reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
boze anieczka gratulacje ale sie ciesze wykrakalysmy ta dziewczynke supcio.no a jak mineły urodzinki bo u mnie byla niezla impreza ponad 20 osob nie spodziewalam sie az tylu hiii ale bylo wesolo.
to antus bedzie mial rodzenstwo hiii odzywiaj sie dobrze!!!!!

buziaki
 
hej laseczki ..:)

Anineczka gratuluje maluszka..:-)

dlugo nas nie bylo ..ale postaram juz zagada sie codziennie do was..:)

Albert oststnio w ciagu 2 miesieczy bardzo duzo mi chorowal i 2 razy dostawal antybiotyk..a teraz po tym oststnim dostal grzybcy na sisiolku.. jak nie urok to sraczka..normanie mam juz dosyc..niech pogoda robi sie cieplusia co wiecej czasu bedziemy pedzac na spacerkach i moze w koncu uda mi sie spotkac z ktoras z was...

a ta to moje dziecko jst bardzo zywiolowe i wszedzie go pelno i gdyby nie paskudny kaszel ikatar to nawet niewiedzialabym ze on jest chory..:) normalie energia go rozpiera ..

my obecnie mieszkamy u kumpla na pokoju i szukamy mieszkanka albo malego domku 2 pokojowego ...
 
Hej dziewczyny!
Odmeldowuje sie po przerwie w pisaniu. Pisze z pracy, wiec bedzie skrotowo.
Od tamtego czasu sporo sie u mnie zmienilo. Cale szczescie, ze na lepsze :-) . Przeprowadzilam sie z Galway do Oranmore, do dwupoziomowego mieszkanka w bloku. Pieknie tu i duzo przestrzeni, tylko boje sie o pierwszy rachunek za elektrycznosc - mamy ogrzewanie typu "storage heating" - w nocy grzejniki sa wlaczone (wtedy jest tansza taryfa) a w ciagu dnia oddaja cieplo. Ma ktos moze ten typ ogrzewania? Strasznie to drogo wychodzi czy mozna przezyc? Ja do tej pory ogrzewalam olejem i podejrzewam, ze ciezko mi sie bedzie przyzwyczaic, ze nagle musze placic majatek.
Moj maz zmienil wreszcie prace. W tej "starej" pracowalo juz za duzo Poalkow i szef nie chcial slyszec o zadnych podwyzkach (bo Polak i tak sie zgodzi pracowac za grosze). Teraz jest "support service" na lotnisku w Galway (w sumie w Carnmore). Cieszy sie, bo pracuje z samymi Irlandczykami i napewno pomoze mu to podszkolic angielski.
No i Ola wreszcie chodzi do przedszkola. Mielismy straszne problemy ze znalezieniem czegos w Oranmore. Jest tu tylko ok.6-7 przedszkoli i wszystkie przeladowane. Niektore panie pytaly, czy chce zarezerwowac miejsce na wrzesien tego czy przyszlego roku :szok: . W koncu znalezlismy miejsce - w sama pore, bo dzien wczesniej nasza opiekunka zrezygnowala. Sama sie dziwie, ze wszystko tak "fartownie" sie nam poukladalo. A moze po prostu jestem histeryczka i widze wszystko w czarnych barwach :tak:
Oli w przedszkolu sie podoba, a to najwazniejsze. Narazie jeszcze nie bardzo rozumie, co panie do niej mowia, wiec dogaduja sie na migi. Jedyny problem jest z jedzeniem - nie chce jesc lunchu, bo mowi ze niedobre :baffled:
Mamy straszny problem z Digiweb - firma, z ktorej uslug internetowych korzystamy. Najpierw odlaczyli nam internet - z naszej winy, bo podalismy zly numer konta i nie mieli jak sciagnac kasy. Potem jak juz podalismy ten dobry numer, twierdza nadal, ze cos jest nie tak, tylko ze oni sami chyba nie wiedza co :confused: dzwonie tam co jakis czas, ale juz nerwy trace, bo caly czas mnie odsylaja do innej osoby. Juz nie mowie o tym, ze musze zalatwic przeniesienie calego sprzetu ze starego mieszkania do nowego. Pewnie bede czekac jeszcze z pol roku :wściekła/y: . Takze jezeli chodzi o "szybkosc" uslug, zdecydowanie odradzam Digiweb.ceny maja niezle - za miesiac lacza 3Mb place chyba 30 euro. Przesyl danych jest (a raczej byl) dobry.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
 
