reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

MartaF-przyjeżdżaj puki mam na sali jedną miejscówkę:tak:;-):-)
Agusik-a no właśnie moje Kochanie mnie zaopatrzyło w laptopika-taki jest kochany:tak:
A suwaczek to jednak potem-z focią bo nie mam siły na kombinowanie teraz(ależ to szycie cholernikowo boli:-()
Buziaki na dobranoc ode mnie i Danielka(MamoAdy):-D
Bardzo ladne imie:-)
Mam nadzieje, ze jutro zobaczymy malego slodziaczka:tak:

Marta - alez teraz ekscytujaco sie zrobilo!!! Ja jechalam jak mialam co 5 minut. Ale rozwarcie bylo na palec...i dopiero po 12 godzinach urodzilam. Ale jedz jedz kobieto i powodzenia!!!:-):-):-)

Ali dzis nadspodziewanie dobrze sie sprawowal w kapieli i ladnie zasnal. Chyba wizyta Mamy Ady i samej Ady dobrze na niego wplynela:-):-) Zapraszamy czesciej:-):-)

No to dobranocka dziewczynki! Kolorowych senkow:-)
Ja bardzo chetnie:-):-) Tym chetniej, ze moja obecnosc taki terapeutyczny wplyw ma...:-D:-D


jade dziewczyny,lubiczanka trzymaj miejsce,skurcze mam co 4 minuty i ciemny śluz poszedł
do zobaczenia dziewczyny
Hehehe, no jaja jak berety:-D:-D:-D
Akcja lepsza niz w "Na Wspolnej" :-D:-D
Nie uwierze, dopuki nie uslysze... ze razem na sali poporodowej lezalyscie:-D:-D:-D

A u nas tez jaja jak berety!!!!!
Do mojego A. zadzwonila dzisiaj pani z biura podrozy i nagrala sie na poczte, ze godzina wylotu sie zmienila:eek:
Oddzwonic juz nie moglismy, bo A. za pozno odsluchal wiadomosc i biuro juz bylo zamkniete. Wszedl wiec na strone Ryanair, zeby sprawdzic loty na 2. grudnia... I co widzi?????? Ze w ten dzien nie ma ZADNYCH lotow!!!! Wiec szybko poszukal rezerwacji a tam... jak wol, ze wylot 3.grudnia.
No nie wiem, co ja sobie z tym 2. ubzduralam:confused2:
Cale szczescie, ze sie godzina zmienila, bo inaczej stawilibysmy sie na odprawe o 4. raniutko a tam ZONK!!!! A tak stawimy sie 3.grudnia o 15.
I problem odbioru paszporu i noclegu w Dublinie sie sam rozwiazal. Juuuuuupieeeeeeee:-D:-D:-D
Hmmmm. Chyba powinnam przesunac suwaczek o 1 dzien:eek:
 
reklama
powodzenia szybkiego porodu kochana...
czekamy na info ze szpitala...

lubiczanka super taki szybko porod... chyba sie dziwili co?
no wlansie jak ma na imie synke?? tzrymaj miejsce dla Marty hehehe bedzie wam razniej razem na sali. A pod jakim numerem lezysz ?? ja lezlam po 7 i 9 :)
Ty to masz juz wypas Neta w szpitalu...
położna powiedziała,że jak się zdecydujemy na kolejne dziecko,to mam przyjechać szybciej:-pMiejscówka dla Marty wciąż czeka:tak:Najpierw leżałam pod 2-ką a popołudniu mnie przenieśli do 7-ki:tak:Na szczęście-choś wszystko,czego do szczęścia mi trzeba już mam:-)
 
jade dziewczyny,lubiczanka trzymaj miejsce,skurcze mam co 4 minuty i ciemny śluz poszedł
do zobaczenia dziewczyny
Dawaj czadu mała:-DPowodzenia i porodu 9-minutowego,a co?Będziesz później rodzić,ale przecież możesz szybciej od lubiczanki:tak::laugh2:
A Tobie,lubiczanko to na prawdę dobrze:laptopik,syneczek i jeszcze teraz Marta w drodze:-DPiszcie do nas Ty,Danielek,Marta i Szymonek:happy:
 
lubiczanka normalnie jak dla mnie jest nie do zajechania:-)zawsze zabiegana - sprzatanie,gotowanie,zakupy,malowanie....:-Dwiec wcale sie nie dziwie ze urodzila w 10min:tak:a z tym laptopem w szpitalu to niezly numer:-)
doobre :-D:-D:-D

nie no adrenalina mi skoczyla:-D:-D:-D

Marta trzymamy kciuki za dzisiejszy porod:-)
Oj dzieje sie dzieje:-D

Lubiczanko sliczne imie wybralas dla synka!!!
Laptop w szpitalu to full wypas normalnie :)) ciagle w kontakcie z nami super :))
 
No prosze nie było mnie chwile a tu sie tyle dzieje:)
Lubicznka gratulacje tak błyskawicznego porodu:)
Marta dajesz dajesz pobijaj rekord a co 9 min:)
Ja dalej leze i kuruje sie:)
Milego wieczoru
 
heheheh Monia na kogos trzeba zgonic hehehe
Emmcia ma dzis pol roku!!!! wszytego najlepszego!!! ale ten czas zapiernicza
Oj kochana jutro o tej porze bedzimy pic ;-)


Lubicznka no to 7 szczesliwa sala :) ja lezalam pod oknem. Mile wspomnienia...

Marta mi pisala ze ma co 3 min skorce ale nie sa az tak straszne , ale nie ma rozwarcja...
Juz jej na GG pislam ze ma chodzic... wiec chyba teraz robi km w szpitalu...
Lubicznka nie widzisz gdzies tam jej:-D
 
Dziewczyny co oni Wam w tym szpitalu zrobili??? O ile sie nie myle Lubiczanka wrocila wczoraj i wczoraj zaczela rodzic, a Marta tam byla dzisiaj i prosze tez juz pojechala z powrotem :-D:-D:-D To bardzo interesujace... Jakies magiczne rece czy co? :-D
Powodzonka!
 
reklama
Marta trzymam kciuki!To juz tuz tuz!

Ja niedawno wrocilam, kupilam sobie odkurzacz, M siedzi nadasany, wiec sie nawet nie odzywam. W Lidlu nakupywalam sobie slodyczy, mam gazetki do czytania, wiec ide wygodnie do wyra sie zrelaksowac. Milego wieczorku!
 
Do góry