reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Dzien dobry czesc i czolem.....
Pytalas wczesniej Andzeliko o szpital. Ja z czystym sumieniem moge polecic Rotunde:tak:.Rodzilam tam mojego Stasia w październiku 2006.Nie moge zlego slowa powiedziec o obsludze.Wszystko poszlo szybko i sprawnie. Do szpitala dotarlam ok 6 rano. Po sprawdzeniu na ktorym etapie porodu jestem dostalismu z mezem pokoj i tam mieismy rodzic. Caly czas byla z nami polozna. Ok 8 dostalam znieczulenie ZZO. Ok 10 zaczelo sie parcie.I o 11,47 urodzil sie maly Staś.A ok 8 wieczorem bylam juz w domu. :-)Polozne przychodzily codziennie do mnie do domu sprawdzac jak ja i dziecko sie czujemy.Naprawde fajnie.
 
bogda z calym szacunkiem,ale nie musisz zasmiecac calego forum glosowaniem na corke :eek::dry:
Wszedzie to jest,nawet u nas na wrzesniu :baffled:

Ponoc wypuszczaja tak szybko,ale to chyba zalezy od szpitala.
Mnie wrecz namawiali na pozostanie 3 dni a nie 2.Pomimo tego,ze nie bylo przeciwskazan.
Ale w Anglii tez wypuszczaja tak szybko :tak:
Zobacze jaki bedzie teraz porod :eek::-);-)

Ja zaraz do pracy :wściekła/y:
 
Witajcie! Bardzo się cieszę, że znalazłam to forum :-) Mieszkam w Oranmore od roku razem z mężem i 2 dzieciaczków (Paweł -6 lat i Maciuś -19 miesięcy) W listopadzie spodziewamy się kolejnej pociechy :-) Szczerze powiem, że jestem jeszcze niezdecydowana gdzie będę rodzić, tzn, tu czy w Polsce, choć chyba wolałabym tu zostać. Z drugiej strony słyszałam wiele nieciekawych rzeczy na temat tutejszej służby zdrowia, ale co do porodu to nawet na tym forum są raczej pozytywne opinie. Pierwsze badania i USG zrobiłam miesiąc temu w Polsce i wakacje też tam spędzę, więc przez ten czas będę pod opieką lekarza, który prowadził poprzednie ciąże. Myślę, że będzie dobrze,tymbardziej, że w końcu tu znalazłam opinie na temat opieki w Galway. Chyba się mniej boję :-)
Pozdrawiam
 
Olpa witaj i gratuluje na samym wstepie:) Moge z czystym sumieniem polecic Ci Galway jako miejsce do rodzenia. Jest poprostu super. Jesli chcesz jakis szczegolow napisz do mnie pm albo wal na gg 1128814 Dobrze ze poczatek ciazy spedzasz w polsce bo mozesz zrobic wszystkie badania itd.
bogda reklamujac sie spamem osiagniesz wylacznie odwrotny efekt... ( u nas na stczniowkac tez jest)
A na moja Oliwcie zaglosujecie?
uFOTO.pl - konkurs
 
OLpa ..witaj..i gratuluje dziski maluskiej...ja 6 mies. temu tez mieszkalam w Ornamore prze 7 mies..na Frenchpark ...no ale mialamm dosyc bo strasznie nudzialm sie tam a ja to musze miec miejski gwar dookola by normalnie funkcjonowac ..a w Oranmore bylo dla mnie za spokojnie

Aniay..oczywiscie ze na Oliwcie zaglosujemy bo ona to nasza Galwayska :-D
 
reklama
A dla mnie ten spokój jest dużym plusem :) Poza tym starszy synek chodzi tu do szkoły, z której jesteśmy bardzo zadowoleni, a mąż też pracuje w Oranmore, więc o przeprowadzce na razie nie ma mowy :)
 
Do góry