reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

a moj syn rzadzil w lazience i pytam co robisz a on:'' nic nic tylko sie czesze""..hehe ale czuje zapach pianki do golenia .. no i moj synek wlosy uklada sobie na tatusia pianke do golenia..a co i tak tez mozna..heheh...
wiec juz ma wanne zaliczona..bo wlosy az mokre od pianki
Ty się ciesz,że on tę piankę nie nałożył,a potem nie wpadł na pomysł,żeby się ogolić:eek::-D:-D:-D
Gastone:jakbyśmy bliżej mieszkały to razem byśmy się nakręcały
4_19_2.gif
,to może to nie tak dobrze by było:shocked2:Albo byśmy się pocieszały nawzajem
hug2.gif
,a to zawsze raźniej:tak:
 
reklama
ojejciu przez ten pobyt w PL to nie mam czasu was poczytac ledwo nadrabiam moje limeryczki hihihih i taka wiadomosc by mnie ominela dobrze ze dziewczyny duuuuzymi literami pisza latwiej znalesc bo na czutanie od deski do deski to nie mam czasu :sorry:

Lubiczanko ogromniaste gratulacje :):):)
 
Melduję się i witam!!!
Ależ jestem szczęśliwa:tak::-)Dziękuję Wam wszystkim Dziewczynki...
No cóż-w skrócie-o7-ej wieczorkiem zaczęłam mieć regularne skurcze co6minut...Czekaliśmy-może przejdzie.Po24-ej powiedziałam J,że nic z tego musimy się zbierać.Martusia zgodziła się przygarnąć na noc moją słodziutka;-)dwójeczkę(za co ogomne dzieki Martuś:tak::happy:)i dajemy do szpitala.A tam wiadomo-zanim na izbie przyjęć się sprężyła było po1-ej...Poszliśmy na porodówkę,ktg,rozwarcie2cm.Poprosiłam o coś na ból-pani powiedziała,że za szybko,ale za chwilkę miała mi podać gaz...Za5minutek ja do J-wołaj ją,bo nie wytrzymam.Ona sprawdza-6cm...UUUUU.Ja proszę o coś na ból-ona-sorry its to late...mhm-akcja przewożenie dwa parcia i mamy Synka na Swiecie:)
teraz lece sie wykompac.i padam na twarz-właściwie na wyrko i nyny:sorry:
 
Melduję się i witam!!!
Ależ jestem szczęśliwa:tak::-)Dziękuję Wam wszystkim Dziewczynki...
No cóż-w skrócie-o7-ej wieczorkiem zaczęłam mieć regularne skurcze co6minut...Czekaliśmy-może przejdzie.Po24-ej powiedziałam J,że nic z tego musimy się zbierać.Martusia zgodziła się przygarnąć na noc moją słodziutka;-)dwójeczkę(za co ogomne dzieki Martuś:tak::happy:)i dajemy do szpitala.A tam wiadomo-zanim na izbie przyjęć się sprężyła było po1-ej...Poszliśmy na porodówkę,ktg,rozwarcie2cm.Poprosiłam o coś na ból-pani powiedziała,że za szybko,ale za chwilkę miała mi podać gaz...Za5minutek ja do J-wołaj ją,bo nie wytrzymam.Ona sprawdza-6cm...UUUUU.Ja proszę o coś na ból-ona-sorry its to late...mhm-akcja przewożenie dwa parcia i mamy Synka na Swiecie:)
teraz lece sie wykompac.i padam na twarz-właściwie na wyrko i nyny:sorry:
Tylko pozazdroscic takiego porodu:tak:
Jeszcze raz wielkie gratulacje, cieszymy sie razem z Wami. Przekaz synusiowi wielkiego buziaka od forumowej cioci:-)
No i wlasnie... Nic nie piszesz, jak ma na imie...:confused2::-)
W wolnej chwilce napisz a teraz odpoczywaj i naciesz sie swoim wielkim malym szczesciem:-)
I suwaczka usun:-D!!!!! Wlasciwie to dodaj :-)
 
Ostatnia edycja:
Melduję się i witam!!!
Ależ jestem szczęśliwa:tak::-)Dziękuję Wam wszystkim Dziewczynki...
No cóż-w skrócie-o7-ej wieczorkiem zaczęłam mieć regularne skurcze co6minut...Czekaliśmy-może przejdzie.Po24-ej powiedziałam J,że nic z tego musimy się zbierać.Martusia zgodziła się przygarnąć na noc moją słodziutka;-)dwójeczkę(za co ogomne dzieki Martuś:tak::happy:)i dajemy do szpitala.A tam wiadomo-zanim na izbie przyjęć się sprężyła było po1-ej...Poszliśmy na porodówkę,ktg,rozwarcie2cm.Poprosiłam o coś na ból-pani powiedziała,że za szybko,ale za chwilkę miała mi podać gaz...Za5minutek ja do J-wołaj ją,bo nie wytrzymam.Ona sprawdza-6cm...UUUUU.Ja proszę o coś na ból-ona-sorry its to late...mhm-akcja przewożenie dwa parcia i mamy Synka na Swiecie:)
teraz lece sie wykompac.i padam na twarz-właściwie na wyrko i nyny:sorry:
:szok::szok::szok:A co Ty już w domu???:szok::szok::szok:
No,takiego porodu to tylko pozazdrościć:tak:Ja i gastone to już w ogóle zazdrościmy w tej chwili chyba każdego porodu:sorry:
Jeszcze raz gratulki i wracaj szybko do formy i do foremek:-D:-D
Daniel czy Dominik?
 
Melduję się i witam!!!
Ależ jestem szczęśliwa:tak::-)Dziękuję Wam wszystkim Dziewczynki...
No cóż-w skrócie-o7-ej wieczorkiem zaczęłam mieć regularne skurcze co6minut...Czekaliśmy-może przejdzie.Po24-ej powiedziałam J,że nic z tego musimy się zbierać.Martusia zgodziła się przygarnąć na noc moją słodziutka;-)dwójeczkę(za co ogomne dzieki Martuś:tak::happy:)i dajemy do szpitala.A tam wiadomo-zanim na izbie przyjęć się sprężyła było po1-ej...Poszliśmy na porodówkę,ktg,rozwarcie2cm.Poprosiłam o coś na ból-pani powiedziała,że za szybko,ale za chwilkę miała mi podać gaz...Za5minutek ja do J-wołaj ją,bo nie wytrzymam.Ona sprawdza-6cm...UUUUU.Ja proszę o coś na ból-ona-sorry its to late...mhm-akcja przewożenie dwa parcia i mamy Synka na Swiecie:)
teraz lece sie wykompac.i padam na twarz-właściwie na wyrko i nyny:sorry:
lubiczanka-moje gratulacje !!!!








http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12
 
agusik lubiczanka ma laptopa w szpitalu:tak:

dziewczyny mam skurcze co 5 minut ale raz są lżejsze a raz mocniejsze ale co 5 minut,chyba wróce do Clonmel w najbliższych godzinach tylko nie bardzo wiem kiedy jechać:no:
 
agusik lubiczanka ma laptopa w szpitalu:tak:

dziewczyny mam skurcze co 5 minut ale raz są lżejsze a raz mocniejsze ale co 5 minut,chyba wróce do Clonmel w najbliższych godzinach tylko nie bardzo wiem kiedy jechać:no:
Matra- wracaj do szpitala, jak masz daleko to tym bardziej.co 5 minut, to rozwarcie na 2cm minimum. No moja droga chyba i tobie moge juz pogratulować ;-):-)
 
reklama
Do góry