reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Polecam kosmetyki z serii Halos n Horns, co anineczka powiedziala. Uzywam ich dla Amandy. Sa dostepne w tesco i w wielu inncyh miejscach. Duzy wybor widzialam w Evergreen. Kamcia stosuj produkty dla dziecka, ktore nie maja sls, np ten halos n horns. To czynnik chemiczny, ktory wlasnie moze wywolywac podraznienia. Wyzej wspomniany kometyk tego nie ma w sobie. A jak pachnie!Stosuje szampon i plyn do kapieli z tej serii. Kremowac jej skorki juz nie musze, bo po tym ma idealnie gladziutka.Sprobuj, jesli jeszcze nie probowalas. A moze zacznij jemu prac ubranka w non bio proszkach?Bez plynow.Chociaz pewnie juz to robisz.
 
reklama
ewelcia to co wkleiłaś to o zgrozo...już to czytałam,ale jak dla mnie to kosmos :confused2:
Też czytałam o tej reporterce Jane....dziwne,że ktoś jej jeszcze nie zlikwidował :eek:

Mówisz,że Kopaczowa taka dama? A dobrym jest lekarzem?
No proszę,proszę jakich ty światowych ludzi znasz :-D:cool2:

Larcia
widzę,że też jesteś zadowolona.Nie są to tanie kosmetyki,ale naprawdę dobre ;-):tak:
 
jA TEZ JUZ SIE NACZYTALAM O TEJ SWINSKIEJ GRYPIE I NARAZIE SIE WSTRZYMUJE.
JUTRO KUPIE TE KOSMETYKI CENA NIE WAZNA BYLE BY POMOGLO. UZYWAM FAIRY DO PRANIA I COMFORT DO PLUKANIA, ON NAJGORZEJ MA SUCHA SKORE NA PLECACH I JAK SIE TAK DRAPIE TO AZ CZERWONE WIEC PROBUJE WSZYSTKIEGO. CUDOWA MI JUZ KILKKA MASCI PRZEPISALA ALE SREDNI EFEKT:(
 
Witam "stare" i nowe foremki :rofl2:
Asienka_r - cieszę się, że Anulka już się pożegnała z pleśniawkami :tak: i fajnie, że wszelakie potrawy możesz wcinać :happy: tym bardziej, że nie chcesz schudnąć..
Sofik - Twoja córa ugryzła Filipka?:szok: nie wierze..ona taka grzeczna :happy: czyżby czasem różki pokazywała...heh..:rofl2: ale masz śliczny awatar..skąd takie cosik wytrzasnęłaś?
Karolinanicola - co to za zabawy na piłce z córcią? Opowiedz..to może też zastosuję skoro dobre na kręgosłup :tak:
Anineczka i Larcia - pokażcie tatuaże :-) albo chociaż opiszcie gdzie i jak wygląda.. Bo Misia to wiem, że wytatuowana...;-) Mi się podobają na dolnej części pleców..
Emili78 - córcia się już nie mieści? Ja robiłam w tamtym tygodniu przymiarkę do spacerówki ale stwierdziłam zdecydowanie NIE. Wydaje mi się, że jak będzie siedział sam to wtedy będzie OK. :tak:
Kamcia - to wygląda na uczulenie..może serio zrezygnuj z płukania..albo zmień proszek..lepiej zlikwidować przyczynę niż maściami go traktować bezskutecznie zresztą..:eek: ja kiedyś miałam na łokciach - swędziały na maksa.. i też ciężko było znaleść alergent..bo alergia może się pojawić w każdym wieku i to nagle..nawet na coś co wcześniej nie uczulało - tak się wtedy dowiedziałam od pani dermatolog...
A co do Fairy...użyłam ostatnio proszku a potem płynu do płukania..jeju jak bosko pachnie...i jakie mięciusie są ubranka.. normalnie się zakochałam :shocked2::laugh2: Ale ostatnio strasznie wrażliwy mam nos. Proszek, którym piorę ubrania zaczął mi śmierdzieć i nie mogę się już doczekać gdy się skończy i kupię nowy...Płyn do płukania też mi coś nie pasi.. Chyba będę wszystkie rzeczy prać w Patryczkowym proszku bo zapach mnie zniewala.. :rofl2:
Kurcze..a co z Ka.Mcią? Alex pewnie się nie dodzwoniła.. Może kobieta wyłączyła tel. bo potrzebuje troszkę odpocząć z dzidziusiem.. :happy::happy:
 
Zapraszam serdecznie na Torcika Imininowego!!!!!!!!!!!


Witam sie

Joann nie wiem szukałam jakiegos gifka i mi to sie spodobalo...

Powoli zaczynam łapac dola przez ta pogode ciagle w domu z dziecmi do tego Sofijka siedzi w domu bo chora, wiec jej chyba odbija i wymyslila ze ugryzie Filipka...

AFilip tez nic tylko staje wszedzie juz nawet niepotrzebuje nic zeby sie podciagnac bo ostanio przy pralce stal z 30 min i patrzyl jak sie pranie robi, wiec teraz jak piore on oglada pranie a ja gotuje obiad....hehehehe

Ide was poczytac bo teraz przeczytalam tlyko ostaniego posta....;-)
 
ewelcia to co wkleiłaś to o zgrozo...już to czytałam,ale jak dla mnie to kosmos :confused2:
Też czytałam o tej reporterce Jane....dziwne,że ktoś jej jeszcze nie zlikwidował :eek:

Mówisz,że Kopaczowa taka dama? A dobrym jest lekarzem?
No proszę,proszę jakich ty światowych ludzi znasz :-D:cool2:

Larcia widzę,że też jesteś zadowolona.Nie są to tanie kosmetyki,ale naprawdę dobre ;-):tak:
no ja bylam u niej ze dwa razy bo tak to do innej chodzilam ale akurat tej mojej nie bylo i poszlam do niej.
Ogolnie babka byla mila (teraz to sie chyba zmienila:cool2:) i wydawala sie kompetenta,a swoja droga to przyjmowala jako lekarz rodzinny a ostatnio byla u Wojewodzkiego i powiedziala ze jest pediatra :cool2::confused2: wiec juz sama nie wiem jaki z niej lekarz:confused2:

Sofik wszystkiego naj z okazji imienin.........:-)
Filip ma nie zle zajecie:-D mojego najbardziej interesuje kosz na smieci i kominek:shocked2:
U nas jak narazie nie pada tylko wieje strasznie....dzis mam podpis w socjalu:cool2: wcale mi sie nie chce tam jechac:no:
 
wow Sofik jaki torcik!!!
a to Ty masz imieninki? Wszystkiego Najlepszego!

no i co wy na to co wklepiła Ewelcia uwazam ze wszyscy powinni obejrzec filmik Dr Beina,
dziewczyny świńska grypa jest łagodna. Łagodniejsza od sezonówki.
Ciężki mogą być powikłania po grypie. Zapalenie płuc, zapalenie mózgu.
To nie grypa zabija, tylko powikłania po niej.
Wystarczy tę grypę uczciwie leczyć tzn. łóżko, piżama, leki...
a nie biegać po deszczu z rozchełstaną kurtką, siedzieć w pracy 12 godzin bez posiłku
Ja moich dzieci juz nie szczepię na nic!

Muszę połóżyc Emme spac bo maurudzi, na razie
 
Witam z rana wszystkie mamusie :-)
kurcze nie wyspałam się kompletnie :-( co raz gorzej mi się śpi, mała dokazuje w brzuszku i jest najbardziej aktywna jak zasypiam w nocy i nad ranem:confused2: a do tego tłok w łóżku bo Wiktorek rzadko przesypia całe noce u siebie z reguły ląduje u nas w środku nocy :confused2: no i jak to dwa chłopy jak się zaczną rozwalać to mi tylko krawędź łóżka zostaje :wściekła/y:
 
reklama
Do góry