reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witaj olpa
fajnie ze do nas dołaczyłas? bedziesz miala co robic przy swoich dzieciaczkach:) ja mieszkam na merlin park -wiec mamuski kiedy robimy spotkanie??????????????????????????????????????????

didi a ty gdzies pracujesz?jak sobie radzisz?

anieczka jak samopocucie wszystko ok w pracy?
 
reklama
KAmciu..ja siedze w domku z synkiem i nigdzie nie pracuje ..wiec mam jak narazie duuuzo wolnego czasu..bo mozliwe ze jak wroce to bede pilnowala dzieciaczka kolegi mojego chlopa. i jak narazie moj tylko pracuje i jest dobrze nie narzekamy poki co .mowiszz e mieszkasz na merlin Park..hmm..a ja mieszkam jak narazie na Renmore dokladnie Gleann Rua...:-) wiec mam blisko na Merlin Park chyba zemieszkasz Na dougiska czy jak tam to sie pisze :-D
 
hejka..:-) ale spokoj na forum ;-) a w u mnie w Bydgoszczy nadal upal ze ledwo mozna wytrzymac taka pogoda w PL..no ale juz w srode laduje w Dublinie pozniej tylko jazda autobusem i juz bede w Galway mam nadzieje ze tam nie bedzie szybko takich upalow bo jak narazie to mam dosyc :-D
 
Witajcie! Bardzo się cieszę, że znalazłam to forum :-) Mieszkam w Oranmore od roku razem z mężem i 2 dzieciaczków (Paweł -6 lat i Maciuś -19 miesięcy) W listopadzie spodziewamy się kolejnej pociechy :-) Szczerze powiem, że jestem jeszcze niezdecydowana gdzie będę rodzić, tzn, tu czy w Polsce, choć chyba wolałabym tu zostać. Z drugiej strony słyszałam wiele nieciekawych rzeczy na temat tutejszej służby zdrowia, ale co do porodu to nawet na tym forum są raczej pozytywne opinie. Pierwsze badania i USG zrobiłam miesiąc temu w Polsce i wakacje też tam spędzę, więc przez ten czas będę pod opieką lekarza, który prowadził poprzednie ciąże. Myślę, że będzie dobrze,tymbardziej, że w końcu tu znalazłam opinie na temat opieki w Galway. Chyba się mniej boję :-)
Pozdrawiam
Witaj Olpa
Ja tez moge z czystym sumieniem polecic Ci Glwayowski szpital do rodzenia.
I zapraszam Cie na watek mam Listopad 2007.
Ja tez mam termin na listopad.Dokladnie 9.11.
Przyjdz tam do nas :tak:

A zapisalas sie juz tutaj do Gp? Bo na dnich powinnas miec tutaj wizyte w szpitalu z Usg.
Ja ide 5 czerwca :-D Juz sie nie moge doczekac,moze poznam plec?

Kamcia w pracy ciezko...9 godzin non stop na nogach :sick::sick:
No ale tylko 2 dni i to mi sie strasznie podoba :laugh2::laugh2:
 
hejka..:-) ale spokoj na forum ;-) a w u mnie w Bydgoszczy nadal upal ze ledwo mozna wytrzymac taka pogoda w PL..no ale juz w srode laduje w Dublinie pozniej tylko jazda autobusem i juz bede w Galway mam nadzieje ze tam nie bedzie szybko takich upalow bo jak narazie to mam dosyc :-D
Szkoda ze nie lecicie do Shannon :-(
Synek sie troche pomeczy,3-4 godziny w autobusie :sick:
Ale upalow nie ma i sie nie zanosi tak wiec lzej bedzie ;-)
 
Anineczka:-) no szkoda ze nie lecimy do Shannon..tez chcialabym ale z naszej Bydgoszczy dopiero od maja zrobili bezposrednie polaczenia z Dublinem :-)a jakby zrobili z Shannon to juz bysmy mieli normalnie rozpuste :-D ale tak jakbym chciala leciec do Shannon to najblizej mam Gdansk a do niego 2 godz samochodem a pozniej jeszcze te 1,5 godz do Galway wiec na to samo nam wychodzi co podroz autobusem z Dublina:-)
 
hej didi wiem gdzie mieszkasz moja ul to ard alainn merlin park lub ballyban dla nie ktorych hiii wiec sie mozemy umowic ja do niedawna teaz nie pracowalam ale juz wrocilam do pracy w hotelu part time i czasem na polu golfowym i jest ok wiec w ciagu tyg mozemy sie umowic kiedy ci pasuje???

anieczka uwazaj na siebie oscedzaj nogi iplecy racja ze 2 dni to jest ok jak dla ciezarnej hiiii
kiedy bedziesz wolna to bym pzyjevchala na balejaz co ty na to???
buzaki pozdrawiam goraco
 
No w końcu udało mi się z Wami połączyć :)
Anineczka: z dzieci chodzę do dr Cudo, ale sama jeszcze nie byłam. Wybieram się w tym tygodniu. Nie wiem tylko, czy to dobry wybór lekarza, ale wolałabym móc się normalnie dogadać :) Może Ty mi coś poradzisz? Z zaproszenia na LISTOPAD 2007 na pewno skorzystam :)
Póki co jestem cała happy ponieważ jutro przylatują do mnie rodzice, na miesiąc, więc złapię trochę oddechu...
 
Cześć wszystkim
ja mam takie pytanie do dziewczyn które rodziły w Irlandii - jak to wygląda??
znaczy chodzi mi o to co trzeba ze sobą zabrać a co jest dostepne na miejscu, jak to jest z lekarzami i położnymi, jak długo sie zostaje w szpitalu itp.
Przede wszystkim co mi bedzie potrzebne??
zostały mi co prawda jeszcze 3 miesiące do porodu ale sie zaczynam stresować już
czy któraś może chodziła do szkoły rodzenia na wyspie???
A może jest ktoś kto rodził w NMH na Holles w Dublinie?? (to mój szpital)
pozdrawiam wszystkich - dzisiaj wreszcie słoneczny dzień:-):-)
 
reklama
No wreszcie sie na portal dostalam! normalnie uzalezniona od BB jestem bo wariowalam jak forum mi nie dzialalo :p
Blimka
Ja chodzilam na szkole rodzenia tu w Irl i bardzo sobie chwale, na poczatku poposilam polozne zeby wolno i wyraznie mowily a jesli czegos nie rozumialam to po zajeciach szlam zeby mi wytlumaczyly, a i tak zapomnialam o oddychaniu przy porodzie :p napisz do mnie na gg
moje gg 1128814, nie bede watku zapychac:p powiem ci chetnie to co chcesz wiedziec a potem moze zmajstrujemy o tym temat pt "co kazda ciezarowka w Irlandii wiedzeic powinna" :D
 
Do góry