reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Widzę,że chyba my we dwie się tak nudzimy-choć Agusik78teżniby aktywne zielone światełko,tyleże cichusieńko siedzi;-)
A bo ja mam kompa włączonego,wciąż na stronie forum:-DNormalnie szmergla jakiegoś dostałam na to forum:blink::szok:;-)Wciąż muszę zaglądać,sprawdzać,podczytywać!Co ja robiłam jak go jeszcze nie odnalazłam?:-D

Hmmm, fakt. Julia też nie zaglądała
Nie wspominając o didi.Chyba na tej imprezce halloweenowej za dużo się krwi opiła,albo co gorsza,ktoś jej za dużo upuścił:szok::-D
 
reklama
U mnie to samo-czekam kiedy J do pracy wyjdzie-i wiooooo na forum:tak:W weekend-najlepiej kiedy J w pracy(w sobotę),bo wiem,że będzie czytanko i pisanko...Najgorzej w niedziele,bo to taki nasz dzień bez neta-bez skypa itd.Ale czasem mi się udaje...J się wścieka-jak mnie widzi przy kompie to słyszę-znowu BabyBoom-Ty chyba tak do końca normalna nie jesteś:-D.On za to ciągle ogląda auta...więc czuję się usprawiedliwiona.Tym bardziej,że mnie forum cosik daje-a on tylko gapi się w zdjęcia:-p
Gastone-wysłałam Ci przepis na maila
 
Ostatnia edycja:
(...) Faktycznie nikt nie mówi, że kolki to efekt diety mamy, ale np wzdęcia czy zaparcia moim zdaniem tak. Ale to tylko moje zdanie:-D;-)
Całkowicie się z tym zgadzam - kolki ciągle nie są zbadane przez lekarzy :sorry2: nie wiadomo co je powoduje u dziecka... Za to wzdęcia, gazy - to zazwyczaj dieta mamy zaszkodziła.. Ja od początku nie miałam jakiejś specjalnej diety..ale oczywiście obserwowałam swoje dziecko.. Ale raz jak zapodałam sobie pikantne danie to brzuszek bolał mojego skarbeczka..i po kapuście też raz miał przeboje..:sorry2: Dlatego czuwałam co i jak.. Alergii żadnych nie zauważyłam.. i kolek też nie miał :happy2:
Ja natomiast mam koleżankę, która od początku dbała o to co jadła..wszystko gotowane, zero owoców uczulających, mleka też nie..czyli przeciwieństwo mojej diety...i ona miesiąc po porodzie weszła już w swoje przedciążowe ciuchy a ja nadal nie..:wściekła/y:
 
Ciacho gotowe-taka babka jakie lubię-z kakao i nie sucha(nie przepadam za piaskowymi).WłaSciwie bez rewelacji,ale taka do popołudniowej kawki akuratna:tak:
Joannn-wiedziałam,że pod wieczór dołączysz:happy2:
 
Gastone-wysłałam Ci przepis na maila
Ja toże poproszę
4_1_107v.gif
 
reklama
Do góry