reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam:-)
u nas wieje niemiłosiernie, teraz już lżej ale w nocy:no::szok:. Ania ślicznie przespała noc, teraz też niedawno się obudziła i się patrzy na karuzelkę.

Sofiku wszystkiego najlepszego z okazji imienin:-)

KaMciu ogromne gratulacje duuużej córy i gratulacje dla dzielnej mamy:-)

Wy tak o tej szczepionce na świńską. Nie zazdroszczę dylematów szczepić, czy nie szczepić. Nas na razie to nie dotyczy, ale ostatnio się z mężem zastanawialiśmy, co byśmy zrobili jakby nam przyszedł list o szczepieniu Ani. Na razie jesteśmy zdecydowanie na nie, bo wiadomo co to??
 
reklama
Hejka!!
U mnie w Navan nawet slonko wychodzi ufff az milo :-) moze pojde z malutka na spacer, zobacze jeszcze, bo strasznie wieje.
Co do szczepionki na swinska grype to ja na bank rezygnuje, w ogole ostatnio duzo poczytalam o szczepionkach i ich skutkach ubocznych, ze teraz zwlekam nawet ze szczepieniem malej ta obowiazkowa szczepionka 6w1. Zglosze sie na pierwsza dawke gdzies po 3 miesiacu. No wlasnie mam pytanie do mam ktore szczepily swoje dzidiusie ta szczepionka, czy wasze dzieci mialy jakies efekty uboczne??

Hej. Nasza malutka miała tą szczepionkę ponad miesiąc temu i miała lekko podwyższoną temperaturę: 37.6. Poza tym nic szczególnego się nie działo, nie była nawet marudna. Ale co dziecko - to inna reakcja. Za to teraz dopiero zaczęło jej się coś dziać po szczepieniu na BCG - miejsce szpepienia zrobiło się czerwone i spory, gruby strupek, ale nie ślimaczy się, jak na razie. Podobno tak ma być. Pozdrawiam!!!
 
Witam

Kamcia Gratulacje


kotecek to normalne z tym szczepieniem na gruźlicę.
U mojego młodszego babrało się i w dodatku obok szczepienia powstała taka kulka podskórna.Zeszła dopiero po pół roku :eek:
 
Sofik czekalam z zyczeniami bo0 polewe musialam zrobic hehe Ciasto dla ciebie imieninowe upieklam
000203FB.gif


Maz sie smieje ze wyglada jak ciasto wielkanocne
000201DD.gif
 

Załączniki

  • P1020725.jpg
    P1020725.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 30
Witam sie
KaMcia wczoraj o 10:45 urodzila corcie silami natyry mala wazy 4260 padl jej telefon wiec nie mogla sie wczesniej odezwac obie dziewczynki czuja sie dobrze
ogromne gratulacje
No nie taka mała..;-)
Ka.Mcia -
Gratuluję!!!
flower1.gif

Szybkiego powrotu do siebie i dużo zdrówka dla córy :happy::happy:
Zapraszam serdecznie na Torcika Imininowego!!!!!!!!!!!(...)
Sofik - Wszystkiego naj naj :happy:
Hmm..smakowity ten torcik..
th_0girlcupcake.gif
 
WItam laski
Ładna pogoda za oknem wiec wybywam z domu:)
Jade kupic te płyny co pisalyscie do kapieli, mówicie ze lepiej zrezygnowac z plynu do plukania podczas prania ciuchow ze sam proszek wystarczy?

Sofik najjjjjjjjjjjjjj:)

KaMcia gratulacje trzymajcie sie cieplo i wracajcie do nas ze sprawozdaniem:)
Milego dnia
 
reklama
Witam!
Ale dziś porąbana pogoda!Słońce świeci,za moment leje,ciemno,jasno:eek:Popieprzona jakaś:sorry:A wiatr taki,że kontenery na śmieci sąsiadom latają:shocked2:Nie wspominając,że przed momentem pokrywa od naszego grilla przeleciała przed oknem:szok:,ale na szczęście na trawniku pozostała.
Sofik:zdróweczka i wszystkiego innego dobrego na imieninki.Torta chciałam kawałek,ale dziewczyny rano cały wciągnęły!:zawstydzona/y::-D
Ka.M'cia:SERDECZNE GRATULACJE!4260!:szok:No,toś kobieto dziewuchę uhodowała!Szacuneczek!:tak:
new-baby3.gif

Ja niedługo lecę do karolinynicoli na popołudniową kawkę:tak:A co!
anineczko:znów mam romans do Ciebie:sorry:.Chciałam zapytać czy możesz mi polecić jakiś polski salon fryzjerski w Dublinie?Mam takie masakryczne kudły już,że fryzjer mi się kłania,aż mało nosem w chodnik nie zaryje!:eek:Byłam kiedyś w polskim salonie,nie powiem,ładnie mnie dziewczyna obcięła,baleyage zrobiła taki jak chciałam.Szkoda tylko,że za 80 Euro trzymał się jakieś 3 tyg.!:szok:I tak się wkurzylam wtedy,że szok!I teraz dobrze by było wywalić tę kasę na troszkę dłużej:sorry:
 
Do góry