reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ja dziś mocno spóźniona:shocked2:
Jak mam się przywitać?Dobry popołudniu:happy:
Na początek witam nowe mamusie-Kassiulka26 i iza_jot-przysiądźcie się do nas na ploty:tak:
Zaraz mąż z pracy wróci,trzeba nakarmić:confused2:,ale jeszcze mam chwilę;-).
Gastone:nie wiem co jest grane,ale znów(czyli drugi raz)mi się śniłaś:eek::tak::-D
Ciekawe jak tam Ka.M'cia.Może już,wreszcie...
U nas z Tormentiolem było dokładnie tak samo jak w przypadku pauletty82.Położna kazała stosować przy odparzeniach,super się dupsko zrastało:tak:
A z Oilatum to jest tak,że oni tu mają takie dla starszych niemowląt,a w Polsce jest takie Oilatum dla noworodka nawet-sama stosowałam:tak:Skórka po nim elegancka!Taki miałam:
oil12.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam!
Przyznam, że bardzo fajny klimacik sobie tu stworzyłyście!!:-) Powoli postaram sie jakoś wkręcić bo na BB jestem jakiś czas ale na tym forum od wczoraj:)
Opowiem wam coś!
Jak wczoraj pisalam, dzisiaj teściowa jechała so Shannon na lotnisko no i ładne jaja z tego wyszły. Całe Gort jest zalane i nieprzejezdne no i mój kolega, który ją wiózł, chciał objechać jakimiś polnymi drogami, no i wpadli do takiej wody, że zaczęła im sie auta wlewać! Auto całe zalane, nie odpaliło już! Jak je wypychali to po pas w wodzie wszyscy byli. Całe szczęście za nimi jechali inni, busem, też na lotnisko i wzieli moją teściową. Jakiś dostawca pokazał im inną drogę, którą pojechali... dojachali i zdążyli!! Ja siedzę z małym w domu i w sumie to wiedziałam,że są jakieś miejscowości pozalewane ale nie zdawałam sobie sprawe,że to aż na taką skale!:szok: Masakra jakaś! No a za tydzień przyjeżdza moja mama... ciekawe czy coś się zmieni do przyszłego wtorku!

A co do tego zdjęcia pizzy... mniam mniam... jutro robie!!!!:-)

Co do pieluch tetrowych... też kupiłam w Polsce i tu je przytargałam ale się okazało, że można je dostać w Polskim sklepie z artukułami dziecięcymi (w Galway, sklep nazywa się Olivier).
 
A u nas chyba nie ma takiego sklepu jak Boots:no:wiec pieluchy z Polski przywozilam i rozek tez;-)
Pieluchy tetrowe mozna tez dostac w Tesco, Mothercare i np. w sklepach z rzeczami dla dzieci, niemowlakow...

Witam!
Przyznam, że bardzo fajny klimacik sobie tu stworzyłyście!!:-) Powoli postaram sie jakoś wkręcić bo na BB jestem jakiś czas ale na tym forum od wczoraj:)
Opowiem wam coś!
Jak wczoraj pisalam, dzisiaj teściowa jechała so Shannon na lotnisko no i ładne jaja z tego wyszły. Całe Gort jest zalane i nieprzejezdne no i mój kolega, który ją wiózł, chciał objechać jakimiś polnymi drogami, no i wpadli do takiej wody, że zaczęła im sie auta wlewać! Auto całe zalane, nie odpaliło już! Jak je wypychali to po pas w wodzie wszyscy byli. Całe szczęście za nimi jechali inni, busem, też na lotnisko i wzieli moją teściową. Jakiś dostawca pokazał im inną drogę, którą pojechali... dojachali i zdążyli!! Ja siedzę z małym w domu i w sumie to wiedziałam,że są jakieś miejscowości pozalewane ale nie zdawałam sobie sprawe,że to aż na taką skale!:szok: Masakra jakaś! No a za tydzień przyjeżdza moja mama... ciekawe czy coś się zmieni do przyszłego wtorku!

A co do tego zdjęcia pizzy... mniam mniam... jutro robie!!!!:-)

Co do pieluch tetrowych... też kupiłam w Polsce i tu je przytargałam ale się okazało, że można je dostać w Polskim sklepie z artukułami dziecięcymi (w Galway, sklep nazywa się Olivier).
Hehehe:-) I wpuscili ja taka mokra i zablocona do samolotu:-D
A tak powaznie, to niewesolo mieli. To sie kobieta musiala nastresowac:szok:
I do tego jeszcze jkolega pewnie zly z powodu auta:confused2:
 
Teściowa jak wpadli do wody zaczęła krzyczeć "ratunku!! pomocy!!" Bo jak wpadli to im woda światła zakryła i nagle zrobiło się ciemno i ona myślała że się topią! Nagle woda zaczęła do samochodu wlewać, ona wskoczyła na siedzenia! teraz jak tak o tym w domu mówimy to się śmiejemy bo to musiało wygladać jak z jakiegoś horroru:-), ale co kobieta musiała przeżyć. Kolega też był tak wystraszony, że masakra.
No to przygody jej w Irlandii zafundowaliśmy:tak:
 
witam mamunie i te nowe też...aaniaa-teściowej już tak szybko nie zobaczysz po tym co przeżyła...:tak: A u nas nie ciekawie Jula szaleje na zęby bez panadolu ani rusz:tak:a syn gorączka 39,5c pojechałam do lekarza ale przedtem podałam mu czopek z pyralginy i spadła do 37 lekarz obejrzał go osłuchał przez rzeczy i stwierdził że nic nie ma:-D mam jutro z nim przyjsc jak będzie gorączka a on już ma 38,6:-( Poszukiwania niani z Tuam nadal trwają ale chętne są:-) udało mi się załatwić pracę na popołudniu więc jestem szczęśliwa:tak:a w Tuam otwierają nam w sobotę Polski sklep duży prawdopodobnie ci co mają piekarnie w Castelbaze :szok:
 
Sofiku dziękuje za przepis na pewno skorzystam lubię takie domowe pizze.
Tichonku fajnie znów Cię widzieć na forum ale jeszcze fajniej będzie jak się jutro zobaczymy ;-)
Emili78 szybko Towjej malutkiej te ząbki się zaczęły u mojej ni widu ni słychu:sorry:
aaniaa dobrze że teściowa jeszcze żyje ma kobieta zdrowie nie powiem
Dziś dostałam zawiadomienie że mogę małą zaszczepić na tą świńską grypę i nie wiem co zrobić jak narazie jest zdrowa mam dylemat:rofl2::rofl2: Ok to tyle na dziś pisania nie wiem co tu jeszcze dodać. Robimy sobie dziś z mężem maraton filmowy kolejny sezon skazanego na śmierć teraz szybka kąpiel i startujemy. do juterka.
 
reklama
ewelcia są majtki poporodowe w tesco:tak:i gruszki:tak:

byłam w aptece zapytac o oilatum i babka powiedziała ze to od 6miesiąca jest:eek::confused2:i nawet pytała pediatry:sorry:no i nie kupiłam:no:

No wlasnie, a mi pani w aptece powiedziala ze oliatum sie stosuje tylko jesli dziecko ma sucha skore lub cos sie z dzieje a tak to poradzila mi jonhsona sprawdzic, to samo co do sudocrem tylko jesli sie cos dzieje.
Wiec juz sama nie wiem czego uzywac na codzien:wściekła/y: A uzywacie pudru?:sorry:
 
Do góry