reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

w sumie to oczka mi się juz kleją :sorry: aleeeee jeszcze moment - moze jednak :-D
Proponuję
kawaporannaoa9.gif
jakby
viannen_82.gif


ale mam głupawkę
pekl_ze_smiechu.gif


A tam biedna Martunia się męczy.
Wiem cos o chodzeniu po Galway-owskim szpitalu.Zwiedziłam każdy centymetr przez 10 godzin
d010.gif
 
reklama
no no widzę że w dobrym momencie wpadłam do was:-D
Marta i lubicznaka robią show:cool2: hehe

mój termin na ,.. już dziś...ale nicsię nie dzieje..
nawet nie wiem czy może jechać do szpitala czy czekać..

a tak chciałabym już urodzić ..... mam nadzeję że ię doczekam....:-p
 
Marta chodzi po korytarzu i pisze, że aż ją nogi bolą..;-) A syn widać się nie spieszy... :rofl2:

hehe mowilam jej zbey pozdrowila ode mnie szpitalne korytarze ile ja sie nachodzilam boze od 23 do 1 w nocy :rofl2: az mi wkoncu wody odeszly... a o 2:51 urodzilam...

wogole nie moge spac... wykapalam sie zrobilam zabieg na moje migadly wrrrrrrrrrrr do tego zatoki mnie wykoncza i siedze ...

jutro czekaj mnie pieczenie sernika bo mam odwiedzimy z galwey i ur,Sofii...
juz sie nie moge doczekac jutra heheheh:-)
 
no no widzę że w dobrym momencie wpadłam do was:-D
Marta i lubicznaka robią show:cool2: hehe

mój termin na ,.. już dziś...ale nicsię nie dzieje..
nawet nie wiem czy może jechać do szpitala czy czekać..

a tak chciałabym już urodzić ..... mam nadzeję że ię doczekam....:-p
Proponuję dołączyc do Cashelanek.Raz dwa Cię rozpracują,a i może zajmą wyrko dla Ciebie
thumbsup.gif

A tak serio.Czekaj ;-)
 
Proponuję dołączyc do Cashelanek.Raz dwa Cię rozpracują,a i może zajmą wyrko dla Ciebie
thumbsup.gif

A tak serio.Czekaj ;-)
to samo chcialam napisac hehehe;-)

Marta mi pisze ze chodzic nie moze, bidulka, ale mowi ze teraz usiadla i czyta gazete hehehe kurde najgorzej tak czekac az sie rozkreci. wrrrrrrrrrrrrrrr

anineczko ja tez spac nie moge hehehe ale kawy nie pije
 
Ostatnia edycja:
Hmm..czyli nadal nic
bezradny.gif
,biedna się nałazi,no ale ruch na to najlepszy.
4_1_112.gif
Czyli jednak mały się urodzi 13-tego w piątek.A ja tam mówię,ze tak miało być,żeby od mamusi tego wiecznego pecha odgonić
its_just_a_kind_of_magic_by_IoIo_Man.gif
.
Ja chyba już spadam
7_11_5.gif

Albo może jeszcze chwilkę poczekam..
 
Ostatnia edycja:
Dla mnie 13 piatek nie jest pechowy i dla Marty bedzie dniem szczesliwym... juz jje to dzis pislam bo ona niechciala tego trzynastego...
Ja to wrozylam Marcie 15 listopada ale teraz wroze jej ten 13 , bo za dlugo by sie kochana meczyla...

milej nocki zycze wszytkim , chyba spadam bo jak moj syenk wstanie o 6 rano to bedzie ciekawie a jutro napewno o tej godzinie nie bede spac:-p
 
Ja też daję pass...
Nikt za mnie do przedszkola nie wstanie...a szkoda
e30bc7.gif

A jeszcze koniecznie muszę Miłośc nad rozlewiskiem,choc jedną stronicę przeczytac
icon_mrgreen.gif


Rano wpadnę tutaj pogratulować
skaczefz2.gif
 
reklama
Szymon - uparciuszek jeszcze się nie urodził..a jego mamusia poszła się położyć. No i dobrze, niech odpocznie przed porodem :rolleyes: :rofl2:
Ja też zmykam - Patryk niedawno pojadł to mam kilka godzin snu :happy:
 
Do góry