reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hejo
Dziewczyny, ja was nie umiem nadrobic
czytam i czytam i konca nie widac, a oczy juz mnie bola :-D

Aniaa, nie kojarzę cie, nowa mamuska z Galway? zapraszamy na spotkania, Twoj syneczek widze dopiero co sie urodził :tak:
Gastone ładne zdjecie, a jak tam Maxiu? lepiej z apetytem
Zdrówka dla Sofijki i Alberta

a ja żadnych seriali nie oglądałam, bo z programów to tylko polsat miałam :wściekła/y:
Ja na spotkanko niestety sie nie pisze, mój Erys o tej porze w przedszkolu, a z sama Emcia jakos tak nie za bardzo, zreszta ona mi śpi zawsze o 10:30

Dobranoc
 
reklama
hejo mamuski
oczom nie wierzę, wywialo was czy co???

Emma dała nam dzisi pospac, obudziła sie o 8 ale Eryk wstał o 6 bo kaszel go meczył, jak nie jedno dziecko to drugie
 
Witam sie i ja

Mi chyba juz nie jest dane przespac cala noc, jeszcze przy tych wichurach:no:

Hej dziewczyny!!! Jestem tu nowa i nie bardzo jeszcze wiem jak sie poruszac ale sprobuje. Mieszkam w Irlandii od 3 lat. 7 tygodni temu urodzilam Patryka. Mieszkam w Corku. Porod trwal 17 godzin ale z informacji jak to wyglada w kraju nie rodzilabym tam. Dzieki szczerej pomocy poloznej i mojej cierpliwosci w koncu moj synus zaczal pic mleczko z piersi.Najlepsze jest to, ze rejestruja maluszka od razu w szpitalu. Akt urodzenia jest wreczany do reki. Po 3 dniach wyszlam do domu

Witamy:-)

Ja mam kolejne pytanko do mamusiek a mianowicie przyjezdza moja mama niedlugo i mnie meczy co ma mi kupic. Napiszcie prosze czego bede potrzebowac dla maluszka, chodzi mi o jakies rzeczyt tymu herbatki, koperki itp bo zielona jestem:tak:

Milego dzionka
 
witam z rana pogoda nas rospieszcza:))
Laski z Galway wiec my jedziemy do Busy Bess na Oranmore z dziecmi umówilysmy sie na 11 wiec jak ktos jesce ma ochote np nowe forumowiczki to smialo piszcie powiem jak dojechac:)
Milego dnia
 
Hejo
Dziewczyny, ja was nie umiem nadrobic
czytam i czytam i konca nie widac, a oczy juz mnie bola :-D

Aniaa, nie kojarzę cie, nowa mamuska z Galway? zapraszamy na spotkania, Twoj syneczek widze dopiero co sie urodził :tak:
Gastone ładne zdjecie, a jak tam Maxiu? lepiej z apetytem
Zdrówka dla Sofijki i Alberta


Dobranoc
Monia z apetytem niestety duzo lepiej nie jest,ale staram sie jak moge.Wczoraj kupilam Frutapure,jak dla dzidziusia choleccia,moze chociaz w ciagu dnia zje taki deserek owocowy:eek:.Bo owocow zadnych nie ruszy,nawet banana..Wczoraj zjadl sniadanie,dzis moze tez mi sie uda,kupilam specjalnie szyneczke swierza z indyczka w pl sklepie.Kupilam tez jogurty sojowe,Max kiedys mial diete sojowa i uwielbial te rzeczy,zawsze to zrodlo bialka chociaz..
Witam sie i ja

Mi chyba juz nie jest dane przespac cala noc, jeszcze przy tych wichurach:no:



Witamy:-)

Ja mam kolejne pytanko do mamusiek a mianowicie przyjezdza moja mama niedlugo i mnie meczy co ma mi kupic. Napiszcie prosze czego bede potrzebowac dla maluszka, chodzi mi o jakies rzeczyt tymu herbatki, koperki itp bo zielona jestem:tak:

