reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

MartaF-przyjeżdżaj puki mam na sali jedną miejscówkę:tak:;-):-)
Agusik-a no właśnie moje Kochanie mnie zaopatrzyło w laptopika-taki jest kochany:tak:
A suwaczek to jednak potem-z focią bo nie mam siły na kombinowanie teraz(ależ to szycie cholernikowo boli:-()
Buziaki na dobranoc ode mnie i Danielka(MamoAdy):-D
 
reklama
juz jestem,wymęczyli mnie,chcieli zostawić ale nie chce na weekend bo jakby nic sie nie działo to po co mam tam siedzieć,no ale w poniedziałek juz mam być z torbą bo będą wywoływac dlatego ze miałam cesarke i prawdopodobnie to ta rana tak mnie boli:eek:ale nie wiem czy przechodze bo ledwo do domu wróciłam tak mnie boli:-:)baffled:
Oj kochana jak cie wymacali napewno dzis wrocisz :-D
Melduję się i witam!!!
Ależ jestem szczęśliwa:tak::-)Dziękuję Wam wszystkim Dziewczynki...
No cóż-w skrócie-o7-ej wieczorkiem zaczęłam mieć regularne skurcze co6minut...Czekaliśmy-może przejdzie.Po24-ej powiedziałam J,że nic z tego musimy się zbierać.Martusia zgodziła się przygarnąć na noc moją słodziutka;-)dwójeczkę(za co ogomne dzieki Martuś:tak::happy:)i dajemy do szpitala.A tam wiadomo-zanim na izbie przyjęć się sprężyła było po1-ej...Poszliśmy na porodówkę,ktg,rozwarcie2cm.Poprosiłam o coś na ból-pani powiedziała,że za szybko,ale za chwilkę miała mi podać gaz...Za5minutek ja do J-wołaj ją,bo nie wytrzymam.Ona sprawdza-6cm...UUUUU.Ja proszę o coś na ból-ona-sorry its to late...mhm-akcja przewożenie dwa parcia i mamy Synka na Swiecie:)
teraz lece sie wykompac.i padam na twarz-właściwie na wyrko i nyny:sorry:
Pozazdroscic takiego szybkiego rozwiazania.ciach i juz jest.Prawie taka formalnosc :-D:-D:-D
agusik lubiczanka ma laptopa w szpitalu:tak:

dziewczyny mam skurcze co 5 minut ale raz są lżejsze a raz mocniejsze ale co 5 minut,chyba wróce do Clonmel w najbliższych godzinach tylko nie bardzo wiem kiedy jechać:no:
:-D:-D:-D a nie mowilam? Dzisiaj bedzie nastepna dzidzia,alescie sie skumaly z lubiczanka hihih Powodzenia i rowniez szybkiego ciach :-D
 
Marta - alez teraz ekscytujaco sie zrobilo!!! Ja jechalam jak mialam co 5 minut. Ale rozwarcie bylo na palec...i dopiero po 12 godzinach urodzilam. Ale jedz jedz kobieto i powodzenia!!!:-):-):-)

Ali dzis nadspodziewanie dobrze sie sprawowal w kapieli i ladnie zasnal. Chyba wizyta Mamy Ady i samej Ady dobrze na niego wplynela:-):-) Zapraszamy czesciej:-):-)

No to dobranocka dziewczynki! Kolorowych senkow:-)
 
jade dziewczyny,lubiczanka trzymaj miejsce,skurcze mam co 4 minuty i ciemny śluz poszedł
do zobaczenia dziewczyny

powodzenia szybkiego porodu kochana...
czekamy na info ze szpitala...

lubiczanka super taki szybko porod... chyba sie dziwili co?
no wlansie jak ma na imie synke?? tzrymaj miejsce dla Marty hehehe bedzie wam razniej razem na sali. A pod jakim numerem lezysz ?? ja lezlam po 7 i 9 :)
Ty to masz juz wypas Neta w szpitalu...
 
Ostatnia edycja:
Martusia, trzymamy kciuki:-) Moze jeszcze do 23:59 dasz rade:-D
I wreszcie przestaniesz sie juz meczyc:tak:!!!!!!!
Powodzonka i na wszelki wypadek juz teraz zycze Ci takiego porodu, jak Lubiczanka miala:tak:
I jak juz bedzie po, to pisz koniecznie!!!
Moze Lubiczanka da ci skorzystac ze swojego laptopa:-D
 
hejka lejdis:-)
lubiczanka ale Ty jestes niesamowita normalnie:-Dszybsza niz strus pedziwiatr:-D moje gratulacje kochana, niech synek zdrowo rosnie i dostarcza Wam samychych powodow do radosci:tak: No to wkoncu na jakie imie sie zdecydowaliscie???? Mnie jak na D to sie podoba Dylan;-):cool2:
Marta powodzenia !!! Wspierajcie sie dziewczynki wzajemnie:tak:
Gaston przykro mi, no ale powodzenia w kolejnych intensywnych probach, choc szkoda ze sie nie udalo tym razem, bo dziewczynki raczki sa the best:cool2::-D

A ja leze wypompowana na kanapie, bo mi moniadan urzadzila 5 godzinny maraton shoppingowy po miescie :laugh2::cool2::rofl2: i juz nawet na kawke do misi nie zdazylysmy:sorry::crazy::zawstydzona/y:
pozdrowki
 
Marcia - 3mam kciuki w takim razie!dobrze ze to juz:-)
lubiczanka normalnie jak dla mnie jest nie do zajechania:-)zawsze zabiegana - sprzatanie,gotowanie,zakupy,malowanie....:-Dwiec wcale sie nie dziwie ze urodzila w 10min:tak:a z tym laptopem w szpitalu to niezly numer:-)
 
reklama
:shocked2: Ale sie dziewczyny srezacie:-D:-D:-D Jedna za druga:-D

Lubiczanka jeszcze raz gratuluje i skrycie zazdroszcze tak szybkiego porodu:tak:

MartaF Jedz kochana, Powodzonka:-):-)

A ja sie zegnam
Dobrej nocki:-)
 
Do góry