reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dzięki za wszystkie "proszkowe" odpowiedzi:-)
A tym płynem do płukania to mnie zastrzeliłyście bo wszędzie czytałam, że niemowlakom się nie płucze płynem:eek:
 
reklama
Wolfia:no::no::no:
nie planujemy drugiego,moze kiedys...........:rofl2:
Wy tak planujecie drugie jak my trzecie;-):-D

A tym płynem do płukania to mnie zastrzeliłyście bo wszędzie czytałam, że niemowlakom się nie płucze płynem:eek:
Leti to fakt, że wszędzie piszą, że się nie zaleca, ale ja używałam przy obu i nic się nie działo, ale to oczywiście zależy od dziecka:tak:
Teraz przeszłam z proszków na żele do prania i jestem zadowolona:-)

Joannn ja właśnie nastawiam dodatkowe płukanie po płynie do płukania. Używam płynu, bo ubranka są bardziej miękkie niż po samym proszku, ale to takie moje zboczenie - lubię sobie komplikować życie:-p
 
Ostatnia edycja:
Doobra nie zastrzele sie
000203F6.gif


No i nie poszlam spac bo dziecie niechcialo wspolpracowac.
00020184.gif
 
Ostatnia edycja:
Wolfia - ostatnio właśnie się zastanawiałam czy nie kupić płynu do płukania bo Patryk już całkiem duży jest..;-) to polecacie Fairy...:-)

A co to laski sobie tu strzelnicę urządzają...:eek:
nununu...:-p
 
Ech weekend sie zaczyna wiec laski pewnie juz okupujaswoich malzonkow.Ja jak zwykle zostane sama na placu boju bo jutromaz ma slub,pojutre chrzest..
Ech a ja sama w czterech (no moze nie czterech hihi) scianach bede sama z moim Maniem.
 
Witam
Laseczki oj dzieje sie tu ten poród on line super sprawa:)
Trzymam kciukasy za martusie i kaMcie:)
Ja Dzis byłam u lekarza i dał mi zwolnienie na dwa dni wiec jeszcze poodpoczywam sobie w weekend, dietka jest zupki , sucharki i woda no i seriale a co:)!!
Wiec spotkanko w przyszlym tygodniu bedzie to moze jakies dokładne dane podacie?:)
Miłego popołudnia
 
Gastone a Twój mąż zawsze 7 dni w tygodniu pracuje czy ma czasem jakiś wolny dzień roboczy za weekend (bo wiem, że on głównie ma pracę w weekendy)?:sorry: Jak mój O. musiał iść do pracy w weekend, to każdy dzień tygodnia wyglądał tak samo:-( Na dłuższą metę, to ciężko bym to widziała:shocked2:

Joann jeszcze trochę i pewnie będziesz prała Patryka rzeczy razem z Waszymi w tym samym proszku/płynie;-) Choć nie ukrywam, że u mnie to długo trwało zanim rzeczy dzieciaków prałam z naszymi:-p Olivera pranie to wrzucam raz albo dwa razy na tydzień, z reguły bodziaki, koszulki, śliniaki i jakieś jasne, bo jakieś ciemne spodenki to z naszymi piorę:tak:

Ciekawe co tam u Marty:confused:
 
a ja właśnie wróciłam do domu:eek::wściekła/y:kazali wrócic jak wody odejdą bo 0 rozwarcia a skurcze ciągle co 7-8 minut więc dalej sie męcze a w szpitalu brakuje miejsc i wyganiają kogo sie da:eek:
 
reklama
Witam się dziś-osobiście:tak::-)
Jesteśmy już zDanielkiem w domku:tak:Jak wychodziliśmy Marta zaczęła mieć znowu regularne skurcze...Może wreszcie akcja się powiedzie i dojdziedo skutku-oby,bo dziewczyna naprawdę się męczy:-(
Na razie kończę,bo nie usiedzę:-(
 
Do góry