reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

A na gotową babeczkę zapraszam do siebie:tak::-)
Chętnie,ale zanim bym dojechała,pewnie Twoja rodzinka całą by ją wmłóciła:-D
Ale mam coś dla naszych foremek,też pysznego:-p:
SZARLOTKA

Tak jasno i precyzyjnie powinny być pisane wszystkie przepisy dla panów:

1. Z lodówki weź 10 jajek - połóż na stole ocalałe 7, wytrzyj podłogę, następnym razem uważaj!

2. Weź sporą miskę i wbij jajka rozbijając je o brzeg naczynia.

3. Wytrzyj podłogę, następnym razem bardzie uważaj! W naczyniu mamy 5 żółtek.

4. Weź mikser i wstaw do niego skrzydełka i zacznij ubijać jajka.

5. Wstaw od nowa skrzydełka do miksera, tym razem do oporu. Zacznij ubijać.

6. Umyj twarz, ręce i plecy. W naczyniu pozostały 2 żółtka, a dokładnie tyle potrzeba na szarlotkę.

7. Oklej ściany i sufit kuchni gazetami, meble pokryj folią, będziemy dodawać mąkę.

8. Nasyp 20 dkg mąki do szklanki, pozostałe 80 dkg zbierz z powrotem do torebki.

9. Sprawdź czy ściany i sufit są oklejone szczelnie, przystąp do miksowania.

10. Weź szybciutko prysznic!

11. Weź 4 jabłka i ostry nóż.

12. Idź do apteki po jodynę, plaster i bandaże. Po powrocie zacznij obierać jabłka. Przemyj jodyną kciuk!

13. Potnij jabłka w kostkę pamiętając, że potrzebujemy 2 jabłek, więc nie wolno zjeść więcej niż połowę! Przemyj jodyną palec wskazujący i środkowy.

14. Jedyne pozostałe jabłko pocięte w kostkę wrzuć do naczynia z ciastem, pozbieraj z podłogi pozostałe kawałki i przemyj wodą.

15. Wymieszaj wszystkie składniki w naczyniu mikserem, umyj lodówkę bo jak zaschnie to nie domyjesz!

16. Przelej ciasto do foremki, wstaw do piekarnika.

17. Po godzinie, jeśli nie widać żadnych zmian włącz piekarnik.

18. Po przebudzeniu nie dzwoń po straż pożarną! Po prostu otwórz okno i piekarnik.

19. Po tych traumatycznych przeżyciach pozostaje tylko schłodzona Żubrówka i sok jabłkowy;-)
 
reklama
A ja wlasnie pozegnalam kolezanke:-) Troche u mnie posiedziala i jakos weselej sie zrobilo. Ada ja zameczala, bo co i rusz ksiazeczki jej znosila i kazala sobie opowiadac, co sie dzieje na obrazkach.
Zaraz A. wraca z pracy, wiec musze wylaczyc BB i stwarzac pozory...:-D Ahhhh, co my sie z tymi mezami mamy...:-)
Zajrze do Was pozniej
 
no teraz to wuceta musiałam zaliczyć-tak się śmiałam...A dzieci sie mnie pytają-mamusiu,ty płaczesz?Co się stało?kochamy cie:-):-D:-D:-D:-D
Biedne dzieci:szok::-D:-D:-DTy uważaj cobyś rodzić nie zaczęła przez te śmichy,chichy..Albo właśnie,może będę Tobie i Marcie takie ciekawostki jak ta zapodawać to się wreszcie na porodówkę wybierzecie;-):-D:-D:-D
 
Biedne dzieci:szok::-D:-D:-DTy uważaj cobyś rodzić nie zaczęła przez te śmichy,chichy..Albo właśnie,może będę Tobie i Marcie takie ciekawostki jak ta zapodawać to się wreszcie na porodówkę wybierzecie;-):-D:-D:-D
Biedne jak biedne-ale potem ze mną chichrały:-D.A mnie nic już nie pomoże...Czekać muszę -nie ma bata.Ale w zeszłym tygodniu jak skierowanie dostałam do szpitala,w którym mam rodzić(bo nigdy tam nie byłam),to mnie pocieszył pan dr.,że jak nie urodzę do tej właśnie wizyty to w ciągu 3-ech dni będą wywoływać...Już się boję:dry::shocked2:
 
