reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ja też spadam
ziew.gif
,dobranoc..
Marta:
23_133_11.gif
 
reklama
Witam
Ja tez poszłam wczoraj sie polozyc ale nie moglam zasnoc, do tego synek niechcialam spac bo go zabek bolal...
Co chwile patrzylam na tel. czy nie mam sms-ka od Marty,
Napislam do niej dzis:" Nie ma nic, na bolach sie skoczylo, padłam o 2 , bole przeszly , wszyscy w szoku a ja załamana " :shocked2::-(
Ona odpsiala:
Biedna Marta !!!!

Miłego dnia ja dzis od rana pelno mam roboty...
 
Witam mamusie:-):-):-)
Przede wszystkim Lubiczanko gratuluję szybkiego porodu i witam synka na świecie:-):-):-):-)

Martuś trzymaj się
Kamila może się ruszy:-D:-D:-D. Zastanawiałam się, czy może już urodziłaś, bo zapomniałam na kiedy masz termin.
Sofiku Filipkowi gratuluję ząbka

A w ogóle to agentki jesteście:-D:-D:-D, poród on line. Ja tylko pozaglądałam, bo wczoraj dużo rzeczy miałyśmy do zrobienia z Anulką, ale dziś będę na bieżąco. Dobrego dnia
 
witam,tu Marta

lubiczanki synek okupuje jej cyce 24 na dobe a ja okupuje jej kompa:-pnie mam nic lepszego do roboty,Szymon sie zaparł i nie chce wyleźć:no:potem zrobią ktg i jak nic nie wykaze to do domu:-(
 
Haloooooo:eek:
Ja tu myslalam, ze akcja sie rozwinela jak poszlam spac i ze bede juz mogla gratulowac...:eek: Czytalam wiec z zapartym tchem tych kilka stron i... dupa!!!
Nawet gorzej niz wieczorem, bo bole ustaly... Biedna Marta:-( Ale mysle, ze skoro juz taka akcja byla, to moze jej wywolaja:confused2: No tego jej w kazdym razie zycze:tak: I dalej trzymam kciuki!

Lubiczanko, hop hop, odezwij sie!!!!
Jak tam Danielek?

Tak w ogole, to witam wszystkie mile panie:-)
Zycze milego dnia i duzo wrazen na dzis:-D
Dzisiaj nie ruszam sie z forum ani na chwilke, o nieeeee:-) Bede czujna !!!

Marta, wlasnie przeczytalam Twojego posta:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Nie pozwol sie wyslac do domu!!!!!!! Zrob tam afere i niech Ci ten porod wywolaja!!! I trzymaj sie dzielnie!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry