reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

:szok:

Ach! Apropo tych plackow ziemniaczanych to mi nie chodzilo o to, ze nie wiem jak je robic (ja uzywam sokowirowki) tylko, ze nie mam czasu! Ostatnio wogole nie mam czasu na gotowanie, a jak juz to cos szybkiego na 10 minut pracy:-) Dobrze, ze A wraca od dzis na silke i przechodzi na swoja diete to juz wogole nic nie musze:-) Zastanawiam sie jak ja swieta przygotuje...kiedy ja mam gotowac....?:eek:


No dobra ide sobie jakas herbe zrobic...w taki masakryczny dzien to tylko grzac sie pod kocem. Szkoda, ze Al nie jest jeszcze na tyle duzy, zebym mogla z nim na kanapie bajki ogladac! Oj Boze, nie moge sie doczekac tej chwili..ahahaha...Mam doscy latania z nim po domu na rekach i pokazywania kazdej sciany, ozdoby na firance itp...:-D
mam dokladnie te same dylematy:-)nie wiem co to bedzie z ta Wigilia w tym roku,kanapki czy jak??do tego wszystko co najbardziej lubie jest nie wskazane przy karmieniu tj. rybki w occie i po grecku:tak:rowniez mam marzenie,coby Wikuska juz wieksza byla..:cool2:

Słuchajcie czy irlandzka strona argosa jeszcze istnieje? Jak wbijam z końcówką ie to mi przeskakuje na angielską :eek::eek:
prosze bardzo - oto link:
Shop Online with Argos.ie - Buy Video Games, Nursery, DIY equipment or Homewares in the Irish Argos catalogue
a tu jeszcze jedna stronka z serialami (limit czasowy 70min z kawalkiem czy jakos tak,ale mozna obejsc) http://www.seans24.pl/index.php
 
Ostatnia edycja:
reklama
MartaF powiedz mi ile czekałaś na takie mieszkanko my niedawno złożyliśmy wniosek jesteśmy na końcu długiej listy z tego co się orientuje to ciągnie się to latami nawet. Nie wiesz czy już takie lokum jest wyposarzone w meble we wszystko czy na własną ręke trzeba i jaki metraż pyt z ciekawości??? Swoją drogą gratuluje.
misia umnie w polskim sklepie jest sporo kaszek ryżowych bananowa, brzoskwiniowa owoce leśne itp. moja mała nie może jeść mleczno-ryżowej bo przecież ma tą skaze więc i u Ciebie powinny takowe się znaleść. Dzięki za str napewno skorzystam bo ja wręcz pochłaniam filmy a jeszcze jak jakiś fajny.

Co do czopków to ja nigdy nie odwazyłam się go włożyć mojej małej w pupe nie miałam sumienia jak mi tak płakała; więc cała spr zrobił mój mąż był przy tym opanowany delikatny i powiem Wam że udało mu się Agatka nawet nie poczuła i nie zorientowała sie; jak na razie na kłopoty z ząbkowaniem używam panadolu i malutka jest spokojniesza wreszcie odespałam zeszła noc.

Dziewczęta kiedy ubieracie choinki????
 
Dzień dobre południe:-D
Ale dziś pospałam(jakby w inne dni nie:eek::-D)
Jak już wcześniej pisałam obiadu dziś nie robię tylko przelecę mieszkanie na odkurzaczu,podłogi pomyję i mam labę:tak:
Ja wlasnie dzis dostalam:-D Dostaniesz napewno.Ale po co tak czekasz hih jak szcepic nie bedziesz:-D na pamiatke chcesz:-D:-D:-D
...A ja w koncu odwrotnie w weekend mam meza w domu hurrrrrrrrra
000203EB.gif
Bo tak się zastanawiam czy ta nasza przychodnia jest normalna:eek:?Nigdy w życiu żadnego pisma od nich nie dostaliśmy.Wszyscy podobno dostawali,np.na bilans dwulatka,a Radek nie:no:Teraz to szczepienie i też cisza.Jacyś zacofani czy jakiej cholery?:eek:
A z mężem w weekend to chyba będzie gorrrąco?!Bo widzę dzień do owulacji:sorry::cool2::-D
witam

