reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

hehe..normalnie nie mogę..leżycie razem na sali :szok: ale czad.. gdyby nie Patryk to odwiedziłabym Was teraz..heh..jakby mnie wpuścili..
To sprężaj się Marta - i trzymam kciuki. A Tobie Lubiczanko gratuluję raz jeszcze Danielka :-)
 
reklama
hehe Marta dobre!!!!!!!!!!! a jednak sie udalo... trzymaj sie!!
ze ja nie mialam takiej koleznki jak lezalam... tylko same Irolki...
a tu full wypas jak w domu tylko meza i dzieci nie ma hehehheheh

To bedzimy czekac na wiesci z frontu...
 
A My mamy PIERWSZEGO ZĄBKA!!!!!!!!!!!!! dzis wyczułam łyżeczka !!!!!!!!! bylo widac tylko czerwone dzisełko i male pekniecie ale zeba nie a jak delikanie lyzeczka postukalam to bylo slychac zabek....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marta - jakie rozwarcie, co ile skurcze? Poród on-line..;-)

Dobre ale laski chyba się zagadały albo Marta poszła rodzić a Lubiczanka dalej karmi..:confused:
No wlasnie... my tu czekamy i zero newsow :-)
A My mamy PIERWSZEGO ZĄBKA!!!!!!!!!!!!! dzis wyczułam łyżeczka !!!!!!!!! bylo widac tylko czerwone dzisełko i male pekniecie ale zeba nie a jak delikanie lyzeczka poskukalam to bylo slychac zabek....
Gratulacje :):-):-):-)
 
Do góry