reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

ewelcia w zwykłym Penny'm są ;-) grube z frotki -nawet ze światecznym motywem - z grubszymi antypoślizgami za całe 1 euro ;-)


Marta :hmm: tulam...
 
reklama
Dzieki dziewczyny za rady.
Tylko kurcze mam skarpetki antyposlizgowe tylko ze one sa cienkie,a maly lazi po kuchni a tam sa plytki ......
To jest wlasnie problem!!! U nas nie ma plytek tylko drewniana podloga a i tak ciagnie jak cholera:szok: Ja mam kapcie z Penneysa, takie szmaciaki z gumowa podeszwa, to nawet przez nia mi ciagnie zimno... Takze nie wiem, co mam Ci doradzic, zeby bylo dobrze...
 
Oooo Penysie zapomnialam....kupilam tam kiedys skarpetki ale sie mlodemu nogi pocily....ale jak jutro moze tam bede to kupie i wyprobuje moze te beda lepsze???
Lubie skarpetki z Heatonsa albo Adamsa!!!

Mamo Ady no wlasnie u znajomych tez maja niby drewniana a zimno jak cholercia a u nas plytki wiec sama rozumiesz.......nie wiem czy jakies buciki by nie byly lepsze???

Mam takie ala kozaczki z next ale w nich po domu to znow za cieplo by mial bo sa z kozuszkiem w srodku,jeszcze mam takie biale zpinane za zepy ale to to wogole lipa bo mu spadaja .....nic dziewnego bo to od tesciowej:-p:-p:-p
 
Oooo Penysie zapomnialam....kupilam tam kiedys skarpetki ale sie mlodemu nogi pocily....ale jak jutro moze tam bede to kupie i wyprobuje moze te beda lepsze???
Lubie skarpetki z Heatonsa albo Adamsa!!!

Mamo Ady no wlasnie u znajomych tez maja niby drewniana a zimno jak cholercia a u nas plytki wiec sama rozumiesz.......nie wiem czy jakies buciki by nie byly lepsze???

Mam takie ala kozaczki z next ale w nich po domu to znow za cieplo by mial bo sa z kozuszkiem w srodku,jeszcze mam takie biale zpinane za zepy ale to to wogole lipa bo mu spadaja .....nic dziewnego bo to od tesciowej:-p:-p:-p
ja tez slyszalam ze jak sie dziecko uczy chodzic to buty w zadnym wypadku bo musi gola stopka stapac,tzn w skarpetkach ewentualnie:tak:
Marcia mowie Ci-spraw sobie pilke!i nie denerwuj sie,wiem ze boli i latwo mowic,ale malenstwo wie najlepiej kiedy wyjsc i pospieszanie niewskazane.Przesylam mocy duzo!
pozdrawiam foremki:-)
 
Dobry z wieczorka;-)
A co tu taka cisza?...Wszystkie mamki z mężami się relaksują pewnie,a mój mi się zmył na mecz do Dublina więc jestem:happy:Coś cienko się dziś czuję,od rana jakaś tąpnięta chodzę:eek:Spanie mnie łamało jakbym ze dwie noce zarwała,oczy mnie piekły,ale drzemnęłam sie godzinkę i trochę puściło:tak:Niestety dłużej się nie da,trza pierworodnym się zająć:sorry:Mam wolny wieczorek to chyba zrobię P niespodziankę i za oponki się wezmę:-pSię chłopina ucieszy,bo on taki łakomczuszek!A już na słodkie to najbardziej:-D
Ciekawe jak Marta?Coś jej nie widać,ale może po prostu odpoczywa,bidulka:sorry:A lubiczanka za jadłodajnię robi,to też raczej nieprędko ją zobaczymy.
 
juz wróciłam z zakupów,chyba troche pomogło bo skurcze wróciły co 5 minut ale jeszcze sie nie nakręcam bo znowu mogą przejść:confused2:boli jak cholera:baffled:a jeszcze musieliśmy samochód odebrac i kierowałam:-pjak mnie skurcz złapał to stanełam na środku drogi:sorry:jak sie dzisiaj nie rozkręci to juz chyba z bólu nie wytrzymam:no:jak coś to sie odezwe:tak:
 
No ja sie tez nudze,alepiec nic niebede bo wczoraj sie te nudzilam i upieklam meowi sernik.Nawafjniesze jest to ze mam gore prasowania ale przepycham od 3 tygodni kosz z prasowaniem z pokoju do pokoju.hehe
Moj pierworodny bardzo dzis grzeczny,sam sie soba zajmuje ja mu tylko czaasem pomagam hehe.Luz,blues.
 
reklama
Ja ze spaceru po plazy wrocilam, pies sie wybiegal. A dziewczyny nadal w dwupaku widze:szok: Pewnie czas wam sie dluzy ale juz lada chwila:tak:
Ja walcze nadal z tymi kosmetykami i za nic nigdzie nivea nie moge znalezc:wściekła/y: A czy ktoras z was uzywa tego Johnson natura?
 
Do góry