ja wpadłam ze wspaniałą wiadomością:-)
dostałam juz moją wyczekiwaną chatke socjalną,nowiutką i duuużą no i znowu będe sąsiadką lubiczanki:-)nawet nie wiecie jak ja sie ciesze:-):-)

miłego dnia
No,to super!Wy z Lubiczanką to się rozstać na dłużej nie możecie:-DNawet salę w szpitalu dzieliłyście to jak może być inaczej z sąsiedztwem?:-D
...Larcia,Didi- dzieki za instrukcje obslugi czopka (czepka);-) Chyba jeszcze z nimi poczekam....
...A wogole to czy widzialyscie w jakims polskim sklepie kaszke ryzowa? Bo ja wszedzie widze mleczno-ryzowe....
Ja jeszcze czopek jak aplikowałam to najpierw na chwilę pod ciepłą wodę wkładałam:tak:Dostawał poślizgu i lepiej wskakiwał do pupki.
A kaszek ryżowych w polskim sklepie pełno.Żółte opakowania z Bobovity:tak:,bo niebieskie mleczno-ryżowe:happy:

...Dziewczęta kiedy ubieracie choinki????
Ja tydzień przed świętami:tak:Mam wtedy urodzinki i taki się bardzo uroczysty ten dzień robi jak sobie choineczkę ubieramy:-D.Ale inne ozdoby,na okna np.to już chyba po weekendzie powystawiam bo przecież Mikołaj za pasem,niech widzi gdzie ma trafić z prezentami:-DTylko najpierw okna muszę umyć bo wcale nic nie będzie widać jak powieszę:eek:
 
Madbebe - a dlaczego ryby po grecku nie mozesz jesc przy karmieniu:eek:
Karolina - u mnai eStasiu caly czas juz chodzi i marudzi ze Mikolaj i puinka;-) maja byc, ale mysle ze tak w niedziele przd Swietami ubierzemy.
zle sie wyrazilam:-)ja w rybie po grecku najbardziej lubie farsz - cebula + marchew,wiec sama rozumiesz,ale bede sie chyba musiala obejsc smakiem w tym roku:-(
 
witam

ja wpadłam ze wspaniałą wiadomością:-)
dostałam juz moją wyczekiwaną chatke socjalną,nowiutką i duuużą no i znowu będe sąsiadką lubiczanki:-)nawet nie wiecie jak ja sie ciesze:-):-)

miłego dnia
Fajnie ze juz masz domek:-) ach Wy z Lubiczanka to jak papurzki nierozlaczki:-D:-D:-D.

U nas chlodnawo na dworku i jakies z lekka mrozne powietrze ale da sie przezyc.........maly mi dzis wyl 1,5h nie chcial isc spac a spiacy byl jak diabli.
przewaznie zasypia po 11 a dzis dopiero o 12:30,mam nadzieje ze zaraz wstanie ta mala zaraz bo przeciez obiad musi zjesc;-).

Anineczka udanych zakupow w Ikea;-)
 
Frog właśnie to czytałam :-(
No powiem szczerze,że słyszałam o wielu porodach a położne twierdziły,że matka głupoty gada....no i widac,że w końcu musiała się stac tragedia :confused2::sorry:

Idę położyc Matta...jak wygram walkę o odkurzacz :confused2:
Dorwał się do samej rury i sobie wciąga poszczególne części ciała :-D:eek::eek:
 
reklama
witam was po raz drugi w piekny deszczowy dzień:O)powiedzcie mi kochane co sadzicie na temat ZIELONEJ HERBATY czy pomaga w odchudzaniu czy lepiej pic czy brac tabletki,powiem szczerze ze ja nie lubie jej smaku ale sama juz nie wiem co lepsze,zaraz jade po starszaka do szkoły spytam w zielarskim.........życze miłego dzionka:O)
 
Do góry