reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

no Jola dzieci coś chyba czują zimę i chca się pogrzać w brzuszkach jesacze trochę :-D
co do kosmetyków powiem szczerze że ja kupuję bambino w pl sklepie więc nie pomogę....
 
reklama
juz wróciłam z zakupów,chyba troche pomogło bo skurcze wróciły co 5 minut ale jeszcze sie nie nakręcam bo znowu mogą przejść:confused2:boli jak cholera:baffled:a jeszcze musieliśmy samochód odebrac i kierowałam:-pjak mnie skurcz złapał to stanełam na środku drogi:sorry:jak sie dzisiaj nie rozkręci to juz chyba z bólu nie wytrzymam:no:jak coś to sie odezwe:tak:
Marta- jeżeli dobrze pamiętam, to pisałaś, ze miałaś poprzednio cesarke, czemu nie decydują się teraz na kolejną, tylko czekaja. Być moze ten szef powoduje, ze główka nie moze zejsc do kanału i nic się nie rozkręca, czy rodzisz duże dzieci?/. to tez ma znaczenie. Szkoda mi Ciebie, no i dzidzi . Wpadam tu gścinnie, ale tak nas nakręciłyście tymi porodami, ze zerkam co chwilka, zeby gratulować, a tu klops, nadal chodzisz w bólach....:-(

gastone- podaj przepis na ten sernik , nie bądż taka :-p;-):-)
 
Oponek narobiłam,teraz idę kąpać dziecię i się bo oboje śmierdzimy jak pracownicy smażalni frytek:baffled:A poza tym musimy uciekać z salonu bo wietrzenie robię i zimno,brr...Niedługo wrócę,nigdzie nie odchodźcie:happy:
Martuś,jesteś?
 
Hej dziewczyny. Ja też byłam dziś na plaży dotleniłam siebie i małą widzę że nam Marta się męczy, trzymam kciuki i wierze że już lada momen dzidziuś się pojawi. Widziałam linka o serniku mniam mniam tyle tylko że ja wciąż się odchudzam ale taką pyszność bym wchszamała.:-D:-D:-D:-D
 
Dziewczyny mam takie pyt z innej półki widziałam że piszecie o kremach a ja chciałam się dowiedzieć ile Wasze maluszki śpią w ciągu dnia. Moja królewna mnie martwi bo wcale mi nie śpi może ma jedną drzemke 20 min w ciągu dnia a takto nic a nic wczoraj skończyła mi 7 miesięcy czy to normalne??? W nocy jest ok usypia o 21 z trudem kręcąc się z brzucha na plecy o wstaje na butle 6 rano raz 4 no różnie a od 9 pełna energii. Czyż to nie wulkan :szok::szok::szok:
 
Ciao Dziewczynki!

No i dalej niccccc....jesli chodzi o nowe bejbusy;-)

Jola- a cos sie tak uparla na to nivea..hihihi...nie no zartuje. luzzz...Bambino w polskich sklepach jest super. Czasem stosuje olivke jak mi sie oilatum konczy i myje malego mydlem. Lubie zapach tej oliwki z bambino. Chusteczek tez bambino teraz uzywam.

U nas najazd tesciow. Jest spoko. Tesciowka wysprzatala mi tak kuchnie, ze az blyszczy! :-)
Spijamy teraz wino, a oni ogladaja jakis mecz w tv...podobno wazny. Ja tam nie wiem...mam mecze w powazaniu szczerze mowiac;-)

No to nic. Zmywam sie wiec i dobrej nocy lasencje, a dla Marty rozhulania sie nareszcie:-)
 
reklama
Już jestem,czyściutka i pachnąca!:happy:Co z tego jak męża nie ma:eek::-DAle mam też pachnącego,czyściutkiego synka,możemy się razem poprzytulać:tak:Tym bardziej,że młody ostatnio ma okres dobroci dla matki i chętnie buziaki daje
b1181404864466acec0d2585.gif

Dziewczyny mam takie pyt z innej półki widziałam że piszecie o kremach a ja chciałam się dowiedzieć ile Wasze maluszki śpią w ciągu dnia. Moja królewna mnie martwi bo wcale mi nie śpi może ma jedną drzemke 20 min w ciągu dnia a takto nic a nic wczoraj skończyła mi 7 miesięcy czy to normalne??? W nocy jest ok usypia o 21 z trudem kręcąc się z brzucha na plecy o wstaje na butle 6 rano raz 4 no różnie a od 9 pełna energii. Czyż to nie wulkan :szok::szok::szok:
Mój Radek do 1,5 roku(od samych urodzin) sypiał mi tylko po 20-40 minut w ciągu dnia:sorry:.Dłużej go usypiałam niż on potem drzemał,nawet się z nim położyć nie mogłam,bo zanim usnęłam to on już wstawał.Miałam Meksyk,że hej!Chodziłam jak zoombie,tym bardziej,że byłam z nim sama:wściekła/y:Dopiero po 18-tym miesiącu życia,gdy spał już tylko raz dziennie,wydłużyło mu się spanko do 1,5-2 godzin:tak:
Pociesz się,że Agatka w nocy Ci tak ładnie śpi:-DMój w jej wieku jadł 2 razy w nocy i wstawał 5:20:szok:A do prawie 2 lat jadł jeszcze raz w nocy:tak:Za to teraz wysypiam się z nim za wszystkie czasy,czasem do 11:zawstydzona/y:
A tak z innej beczki: z czego Ty się chcesz odchudzać?:eek::sorry:Masz świetną figurę:tak:
 
Do góry