SZUKAM OSOB CHETNYCH DO ZALOZENIA SZTABU WIELKIEJ ORKIESTRY SWIATECZNEJ POMOCY tutaj w Limerick
czasu mamy niewiele ale i wierze ze uda nam sie czekam na wiadomosci
SLUCHAJCIE MOZEMY POMOC
NIE SIEDZ W DOMU POMOZ INNYM XVIII FINAL JUZ 10 STYCZNIA 2010r. po raz drugi zbieramy pieniadze dla dzieci z chorobami nowotworowymi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ciao Dziewczynki!

No to moze cos skrobne teraz...Ali kima wiec jest troche czasu.

Mojemu dziecku odbilo i sie przestawil, ze wstaje juz o 6 rano wiec ja jak zoombie..ciemno na dworze, a ja juz hulam!!

Joann- Co do jadlospisu Ala to zmienil sie calkowicie. Postanowilam posluchac Pediatry z POlski i ona mi ulozyla i powiedziala co i jak i tak:
1. Sniadanie ok 6-7 (zalezy jak wstanie)- CYC
2. ok 10- drugie sniadanie:
- CYC lub- daje mu herbatniki rozmemlane z moim mlekiem.
lub deserki ze sliczkow typu mixy owocowe
3. ok 13. Zupka- jarzynowa na kurczaku lub indyku- ze sliczkow of course bo gotowac to ja nie zamierzam jak sa sloiki. :-)
4. ok 16 drugie danie- jakis bukiet jarzyn z mieskiem.
5. po kapieli na dobranoc- CYC

Zupe i drugie danie rozwadniam mu i pije z butelki a deserki je z lyzeczki.

Pedi kazala wyeliminowac jedzenie w nocy i oszukiwac go butla z herba ale narazie nie chce mi sie z nim bojow toczyc wiec daje cyca.

Powiedziala, zeby jak najszybciej urozmaicac diete i ciagle rozszerzac. Ali je sliki od 6 mies zycia. Wazne zeby bylo w nich miecho. To ma zbawienny wplyw takze na jego kupska.
No to tyle jesli chodzi o jadlospis.

A jesli chodzi o diete mamy karmiacej to nie ma zadnych powodow aby ja ograniczac dopoki dziecko nie wykazuje reakcji alergicznych. Ja od poczatku jadlam wszytsko oprocz czosnku i nigdy Aliemu nic nie bylo. A i teraz przeszedl na sloiki bezproblemowo. Nawet go z nimi nie zapoznawalam. Od razu wszamal cale. ;-)
 
Wpadłam-oczywiście cichcem,bo J już z pracy wrócił,żeby życzyć Wam wszystkim kolorowych snów.A J jak obiecał tak też zrobił i drewno przywiózł,tak więc dzieciom idę kompulki szykować,a potem będziemy robić nastrój;-):-D
 
Lubiczanko no to ja trzymam kciuki za nastroj :tak: Marta Ty tez sie staraj, zebys w domu nie zostala jak kolezanka zacznie rodzic :-D
A ja mam humor do bani :-( Praca mnie dobija i ci dwulicowi, paskudni ludzie w niej :baffled:
Chcialabym isc na zwolnienie lekarskie, ale musze sie dowiedziec czy mi beda placic. Chyba w social welfare powinni mi odpowiedziec na to pytanie? Juz sama nie wiem co robic :eek:
 
reklama
Wpadłam-oczywiście cichcem,bo J już z pracy wrócił,żeby życzyć Wam wszystkim kolorowych snów.A J jak obiecał tak też zrobił i drewno przywiózł,tak więc dzieciom idę kompulki szykować,a potem będziemy robić nastrój;-):-D
...i pewnie nie tylko:-D:-D:-DŻeby tylko Wam się chomcio-niewiadomcio w kominku nie zamelinował bo będzie czarny dym i smród palonego futerka:sorry2:
 
Do góry