Milego dzionka

Jola kazda mamusia kupuje co innego.Ja z pl zamawilam herbatki z hippa to juz zalezy od ciebie jakie.Najlepiej te od pierwszego miesiaca zycia,mama napewnoci znajdzie.Kupowalam tez Plantex,jak dla mnie to byl zloty srodek na rozne brzuszkowe niespodzianki.W sumie jest to herbatka na kolki,Max nie mial kolek coprawda ale u nas ta herbatka ogolnie dzialala ze tak powiem rozkurczajaco przy problemach kupkowych.Ja zamowilam tez roztwor spirytusu do przemywania pepuszka (niech mama poprosi w aptece odrazu jej zrobia).Ja zamawialam tez ampulki z sola fizjologiczna do przemywania oczek,bo tu moza kupic ale tu za saszetke placisz 50 centow,i w sumie musisz zuzyc w cigu 2 godzin.Niektore mamy oczywiscie nie uzywaja soli tylkoprzegotowana wode.Ja tez tak robilam,ale jak ropialo nam oczko so0l sie bardzo przydala. W polsce sa tanie i mniejsze.Tuta przyklad: Nepentes Physiodose - sól fizjologiczna w ampułkach - informacje i opinie użytkowników - bangla.pl
Co by ci tu jeszcze doradzic..nie wiem niech dziewczyny dodada cos od siebie.Kazda z pl przywozi co innego heheh
 
Chcialabym bardzo na spotkanko,ale tak jak mowilam, mialam dobre przeczucie. Amanda obudzila mi sie z pociagajacym nosem i suchym kaszlem. Dalam jej witaminki,nasmarowalam vickiem, no i zobaczymy. Oby na tym sie skonczylo. A wieje dzis jak **** :-)
 
Ano boje sie boje....:cool::-D Tylko nic nie mowcie mojej tesciowej....ciiiiiiii...Ona juz i tak lata za mna z woda swiecona:-D

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


Hej dziewczyny!!! Jestem tu nowa i nie bardzo jeszcze wiem jak sie poruszac ale sprobuje. Mieszkam w Irlandii od 3 lat. 7 tygodni temu urodzilam Patryka. Mieszkam w Corku. Porod trwal 17 godzin ale z informacji jak to wyglada w kraju nie rodzilabym tam. Dzieki szczerej pomocy poloznej i mojej cierpliwosci w koncu moj synus zaczal pic mleczko z piersi.Najlepsze jest to, ze rejestruja maluszka od razu w szpitalu. Akt urodzenia jest wreczany do reki. Po 3 dniach wyszlam do domu

Witamy:-)

A ja mam taki problem! Bo nie orientuje sie jak tu w Irlandii jest z Child benefit'em??? 11 listopada urodzilam i od razu w szpitalu dostalam akt urodzenia, po tygodniu przyszedl PPS... i teraz nie wiem czy ja mam gdzies isc skladac papiery o child benefit czy sami mi przysla jakis papier do wypelnienia???

przyślą Ci sami, my bardzo szybko po ppsie dostaliśmy.

Witam
u nas zimno:wściekła/y:

Mamo_ady my mamy tylko 12 dni do wylotu, też już liczę:-):-):-). Co prawda nie pakuję się jeszcze, ale robię listę, co mamy wziąć i co potem przywieźć:-D:-D:-D
 
jola 24 - tak jak dziewczyny pisały herbatki, spirytus ja dodam od siebie ze kosmetyki typu oliwka, szampon bambino od pierwszych dni życia,polecam Linomag( krem i masc do smarowania pupy) i krem ochronny Bambino z tlenkiem cynku tez do smarowania- jak tylko pupa zaczerwieniona to smaruje,oczywiscie sol fizjologiczna, na kolki oczywiście polecam Sab Simplex, ale to można zamówić przez internet np. na E-bayu- nam bardzo pomogły, dostaliśmy pierwsza buteleczkę od mamy z forum :-) My teraz jeszcze zamówiliśmy na pleśniawki, a potem na ząbkowanie.
 
reklama
jola 24 - tak jak dziewczyny pisały herbatki, spirytus ja dodam od siebie ze kosmetyki typu oliwka, szampon bambino od pierwszych dni życia,polecam Linomag( krem i masc do smarowania pupy) i krem ochronny Bambino z tlenkiem cynku tez do smarowania- jak tylko pupa zaczerwieniona to smaruje,oczywiscie sol fizjologiczna, na kolki oczywiście polecam Sab Simplex, ale to można zamówić przez internet np. na E-bayu- nam bardzo pomogły, dostaliśmy pierwsza buteleczkę od mamy z forum :-) My teraz jeszcze zamówiliśmy na pleśniawki, a potem na ząbkowanie.

My też podobnie:-)
 
Do góry