reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

lubiczanka poszła sie zrelaksowac pod prysznic:tak:dzisiaj idzie do domku
ja jestem juz tak wściekła ze szok:wściekła/y:nie wiem juz co mam zrobić zeby mały w końcu wylazł:crazy:uparciuch jeden
ide pobawić lubiczanki synka bo cyca sie domaga:tak:
 
reklama
Marcia musisz duzo chodzic,to na pewno!Wiem co przezywasz bo ja lazilam po szpitalu jakies 12h i okazalo sie ze rozwarcie jak bylo 2cm tak jest,jedynie malutka b.nisko juz byla, dzieki temu lazeniu.A jak nie masz sily chodzic,popros o pilke i poskacz sobie. Zycze cierpliwosci!
Kamciu Tobie tez szybkiego rozwiazania!
Alez sie tu dzieje:-)
 
Witam!
No,kurczę:shocked2:Ja też oczywiście śpieszę z gratulacjami,a tu nadal nic:no:.O,masz!Bidulko,ale Cię wymęczyło:shocked2:Jak pierworódkę!Ja na Twoim miejscu trzymałabym się rękami i nogami,żeby mnie nie odesłali do domu:no:Daliby Ci lepiej kroplówkę na wywołanie bo toż to męczarnia dla Ciebie,a i Szym pewnie czuje,że mama w nie najlepszym nastroju:-(.Mimo wszystko życzę rychłego porodu:sorry:
ja też mam nadzieję ale się nie zapowiada... miałam bóle do 4 i mi przeszły...
chociaż dzień się jeszcze nie skończył....
więc moe jednak.... uda się jeszcze dziś:-D
No,chyba się rozpakujesz niebawem:-DŻyczę Tobie również szybkiego podziału na dwa:tak::-D
 
:szok:No ale sie akcja tu rowineela:szok: a ja smacznie poszlam spac.


A My mamy PIERWSZEGO ZĄBKA!!!!!!!!!!!!! dzis wyczułam łyżeczka !!!!!!!!! bylo widac tylko czerwone dzisełko i male pekniecie ale zeba nie a jak delikanie lyzeczka postukalam to bylo slychac zabek....
Gratuluje zabalka,mama uwazaj bo bede gryzl:cool:
witam,tu Marta

lubiczanki synek okupuje jej cyce 24 na dobe a ja okupuje jej kompa:-pnie mam nic lepszego do roboty,Szymon sie zaparł i nie chce wyleźć:no:potem zrobią ktg i jak nic nie wykaze to do domu:-(
:szok::szok::szok: Do domu??? Chyba sobie zartuja z ciebie:shocked2: Zapieraj sie nogami,poszaleli...Ja tez sie meczylam dlugo,poszlam w srode do szpitala a w sobote urodzilam niestey juz przez cesarke ale nikt mnie nie chcial odsylac do domu:szok:
lubiczanka poszła sie zrelaksowac pod prysznic:tak:dzisiaj idzie do domku
ja jestem juz tak wściekła ze szok:wściekła/y:nie wiem juz co mam zrobić zeby mały w końcu wylazł:crazy:uparciuch jeden
ide pobawić lubiczanki synka bo cyca sie domaga:tak:

Tylko mu swojego nie dawaj , bo ta wasza solidarnosc jajnikow :-D:-D:-D
 
Martus wszystkie trzymamy kciuki takze musi sie dzis udac:-) kurcze przykro mi bo jestes juz pewnie wymeczona strasznie a tu cala akcja przed Toba. Wez moze pobaw malego Danielka to Szymek poczuje sie zazdrosny i sie sprezy:tak:;-):cool2:
Kamila za Ciebie tez oczywiscie kciukasy trzymam ofkorsssssssssss:tak:
Sofik gratulacje dla Filipka - u nas jeszcze szczerbato:tak:
Mamo ady, Misia kurcze szkoda ze nie udalo nam sie wczoraj zobaczyc:-(
Ulala a w Galway sloneczko swieci tylko ciekawe czy nie jest zimno
 
reklama
Dziewczynki...
Prosba...
Czy ktoras z Was ma gdzies zapisany taki "slowniczek" z wszystkimi wazniejszymi terminami potrzebnymi ciezarnej Polce w IE?
Gdzies kiedys na forum sie na niego natknelam ale pojecia nie mam gdzie tego teraz szukac...:confused2:
Bede wdzieczna, bo moja kolezanka bardzo by czegos takiego potrzebowala.
Z jej angielskim jest bardzo kiepsko i chociaz tego by mogla sie wyuczyc na pamiec...
 
Do góry