reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ja mojej podałam panadol i patrzyłam czy jest różnica bo płakała i gryzła wszystko i powiem że pomogło spała lepiej a zębów też nie widać ale ma bardzo czerwone dziąsełka może w końcu się pokażą :tak: syn już dziś lepiej ropa znikła ale ma tak czerwone że szok:tak: czy wiecie może coś na temat pani Dr.Sempki prawda to że przyjmuję w środy w Galway?
 
reklama
Hejka
Misia - ja też poproszę o te książki w pdf. Jeśli o mnie chodzi nie musisz się spieszyć z wysłaniem bo i tak ciężko u mnie z wolnym czasem..kiedyś to czytałam na potęgę..ale mam nadzieje, że czas się w końcu znajdzie..heh..pewnie jak się rozstanę z BB. :-p
Mail Ci podam na prv. Z góry dziękuję..:happy:
 
wrrrrrrrrrrrr posta skasowałam :confused2:

badełej- ktoś tu szukał bombek niebieskich???? chyba madbebe :-) otoz w Argosie są- w pudelku 100 szt elementów- połaczone troszkę ze srebrnym ,ale niebieskich tez sporo :tak: i mają przeceny:cool2: na mnóstwo swiatecznych rzeczy;-)

W Ikea nie ma nic w kolorze niebieskim z ozdob choinkowych :confused2: a propos anineczka nie wierze, ze jedziesz strikte po 2 rzeczy i ze z nimi tylko wrócisz:eek::-D:-D:-D

Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczynki


P.s my nie dostalismy jeszcze zadnego wezwania na "ta" szczepionke:eek::confused2:




Mam sie cieszyc?


;-)
 
Nooooo:-)
Wiedzialam, ze dzisiaj bede pierwsza:-)
Zycze milego dnia i uciekam do obowiazkow. A mam ich dzisiaj troszke, bo pilnuje 16-mies. coreczki moich znajomych i juz o 6. do nas przyjechala... Bedzie wesolo :-)
 
Ostatnia edycja:
Hello
My zaraz mykamy do przedszkola.Dobrze,że nie pada.

Potwierdzam,że w Ikea nie ma niebieskich bombek.Byłam ostatnio i kupiłam czerwone i złote....te takie oklepane :-D:-D

Margaritko nie będę się zakładac czy faktycznie jadę po 2 rzeczy,bo jeszcze przegram :confused2:

Nooo z good newsów to mój M pewnie będzie przez weekend pracował :eek::confused2::crazy:
 
reklama
witam się zwami w piękny dzień:-) dziś przychodzi niania spróbować czy da rade zaopiekować się Julią bo ma też swoją 9miesieczną dziewczynkę sprawdzi czy podoła z dwoma :-) miłego dnia
 
Do góry