodziłam)
Pauletta82-czy pieczeń doszła do skutku?Bo zrządzeniem losu ja wczoraj właśnie pieczeń rzymska robiłam...I nieskromnie stwierdzam,że pyszka:sorry:
Tichonek-Ty to chyba cosik na każdą okazję masz:-)
Jola24-jesteś twarda!!!Ja widząc grad zwiewałabym czym prędzej do domku...Mam nadzieję,że żadnych skutków ubocznych dzisiejszej zaprawy nie odczujesz(np.katar)
Kamcia-nie ma to jak w domku...
Hmmm-fajnie,że mogłam zajrzeć i nawet coś napisać.Miłego popołudnia Wam wszystkim życzę
 
Do góry