reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam się,może któraś zauważy,ale zdążyłam dziś przed10:00:szok:
b123610039149ad652757e4a.gif

karolinanicola:
file.php
na naszym mamowo-dziecięcym forum :-D

Martuś:szok: i ta gęba powinna mówić wszystko!Boszsz...jak mi Cię żal:-(Jak Szymuś teraz taki uparty,jak on Ci da popalić gdy się na świecie już pojawi:eek:
...Coś się mu do tak wspaniałych cioć nie śpieszy:confused2:
Normalnie tak nakręciliście atmosferę na BB,że ja(w sumie to chyba wszystkie z nas)nic tylko myślę czy już Marta urodziła?Mój mąż to tak prawie jakby Cię znał,cały czas mu relację zdaję...
A,skoro udało mi się dziś tak szybko:eek: pojawić(przed 11-znaczy się)to może dziś dzień cudów:baffled: i wreszcie urodzisz....Yyyy..co ja pierniczę?!
Chyba już se pójdę:confused2:
Ale,wiesz co:nie chciałaś urodzić 13-tego i o!!!Szymek mamci posłuchał:sorry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dzieczynki

Ja wlasnie wstalam po ciezkiej nocy, kolejnej zreszta przez mojego psa:wściekła/y:
Marta widze jeszcze z nami wiec nic mnie nie ominelo:-)

Dziewczyny jak mi smutno :-:)-:)-(
Na marcoweczkach wczoraj jedna dziewczyna urodzila synka w 24tc, wazyl 550g. I dzisiaj rano niestety odszedl :-(
Dlaczego zycie jest takie niesprawiedliwe?!?!?! Jaki bol musi przezywac matka? Boze, az wierzyc sie nie chce :-(

Swiatelko dla maluszka i wyrazy wspolczucia dla rodzicow:-:)-(
 
Ja to dopiero spozniona :szok: ale jakas leniwa ostatno jestem.
wiec dzien dobry mamuski:-)
Marta widze jeszcze w dwupaku-bidulka
:sorry:
Gastone a Twój mąż zawsze 7 dni w tygodniu pracuje czy ma czasem jakiś wolny dzień roboczy za weekend (bo wiem, że on głównie ma pracę w weekendy)?:sorry: Jak mój O. musiał iść do pracy w weekend, to każdy dzień tygodnia wyglądał tak samo:-( Na dłuższą metę, to ciężko bym to widziała:shocked2:
Wiesz moj maz jest szefem sam sobie wiec z wolnym dniem nie ma problemu.Zawyczaj poniedzialki sobie bierze wolne.Nie ma az takiego problemu bo wszystki sprawy zalatwia on bo moze sobie wyjsc kiedy chce, czy ja chce gdzies wyjsc to pryjezdza do domu.Do lekarza chodzimy zawsze razem,nigdy jeszce sama nie bylam hehe Niedziela tez zazwyczaj wolna.A jak bierze jakas robote to tak do 14.00 maxymalnie bo potem czs dla rodziny wylacznie.ale zdarzaja sie weekendy zapchane strasznie.Tak jak tezn dzis slub do 23 a jutro od rana 3 portrety i chrzest.Jest tak czasmai ze kient chce bardzo zrobic zdjcia a ma tylko sobote i niedziele wolna, a poniewaz zazwyczaj w soboty maz ma sluby caly dzien idzie na reke w niedziele.W sumie nie narzekam bo przeciez kaska jest nie?
Dziewczyny jak mi smutno :-:)-:)-(
Na marcoweczkach wczoraj jedna dziewczyna urodzila synka w 24tc, wazyl 550g. I dzisiaj rano niestety odszedl :-(
Dlaczego zycie jest takie niesprawiedliwe?!?!?! Jaki bol musi przezywac matka? Boze, az wierzyc sie nie chce :-(
strasznie smutne..[*]
 
agusik mam nadzieje ze sie mylisz z tym charakterkiem mojego syncia:confused2:raczej ja mu dam jak w końcu wylezie:crazy:i wypomne jak będzie duży:confused2:ze sie musze tak męczyć:-(

chyba pojade do sklepu i sama kupie sobie piłke do skakania:confused2::tak:bo odkurzanie,zmywanie podłogi,chodzenie po schodach nic nie pomaga:no:skurcze żadkie,nieregularne ale coraz mocniejsze:confused2:
 
Witam!!!
Marta akurcze Ty jeszcze tu:szok: alez Ty sie babo nameczysz-wspolczuje.
Ja juz prawie wysprzatalam maly spi ponad 1h ostatnio rekordy bije bo zazwyczaj spal 2xpo 0,5h.

