reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

http://www.pneumokoki.pl/mtxt/a,8,25,18,1,1
Anineczka..ja tez placilam 50 e...i dlaczego to nie jest zgodne z prawem skoro tak ma przychodnia ustalone..chyba ze od ciezarnych nie wolno tylko prac takiej sumy
Didi ciezarna jest pod bezplatna opieka.
Tzn.placi tylko za pierwsza wizyte a reszta juz darmowa.
A ona placila za kazdym razem :eek:
Moze z niej chcieli zrobic jelenia i im sie udalo :dry:
Ale teraz zmienila lekarza.
 
reklama
ciezarne maja cale leczenie za darmo! to rzeczywiscie nie fair w takim wypadku...
No dokladnie Aniay.
Ja moge isc do mojego dorka w kazdej chwili i nic nie wezmie odemnie.
Ostatnio nawet mi badania z krwi porobil i posluchalam sobie serduszka dzidzi.
Za 2 tygodnie ide odebrac wyniki a za 4 do szpitala na Usg.
Juz sie nie moge doczekac:laugh2:
 
hej mi tez w ciazy za 1 wizyte pobrali ale teraz jak mam medical card nic
a jak bylam tam z moja kolezank zeby podbila jej formularz o medical card to nie wzieli za wizyte dziwne.

w tej samej pzychodni pzyjmuje ta 2 polska doktorka nie pamietam jak sie nazywa... ale mila.

anieczka jak tam w domciu>???/ fajnie ze bedziesz miala 2 dzidzie rodzenstwo bedzie juz nie dlugo hiiii

a ja juz 3 dzien z rzedu chodze na interwiev hiii szukam pracy i niezle idzie nawet zdecydowalam sie kolezance pomoc i pilnowac jej dziecka kilka godz w tyg wiec zacznie sie dziac niedlugooo

pozdrawiam
pozdrawiam
 
hej mamuski mam pytanko czy wiecie moze ile sie placi pzewaznie za godz pzy opiece dziecka u rodziny polskiej no wiadomo ze mniej niz u irola by sie dostalo ale tak orientacyjnie moze ktoras z was wie.
 
Kamcia..ja powiem szczerze ze nie mam pojecia ale jak pilnowalam syna kumpeli..(7 lat)..w sumie to tylkoz nim siedzialam do towarzystwa..i w naszym mieszkaniu to za 2 dni dostalam 70 e...bo mi same bylo glupio jakas cene rzucic ..wiec powiedzialam ze decyzja nalezy do niej a tak to nie wiem ile boerze sie ..wyaje mi sie ze cos ok 4 - 5 e za godzine
 
No a ja we wtorek jade do dublina do ambasady wyrobic malej paszport trzymajcie za mnie kciuki
zeby szybko poszlo
a dzis sprobujemy znalezc fotografa zeby zrobic malej zdjecie nie wiecie moze czy przy fotografowaniu niemowlakow sa takie same rygorystyczne zasady jak przy fotografiach doroslych?
 
aniay..ja Albertowi jak byl w wieku Oliwci robilam sama w domu znaczy sie ja go trzymalaw w pozycji pionowej a tesciu robil kilka ujec z uszkiem lewym w miare na wprost i pozniej zapytalismy sie fotografa czy moga byc no i wybral jedno ujecie
 
didi tylko teraz robia te paszporty biometryczne i teraz trzeba zdjecie na wprost i strasznie duzo restrykcji jest dotyczacych zdjecia
 
reklama
aniay ja tez robilam na lozku maly lezal 15 razy zrobilam i najlepsze potem wybralam nie bylo problemu hiiii powodzenia miej pzy sobie mape dublina bo mozna pobladzic jadac do tej ambasady

pozdr
 
Do góry