anineczce juz gratulowalam na innym forum ale gratuluje raz jeszcze ;-)
Ja wczoraj z malenka bylam u pani doktor Cudo w Galway serdecznie polecam, bo jest naprawde sympatyczna, konkretna i zaangazowana.
Malenka powoli wreszcie zaczyna przybierac na wadze - 110gram przez ostatni tydzien, biorac pod uwage ze jest to 1/4 wszystkiego co do tej pory przybyla jestem dobrej mysli. Ja moze wreszcie jutro zalatwie cos w sprawie medicala i generalnie nie jest zle. Jesli tylko mala utrzyma wzrostowa tendencje wzrostu, wsyztsko bedzie dobrze. A co!
 
Hej dziewczynki
Dziekuje raz jeszcze za gratulacje.Juz odczuwam sennosc przez fasolke.
Aniay my dzis bylismy u tej pani doktor.To prawda,jest bardzo zaangazowana i przemila.
Kazala powyrzucac wszystkie kotary,dywany no i pozbyc sie psa.Podejrzewa alergie u Antka (chorowal non stop od ponad 6 miesiecy). Kazala sprowadzic z Polski Zyrtec.
I zalatwi nam szczepionki z Polski,na zoltaczke,pneumokoki.
Jestem z niej zadowolona i zaluje,ze mieszka 30 km od nas.Przepisac sie nie przepisze do niej bo za daleko,ale raz na jakis czas ja odwiedze:tak:
Kamcia u mnie urodzinki skromne,ale urocze.
Staram sie dobrze odzywiac,ale jak narazie apetyt poszedl w las:eek:
Michasiowa to rewelacja.
Z twojego postu bije spokoj. Oby tak dalej.
A co do Digiweb.Nieznam,ale znam nasze perypetie z Eircomem.Tutaj u wszystkich dostawcow internetu sa jakies chocki klocki.
Pamietam Irish Broadband.Banda zlodziei.
Najbardziej bylam zadowolona ze Smart telecom,ale im tez nie mozna ufac:no:
 
Anineczka! A gdzie Ty mieszkasz w Tuam? Bo my kupujemy dom tam niedługo na Kilcloghans (Obecnie mieszkamy w Galway). Może będziemy sąsiadkami? :-) Będę miała do kogo na kawę się wpraszać i z kim poplotkować hihihihi
 
hej michasiowa ciesze sie ze ci sie wszystko uklada oby tak dalej
moze dlatego masz z nimi problem bo nie wyrazilas zgody w banku zeby ci mogli z kata pobierac pieniadze?
ja mam smart telecom i jestem zadowolona

anieczka a mowisz o tej lekarce z galway? ja narazie nie mam problemu z malym ale kiedys moze sie do niej wybiore.


zmykam spac bo jutro z moja mama wyruszamy w miasto teraz nie musze gotowac ale fajnie hiii ale tylko tydzien.no ale na szczzescie jade do polski na miesiac wiec odpoczne

buziaki
 
Anineczka! A gdzie Ty mieszkasz w Tuam? Bo my kupujemy dom tam niedługo na Kilcloghans (Obecnie mieszkamy w Galway). Może będziemy sąsiadkami? :-) Będę miała do kogo na kawę się wpraszać i z kim poplotkować hihihihi
Ja mieszkam na Ballygaddy Road. Szczerze niewiem gdzie jest Twoj domek,ale znajac Tuam to pewnie nie daleko :laugh2: .Zapraszam na kawusie:tak:;-)

anieczka a mowisz o tej lekarce z galway? ja narazie nie mam problemu z malym ale kiedys moze sie do niej wybiore.
Kamcia to prawdziwe szczescie miec polskiego lekarza w swoim miescie.
Szkoda,ze ja nie mam:-(
 
reklama
Kamcia - a to trzeba jeszcze jakas dodatkowa zgode na to podpisywac? Mam konto z mozliwoscia Direct Debit, ale nie podpisywalam niczego poza tym, ze chce miec ta usluge dostepna ...
 
Do góry