Mam takie pytanko odnosnie bucikow dla dizeci.
Otoz moj Szym przed wczoraj zlapal sie za pchacza i zaczal z nim chodzic:szok:nie szlo mu najlepiej bo za szybko pchal raczkami a za wolno przebieral nozkami...ale....wczoraj juz ladnie chodzil i dzis od rana jak tylko wstal to tez juz trenowal.
Jestem w szoku ze tak szybko,Bron Boze go nie stawiam i na sile nie biore on tak sam z siebie.
Musze zakupic jakies buty tylko jakie???i gdzie?? i jaki rozmiar?? ja sie na tym kompletnie nie znam:cool2:......
Potrzebuje jakis rad.....musi byc chyba pietka usztywniana,tak??
Kurde jutro musze leciec na podboj sklepow......a biedna jestem jak mysz koscielna bo wyslalismy cala kase do PL:-p bo euro dosyc ladnie stoi ;-)
 
Ewelcia - do nauki chodzenia nie potrzebne sa buty. Ja radzilabym kupic mu skarpetki antyposlizgowe i to wystarczy.

Dziewczeta - wtrace nieco prywaty - na forum naszym pojawil sie nowy temat - https://www.babyboom.pl/forum/modowe-porady-i-inspiracje-f309/ - goraco zapraszam do korzystania z niego bo to tez i moje dziecko :) ... na razie ruch slaby ale to pierwsze dni i foremki sie wstydaja. Piszcie smialo... przeciez chyba kazda laseczka lubi pogadac o ciuchach i modzie, i wiekszosc z nas otwierajac szafe mowi - nie mam w co sie ubrac .. :) Zapraszam :)
 
Ostatnia edycja:
Witam
my juz dzisiaj lepiej żoładek jesce buzuje ale dietka jest i will be ok:)
Zaraz Oliviera ze szkoły ide odebrac, rzadko sei to zdarza bo przewaznie pracuje ale jak go zaprowadzalam to plakal i nie chcial isc nigdy tak wczesniej nie mial chyba przez to ze ja go prowadzilam:)? No ale po chwili kuknelam przez okno i juz sie bawil wiec to tylko chwilowe.
Moze pojdziemy na palc zabaw taka ładna pogoda.
Miłego dnia
 
Witam!!!
Marta akurcze Ty jeszcze tu:szok: alez Ty sie babo nameczysz-wspolczuje.
Ja juz prawie wysprzatalam maly spi ponad 1h ostatnio rekordy bije bo zazwyczaj spal 2xpo 0,5h.

Mam takie pytanko odnosnie bucikow dla dizeci.
Otoz moj Szym przed wczoraj zlapal sie za pchacza i zaczal z nim chodzic:szok:nie szlo mu najlepiej bo za szybko pchal raczkami a za wolno przebieral nozkami...ale....wczoraj juz ladnie chodzil i dzis od rana jak tylko wstal to tez juz trenowal.
Jestem w szoku ze tak szybko,Bron Boze go nie stawiam i na sile nie biore on tak sam z siebie.
Musze zakupic jakies buty tylko jakie???i gdzie?? i jaki rozmiar?? ja sie na tym kompletnie nie znam:cool2:......
Potrzebuje jakis rad.....musi byc chyba pietka usztywniana,tak??
Kurde jutro musze leciec na podboj sklepow......a biedna jestem jak mysz koscielna bo wyslalismy cala kase do PL:-p bo euro dosyc ladnie stoi ;-)
My pytalismy pediatry w PL o nozki i buciki... Do nauki chodzenia dziecko nie potrzebuje bucikow, stopa powinna miec jak najwiekszy kontakt z podloga. Najlepsze jakies cieple skarpetki z abs'ami:-)

Witam
my juz dzisiaj lepiej żoładek jesce buzuje ale dietka jest i will be ok:)
Zaraz Oliviera ze szkoły ide odebrac, rzadko sei to zdarza bo przewaznie pracuje ale jak go zaprowadzalam to plakal i nie chcial isc nigdy tak wczesniej nie mial chyba przez to ze ja go prowadzilam:)? No ale po chwili kuknelam przez okno i juz sie bawil wiec to tylko chwilowe.
Moze pojdziemy na palc zabaw taka ładna pogoda.
Miłego dnia
Jak A. prowadza Ade do przedszkola, to ona zostaje bez placzu, macha mu na pozegnanie i buziaki przesyla... A jak ja prowadzam, to jest placz...:eek: Fakt, ze tylko przez chwilke, jak juz znikne jej z oczu, to jest ok:-)
 
reklama
Dzieki dziewczyny za rady.
Tylko kurcze mam skarpetki antyposlizgowe tylko ze one sa cienkie,a maly lazi po kuchni a tam sa plytki ......
Chyba jednak musze poszukac jakis grubszych tych skarpet.....wiecie gdzie moge takowe dostac??
Patrzylam kiedys w Heatonsie i nie bylo w Adamsie tez nie w benetonie tez nie widzialam.W Diunsie moze albo w next??? dawno tam nie bylam
 
Do góry