reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

eee jak co drugi dzien w trakcie owulacji jak od momentu wystapienia owulacji jest mniej wiecej 24 godziny i tylko w ciągu tych 24 godzin moze dojsc do zaplodnienia.
Oczywiscie mowimy tu tylko o o samej owulacji kiedy to dochodzi do zaplodnienia.Moze lekarz jej powiedzial o dniach plodnych a nie o samej owulacji:eek:
Ja uzwyalam testu owulacyjnego wiec nie trafialam chybil trafil.Poprostu sie nic nie zagniezdzilo..
No tak...:-) Chodzilo mi o dni plodne...
Lekarz im powiedzial (starali sie przez rok), ze za czesto to tez nie dobrze, bo sperma jest "malo wartosciowa" "za bardzo rozwodniona"...
Ja tylko powtarzam, co uslyszalam...:-)
Ale kazdy moze miec oczywiscie inny sposob:tak:
My podczas dni plodnych staralismy sie, zeby TO bylo co drugi dzien ale bywalo tez i codziennie. Tyle, ze w naszym przypadku nie bylo wczesniej problemow z zajsciem w ciaze. Praktycznie za pierwszym razem "zaskoczylam":-D
 
reklama
Gastone:musi Ci być bardzo przykro:-(Ale to dopiero pierwszy raz.Gorzej byłoby gdyby to było któreś z kolei "nie zaskoczenie".Ale ściemniać nie będę,gdybym to ja czekała na brak @ i go dostała,byłabym bardzo nieszczęśliwa:no:Na razie jestem w tej komfortowej(jeśli można to tak nazwać)sytuacji,że nie liczę na nic,bo nic nie zrobiliśmy w tym kierunku jeszcze:-(Więc jak przyjdzie @ to nie będę rozczarowana,bo po prostu nie mam czym:confused2:Ale wiesz jak to ze mną jest!Chciałabym też już na coś czekać:sorry:A może tak to ma być,że skoro tyle rzeczy nas łączy to i spakujemy się razem:-DA wogóle to mnie od tygodnia też coś podbrzusze pobolewa,a @ dopiero za 2 tyg.Ale ja myślę,że u mnie to może organizm tak reaguje na brak tabletek antywłamaniowych:confused:Brałam przez ponad 3 lata,a teraz koniec i może dlatego.Czort wie jak to u mnie z @ teraz będzie.
Raz czy bolesny,bo przed ciążą miałam pierwszy dzień @ wyjęty z życiorysu-tak bolało:-(,a podczas brania Cilest spokój-nic a nic nie bolało:no:
A dwa kiedy go w ogóle dostanę,no bo przy tabletkach wiadomo kiedy,a przedtem miałam cykle 35-dniowe.Teraz nic nie wiem:sorry:
 
Lubiczanka gratulacje!!!!!!
Teraz czekamy na Marte.
Ja chodzilam do fryzjerki to brala ok 40 euro za sciecie i balejaz, za dziecko 5 euro a za Łukasza 10.
Ja byłam w pracy ale to był błąd bo zjadlam tosta i mialam straszna biegunke i plecy mnie znow zaczely bolec , wiec teraz leze i jutro tez nie ide do pracy bede lezec i sie kurowac.
Didi napewno bedzie dobrze w sobote.
milego dnia:)
 
jennyyyy dobija mnie ta pogoda...czuje sie fatalnie strasznie rkeci mi sie w glowie nic nie moge robic tylko lezec plackiem...znaczy siedziec tez moge ale nie moge wykonywac szybkich ruchow lowa bo zaraz mi swiat wiruje...

jak nie urok to sraczka

a d tego moda marudna jak smok... chyba zeby bo pcha pieluche na maxa do buzi wczoraj wieczrem zasnela po godzinnym placzy i po podaniu vibrucol.. a dzisiaj na nowo zero snu ... i ciagle marudzenie i ryk

a moj syn rzadzil w lazience i pytam co robisz a on:'' nic nic tylko sie czesze""..hehe ale czuje zapach pianki do golenia .. no i moj synek wlosy uklada sobie na tatusia pianke do golenia..a co i tak tez mozna..heheh...
wiec juz ma wanne zaliczona..bo wlosy az mokre od pianki
 
Gastone:musi Ci być bardzo przykro:-(Ale to dopiero pierwszy raz.Gorzej byłoby gdyby to było któreś z kolei "nie zaskoczenie".Ale ściemniać nie będę,gdybym to ja czekała na brak @ i go dostała,byłabym bardzo nieszczęśliwa:no:Na razie jestem w tej komfortowej(jeśli można to tak nazwać)sytuacji,że nie liczę na nic,bo nic nie zrobiliśmy w tym kierunku jeszcze:-(Więc jak przyjdzie @ to nie będę rozczarowana,bo po prostu nie mam czym:confused2:Ale wiesz jak to ze mną jest!Chciałabym też już na coś czekać:sorry:A może tak to ma być,że skoro tyle rzeczy nas łączy to i spakujemy się razem:-DA wogóle to mnie od tygodnia też coś podbrzusze pobolewa,a @ dopiero za 2 tyg.Ale ja myślę,że u mnie to może organizm tak reaguje na brak tabletek antywłamaniowych:confused:Brałam przez ponad 3 lata,a teraz koniec i może dlatego.Czort wie jak to u mnie z @ teraz będzie.
Raz czy bolesny,bo przed ciążą miałam pierwszy dzień @ wyjęty z życiorysu-tak bolało:-(,a podczas brania Cilest spokój-nic a nic nie bolało:no:
A dwa kiedy go w ogóle dostanę,no bo przy tabletkach wiadomo kiedy,a przedtem miałam cykle 35-dniowe.Teraz nic nie wiem:sorry:


