reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

anieczka kolo mnie na ballybrit jest sklep jak kiedys bedziesz chciala jechac to daj znac to ci wytlumacze.
a ja katarek kichanie ale sie trzymam mam rodzinke w domu pelna chata jest wesolo mimo ze pogoda nie odpowiada.

buziaki
 
reklama
zapomnialam sie zapytac bo moj lukasz jedzie autem do polski 27 marcca i ma wolne miejsce moze znacie kogos kto by chcial jechac na wielkanoc bo jest wolne miejsce


dzieki
 
Czesc dziewczyny z irlandii, ja mieszkam w Dublinie i we wrześniu bedę rodzić w tutejszym szpitalu. Chciałam zapytać czy jest wsród Was ktoś kto też tutaj urodził??? i moze mnie jakoś oświecić w kwestii jak to tu wygląda
pozdrawiam wszystkich gorąco:-):-)
 
Iwona dzis jestem wypruta na maxa :sick::sick:
Bylam w pracy,a bylo strasznie duzo do roboty.
Stopy mnie pieka od spodu i nog nie czuje:baffled:
Ale jutro wolne.


Jak bedzie ladna pogoda to pojedziemy na parade.

Dziewczyny slyszalyscie komunikat?
W Galway,Tuam i wiekoszc county jest ZATRUTA WODA.
Nie pijcie jej i nawet myjac zeby pluczcie przegotowana woda.
Bo bedziecie sraly dalej niz widzialy :sick::laugh2:
A i uwazajcie na dzieci :tak:
 
Aniu, wiesz cos wiecej na ten temat? Ja sie zestrachalam i malej koperek rozrabiam w mineralce przegotowanej, tylko stresa mam zeby mi sie wody przy kompaniu nie nalykala.
Wogole to ciekawe jak dlugo bedzie problem z ta woda:/
 
reklama
Aniay mam przed soba pismo z Calway County Council z 15 marca2007.
Pisze tam zeby nie uzywac wody:
-do picia
-robic sokow z wody nieprzegotowanej
-nie myc warzyw ani innych rzeczy
-myc zebow
-robic lodu
Woda moze byc uzywana w sprawach higieny,kapieli,prysznica i splukiwania toalety.

Nalezy zagotowac wode,ostudzic i wlozyc do lodowki.
Filtyr nie przeczyszcza zanieczyszczenia.

Dla dzieci zagotowac wode,ostudzic i wlozyc do lodowki.Zagotowac tylo raz.
Nie uzywac wody mineralnej,ze wzgledu za duzo zawartosc mineralow.
Mozna zagotowac wode mineralna.

Z objawami zatrucia, udac sie do Gp.

zastosowac sie az do odwolania.
 
Do góry