reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Sofik Gratulacje dla Filipka ;-)
Mojemu mężowskiemu też najpierw wyszły górne ząbki,zresztą chrześniakowi też.

No widzę,że tutaj wszystkie dziewczyny zostały wciągnięte na porodówkę :-D
Kibicujemy,a jakże :-D
 
reklama
Gratuluję ząbka dla Fifi
...a dla Emmy wszystkiego naj z okazji półroczku :-)

A jak postępy u Marty? Mam nadzieje, że też pójdzie jej szybciorem..:tak: Lubiczanka pewnie zmęczona..i widzę już nieaktywna..
 
hej dziewczynki tu Marta pisze od lubiczanki bo ona karmi tereaz:-)leżymy na jednej sali,u mnie :-)narazie bez zmian,co 3 minuty

hehe..normalnie nie mogę..leżycie razem na sali :szok: ale czad.. gdyby nie Patryk to odwiedziłabym Was teraz..heh..jakby mnie wpuścili..
To sprężaj się Marta - i trzymam kciuki. A Tobie Lubiczanko gratuluję raz jeszcze Danielka :-)

Marta - jakie rozwarcie, co ile skurcze? Poród on-line..;-)
buhahaha :-D:-D:-D nie no ale z Was Meksyk :))

A My mamy PIERWSZEGO ZĄBKA!!!!!!!!!!!!! dzis wyczułam łyżeczka !!!!!!!!! bylo widac tylko czerwone dzisełko i male pekniecie ale zeba nie a jak delikanie lyzeczka postukalam to bylo slychac zabek....
gratulacje dla Filipka:tak:
Moj nadal szczerbaty:cool2:

duzo zdrowka dla Emmy;-)

Marta jak tam? rozkreca sie cos??
 
:rofl2::rofl2::rofl2: omg :-D:-D:-D

czekam na wiesci :cool2:
Będziesz czekała do samego końca?
n%27.gif


Marta,jak długo mamy czekac?
16b246b8d1d44390cec4847ym1.gif


Jak dla mnie to jakaś magia.
oczy.gif

Mieszkają w jednym mieście ,jeszcze niedawno na jednym osiedlu,w prawie w tym samym czasie zaciążyły
ruch.gif
femme-enceinte.gif
i razem rodzą.
connie_rockingbaby.gif

Mają po trójkę dzieci.Najstarsi synowie,średnie córeczki i najmniejszych synów...
Jeszcze jakieś podobieństwa? :cool2:

cyckixd6.gif
----wymiękam.

Idę do
Elffy_31.gif
 
hej dziewczynki tu Marta pisze od lubiczanki bo ona karmi tereaz:-)leżymy na jednej sali,u mnie :-)narazie bez zmian,co 3 minuty
Nie,no Wy to niezłe jesteście!Miałyście razem rodzić-nie udało się,ale w szpitalu i tak się spotkałyście:-D:-DJa mam propozycję:Najlepiej Skypa włączcie,zrobimy telekonferencję,przyłączą się dziewczyny te,które chcą i urodzimy Szymka razem:tak:I jeszcze Danielka zobaczymy przy okazji:tak::-D
Sofik,gratulacje dla Filipka
tongue.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry