reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

u mnie wszyscy sie juz pół godziny temu pospali:szok:śpiochy no:baffled:
a ja oglądam film na polsacie o tych wieżach bo dzisiaj 8 rocznica,kurcze jak ten czas leci:sorry2:
 
reklama
Ciao Dziewczynki!

Ja mam dosc! Znowu zatoki zaatakowaly. Caly dzien zdycham, z nosa mi tak leci, ze szok! No a Al jak to Al...marudny znow pol dnia.. Taka pogoda cudowna. Zaryzykowalam spacer. I oczywiscie ryk byl i pedzenie do domu i pot splywajacy po d... i ludzie gapiacy sie. Masakra!
Ale nie poddalam sie. Wystawilam wozek do ogrodka, porozbieralam go troche (zeby sie chlopak opalil:-D) i go na dworze husialam. Troche drzemal, ja poczytalam ksiazke. Ale generalnie wiecej placzu niz czegokolowiek innego caly dzien. Zasnac tez nie bardzo chcial, chyba jakies go koszmary drecza bo sie przebudzal z placzem kilka razy. Tylko co mu sie moze snic???? Chyba przeszle wcielenia:tak:

Kasiu- Witaj na Irlandzkiej ziemi!!
Moniak- mozesz spokojnie brac paracetamol, no a oprocz tego wszytskie babcine herbatki malinowe i inne cytrynowe...Tylko czosnku unikaj jak ognia:tak: Ja wlasnie pije mleko z miodem.

Dobra ide do wyra bo mi leb zozsadzi zaraz!
Dobranocka:-)
 
Witam ja tylko na chwile padnieta jestem:)
Witam naszego Bosa:)!!!
Monia a widzisz mówiłam ze moje auto pomiesci Was a tak sie bałas a Łukasz powiedzial ze sie zmiescilo wszystko:)
Ja jak Oli był mały i chorował to poza syropami to uzywałam pulmex jest the best!!!:)
Dzi po pracy 2 prania puscilam i juz wyschlo uwielbiam zapach swiezutkiego prania hihi
Bylismy na plazy odpoczełam troche na słoncu a teraz juz mnie ozy pieka ze zmeczenia wies uciekam i milej nocki życze:)
Olivier jutro idzie do polskiej szkoły na Renmore normalnie wielka sprawa ihihih
Misia trzymaj sie!!! Wiecej usmiechu:)

pozdro
 
hey laseczki!

Normalnie uwielbiam taka pogode, az sie chce wstac rano z wyrka :-) pojechalismy dzis na zakupki, co zajelo Nam pol dnia przez te korki, a potem praktycznie do wieczora bylismy na dworze. Az szkoda siedziec i kisic sie w domu w taka pogode. Lody zaliczone, czuje sie jakby bylo lato :-) Oby bylo tak, jak najdluzej. Teraz mykam, trzeba pazury sobie pomalowac, no i jakis filmik obejrzec!DObranoc
 
Ciao Dziewczynki!

Moniak- mozesz spokojnie brac paracetamol, no a oprocz tego wszytskie babcine herbatki malinowe i inne cytrynowe...Tylko czosnku unikaj jak ognia:tak: Ja wlasnie pije mleko z miodem.

Dobra ide do wyra bo mi leb zozsadzi zaraz!
Dobranocka:-)
Dzięki Misia za rady. Ja dziś już lepiej się czuje A na to mleczko pewnie się też skusze..:tak:Ale najpierw trzeba małego Bobiśka wypluskać! Wczoraj starałam się ją wcześniej położyć, wykąpałam ją ok 9 ale i tak zasneła dopiero po północy! No ale wiadomo po kimś to ma. Dobrze że zamiłowanie do długiego spania rano też odziedziczyła po nas:-D
 
Hejo mamuski
Pogoda super, zabrałam dla was słoneczko z Polski :-)
kamcia no masz racje, wszystko sie zmieściło, ale duzo tego było, fajny ten Twój Łukasz ;-)

Emma bez zmian, ale nie jest gorzej,

Dziś oglądalismy dwa domki, ale to nie to czego szukamy??

Misia z jakiej agencji wy macie domek?

Słyszałyście ze w Ryanairze podrożało wszystko, bagaze o 5 czy 10 euro itp
 
Moniadan słoneczko jest,masz rację i oby było jeszcze troszkę.:tak:

Co do nawilżacza i inhalatora.....kiedy urodziła się moja mała siorka,a była wcześniakiem z 30 tygodnia mama kupiła nawilżacz....a później się okazało,że jest bee bo kiedy kurz opada na nawilżacz wydmu****e w powietrze roztocza z kurzu i dla alergików jest nie dobry.Oliwka też jest krtaniowcem i alergikiem i dla niej polecany jest inhalator.Zresztą co choróbsko wdycha sól fizjologiczną i mukosolvan.
Tak więc nawilżacz jak najabardziej,ale nie dla alergików.
Misia zdrówka ;-)
 
reklama
witam Dziewczynki:-) pewnie już wszystkie smacznie śpicie;-)?
nie było mnie kilka dni i znów zaległości;-) może uda mi się jakoś to nadrobić.
a u nas jakoś leci... Mały się zmienia z dnia na dzień:tak: moja mama "szaleje":szok: przy nim i w kuchni;-) a ja próbuję się jakoś zorganizować. i jeśli ktoś mi powie, że noworodki tylko śpią i jedzą, to chyba pęknę ze śmiechu:-D uśpić moje dziecię w ciągu dnia, to wyższa szkoła jazdy. zauważyłam, że jedynie jazda w wózku działa w miarę usypiająco... ale co będzie, jak wróci do nas irlandzka pogoda?:confused: heheehhee... no i powrócił do nas problem karmienia:baffled: wyleczyłam piersi, wszystko niby ok, ale Mały ciągle głodny:-( karmienie trwa conajmniej godzinę, podaję mu 2 piersi. wysysa wszystko:szok: bo tak ciągnie na koniec sutkami, jakby chciał mi je wyrwać i do tego te odgłosy i nerwy...:baffled: musiałam dzisiaj dokarmić go na noc butelką, bo po prawie 2 godzinach na cycku był wielki ryk i szukanie cycka...:no: i boję się, że będę musiała dokamiać częściej:-( ehhhh... a herbatki na laktację nie pomagają...:no:
spokojnej nocki Dziewczynki;-)
 
Do góry