reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

hej mamuski jak wam mija dzien zakochanych?
ja polecam laktator elektryczny medela bardzo fajny czasem uzywam a dost go w prezencie

buzaki

kochajcie sie hiiii
 
reklama
hej dziewczyny!zamieramy czy co?nikt nic nie pisze?!to ja zaczne,znalazłam dziś bardzo tanie przedszkole dla brunona,7 euro za dzień,bez posiłków,tylko sok i ciastka.bardzo mi to odpowiada,od wrzesnia bedzie chodził do szkoły i dobrze by było gdyby poznał dzieci, z którymi bedzie do niej uczęszczał,a ja bede maiła czas na pisanie mojej pracy mgr.w koncu.może tam chodzić dwa dni w tygodniu,ale moze też pięć.ile chcemy.za cały tydzień wychodzi 35 euro.
widze że on tego potrzebuje,brakuje mu zabaw z innymi chłopcami.ale sie cieszę!
 
Tia moje gratulacje!:tak: Ja korzystam z dobrodziejstw zlobka - 140 eur/tydzien -w tym cieply lunch i calodzienna opieka. Reszte czyli tzw.przekaski, pieluszki ect zapewnic musza rodziciele. Troszku trzepie po kieszeni :eek: No ale co zrobic...Tak wiec musze powiedziec ze zazdroszcze:dry: ale sie i ciesze, ze znalazlas niedroga opieke dla dziecka.
 
Hej ! Dziewczyny poradźcie jak szukać mieszkania czy z ogloszenia w gazetach czy lepiej z biura pośrednictwa. mąż jest w Midleton mala miejscowasc kolo Corku ale ceny mieszkań bardzo duże jak na tak mała miescine.
 
Hej ! Dziewczyny poradźcie jak szukać mieszkania czy z ogloszenia w gazetach czy lepiej z biura pośrednictwa. mąż jest w Midleton mala miejscowasc kolo Corku ale ceny mieszkań bardzo duże jak na tak mała miescine.
Hej Iwka
Widzisz,to ze mala miejscowosc to nie oznacza,ze bedzie tania.
Ta jak mowisz jest 15 min od Cork. To wcale nie daleko.
Polecam z gazet. Agencje naliczaja sobie jeszcze procent od wynajecia.
Zajrzyj na adresy.
Tam jest strona dafta.Polecam
Zalezy jeszcze jakiego mieszkania szukacie.
Tutaj
http://www.daft.ie/searchrental.daf...pe]=rental&s[refreshmap]=1&search_type=rental


Poszperaj tam:-)
 
hej iwka ja z wlasnego doswiadczenia wiem ze jeśli szukac mieszkania to raczej nie przez agencje i jak ogladac dom to zworcic trzeba uwage na wilgoc i ewentualny grzyb jakie sa okna jakie ogrzewanie ja jestem zdowolona z gazowego no i jaka okolica i najlepiej jakby lanlord legalnie wynajmowal bo wtedy bedziesz mogla sobie czynsz odliczyc od podatku no i oczywiscie jakosc mebli i sprzetu lodowki hiii i prysznica. zycze powodzenia

hej mamuski zajete jestescie ze taka cisza?
 
oj tak okna sa bardzo wazne!!!!! grzyb tez ale u nas wyszedl dopiero po kilku miechach mieskania bo okna uszczelnilismy - -'
 
Hej no wiem ze trzeba zwrocić uwage na wszytko tylko ja jestem narazie w Polsce mąż tam szukam mieszkania dla nas .Boje sie ze wlasnie nie zwroci uwagi na szczegóły .My mieszkalismy w juz z biegajacymi myszkami :)po domu i ja musialm sie ich pozbywac bo mąz sie brzydził.Wyobraźcie sobie kobiete w ciąży w 7 meis z bliźniakiami walczac z myszami:).No ale jak trzeba.
 
hej
dzis po raz kolejny w urzedzie poinformowali nas ze pps corcia dostanie razem z cb :-( nic z tego nie rozumiem...
od dzis szukam pracy - po wizycie w fas jestem tak wykonczona psychicznie ze przyszlam do kafeii sie odstresowac... jejku bez jezyka to tak ciezko...
czy ktoras z was ma moze internet z ericomu??? zlozylam zamowienie i czekam czekam i nic :-(
tak wiec dzis wieje tak mocno ze wywialo mi wszystkie dobre emocje...
pozdrowionka
 
reklama
Basiu moze tak faktycznie musi byc.
Moze cos sie zmienilo w prawie i tak jest teraz?
Jezeli w urzedzie Ci tak powiedzieli tzn.wiedza co mowia:tak:

Ja mam neta z Eircomu.
Nooo troche na niego czekalismy.A dzwonilismy chyba z 50 razy,bo zapominali o nas:-)
A jeszcze jak nam nie zalozyli to przyslali najpierw rachunek:szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Musielismy ich miec non stop pod kontrola:wściekła/y:
Po 2 miesiacach przyszedl pan,cos zaczal grzebac we wtyczce i powiedzial,ze juz bedzie dzialalo...a w sluchawce cisza (najpierw telefon zalozylismy).
I znowu poganianie.
Ale na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo.
U was ten scenariusz nie musi tak wygladac,ale pilnujcie ich.;-)
A nie macie mozliwosci zalozyc Smart Telecom?
Jest o wiele lepszy i ma wiecej Mb.
No i jest tanszy:-)

U nas na nowym osidlu jeszcze niema Smarta,ale jak tylko wejdzie to sie przenosimy do nich.
Juz w Galway u nich mielismy neta i chodzil szybko,a rachunek lacznie z telefonem wynosil nas kolo 40 euro za 2 miesiace. A w Eircomie placimy ponad 80 euro:sick:
 
Do góry