Agusik, szkoda ze nie mieszkamy blizej siebie :sorry:
A ja sie czuje dzis koszmarnie.Mam tak strasznie bolaca @ ze umieram.W dodatku nogi mnie lamia i plecy.Normalnie czas umierac hhe.:shocked2:A do tego superancka pogoda.Mysle wyjde na powietrze,dobrze mi to zrobi.Ubralam sie bo sloneczko swiecilo ja chce wychodzic a tu grad pada.No i zarabiscie :wściekła/y:
No a wracajac do ciazy to jak to mowia niematego zlego co by na dobre nie wyszlo.Pewnie tak musialo byc.Pewnie nie pisany mi rak zodiakalny :-D Hmm ciekwe czy bedzie drugi lew czy bede sie dluzej starac i bedzie waga jak mamusia i jej cala rodzina:eek:
No bo panna to by byla niespodzinka:-D jeszcze dziewczynka jak by byla:tak:ech..rozmarzylam sie...
 
anineczka jedna fryzjerka,ktory przyjmuje u siebie w domu(lub dojezdza)bierze 15-20euo za samo strzyzenie.Z farbowaniem mowila, ze 40-50 euro. Pasemka u niej z podcieciem to 50-60euro.

Lubiczanka OGROMNE gratulacje!!!!!!!!!


A ja dzis wstalam o10 rano. Jakos ciagle zdawalo mi sie,ze jest jeszcze wczesnie,a nagle patrze 10. Biedna Amanda juz od 9 nie spala i grzecznie sie bawila w swoimi pokoju:-)
Zanim shower wzielam,zanim Amade wykapalam,bo miala cale wlosy poklejone,zanim sniadanie zjadlysmy,to byla juz 12. Reszta dnia,zleciala mi z predkoscia mrugniecia okiem. Bylysmy jeszcze u znajomej i teraz jakis obiad, maz wroci z pracy i wyjezdzam znow do Galway, musze kupic jakis odkurzacz w Argosie. Tymczasem jeszcze pilnuje dziecka kolezance, wiec mam pobojowisko w domu.
Jutro wraca moja najblizsza tu kolezanka, wkoncu i juz nie moge sie doczekac. No,a jutro do Shannon wieczorkiem, odebrac ich. Uciekam, musze cos zjesc wkoncu.
 
Zagladam tutaj a tu takie wiadomosci:-)
Lubiczanko ogromne gratki:-)
pic-home.jpg


Marta no to teraz czekamy na ciebie
Gastone wspolczuje....nie łam sie glowa do gory..jak nie tym razem to nastepnym.
Przeczytalam wszystko ale jakos brak weny na pisanie
 
Witam serdecznie.

Widze ze zmiany:-)

Lubicznka serdecznie gratuluje i podziwiam za expresowe tempo

Marta no to hop:-) teraz ty:-)

Dziewczynki
Czy ktoras z Was kiedys korzystala z uslug firmy kurierskiej Midland Express ???
Bede wdzieczna za jakiekolwiek info...
PILNE:-)

Znajomi korzystali i podobno ok, ja ostatnio z pack-kurier korzystalam i tez polecam:tak:

Lubiczanko ogromne gratulacje!!!Duzo zdrowka!!!

Dziewczyny dostalam @..Jezu jakmi smutno...wiem ,wiem powiecie,natsepnym razem,nie przejmuj sie..a mnie sie serce rozrywa i tyle...


Przykro mi, wiem co to znaczy:-(

Ja dzis pierwszy dzien na zwolnieniu a dopiero usiadlam, lekarz, socjal, do pracy zwolnienie zawiezc a i kolezanka z wizyta wpadla i juz nie mam sily, jutro zaczynam sprzatac a teraz chyba zalegne na kanapie. Dzis znowu sie nachodzilam za tymi kosmetykami dla malenstwa i d... wszedzie Johnson:wściekła/y:

Milego wieczoru:-)
 
reklama
juz jestem,wymęczyli mnie,chcieli zostawić ale nie chce na weekend bo jakby nic sie nie działo to po co mam tam siedzieć,no ale w poniedziałek juz mam być z torbą bo będą wywoływac dlatego ze miałam cesarke i prawdopodobnie to ta rana tak mnie boli:eek:ale nie wiem czy przechodze bo ledwo do domu wróciłam tak mnie boli:-:)baffled:
 
Do góry