reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ja nie śpię :baffled:
Okazało się,że zepsułam płytę główną do PC :baffled:
Chyba będę go musiała sprzedac na części :dry:

andziulina tylko nie miej wyrzutów sumienia,że dokarmiasz!
Powodzenia.
 
reklama
witam

u mnie jak zwykle smród i okna na oścież pootwierane, i stwierdziłam ze sie wynosze od tych debilów:wściekła/y:bo i tak wymyślą coś nowego:baffled:najśmieszniejsze jest to ze jak ona chciała zebyśmy zabezpieczyli box dla psa to zrobiliśmy to tego samego dnia:baffled:
zebyście wiedziały jak ja klne ostatnio:wściekła/y:a ona sie boi pokazac mi na oczy bo bym jej nawrzucała:wściekła/y::crazy:

andziulina nie martw sie ja tez bym dawała butle:tak:zrobiłaś wszystko co mogłaś zeby karmić cycem ale czasami sie nie da:sorry2:głowa do góry:-)

szukam domków na necie ale nic ciekawego nie widze:dry:musze chyba znowu po osiedlu polatac i ludzi popytac:baffled: bo osiedla nie chce za bardzo zmieniać:sorry2:bo domki nowiuśkie:-) i duze:-)

laski ile dostaliście w tym miesiącu tego dodatku na dziecko do 5 lat??
nie to zebym narzekała ale dostałam więcej:confused:
 
Ostatnia edycja:
witam

u mnie jak zwykle smród i okna na oścież pootwierane, i stwierdziłam ze sie wynosze od tych debilów:wściekła/y:bo i tak wymyślą coś nowego:baffled:najśmieszniejsze jest to ze jak ona chciała zebyśmy zabezpieczyli box dla psa to zrobiliśmy to tego samego dnia:baffled:
zebyście wiedziały jak ja klne ostatnio:wściekła/y:a ona sie boi pokazac mi na oczy bo bym jej nawrzucała:wściekła/y::crazy:

andziulina nie martw sie ja tez bym dawała butle:tak:zrobiłaś wszystko co mogłaś zeby karmić cycem ale czasami sie nie da:sorry2:głowa do góry:-)

szukam domków na necie ale nic ciekawego nie widze:dry:musze chyba znowu po osiedlu polatac i ludzi popytac:baffled: bo osiedla nie chce za bardzo zmieniać:sorry2:bo domki nowiuśkie:-) i duze:-)

laski ile dostaliście w tym miesiącu tego dodatku na dziecko do 5 lat??
nie to zebym narzekała ale dostałam więcej:confused:
czy jest juz na koncie ten dodatek????jak tak to sprawdze pozniej a ile dostalas wiecej????pogoda piękna
 
andzulina czasami sie zdarza,ze trzeba dokarmiac, bo dzidzius sie nie najada samym cycem,a mleka w piersi za malo. Moze jeszcze Ci sie zwiekszy ilosc, a jak nie, to dokarmiaj butelka bez wyrzutow sumienia!!Najwazniejsze zeby malenstwo bylo najedzone!
 
Gastone, pytalam czy inhalator czy nawilzacz, bo moj siostrzeniec notorycznie chorowal na zapalenie gornych drog oddechowyc (gardlo, krtan i co tam tylko mozliwe). Przy pierwszej wizycie na pogotowiu ze strasznymi dusznosciami (maly nie mial jeszcze 9-ciu miesiecy) lekarz zalecil kupno inhalatora i stosowali go za kazdym razem jak sie cos zlego dzialo.

No ale dobrze wiedziec ze nawilzacz tez sie swietnie sprawdza w podobnych przypadkach:-)
Ja sama jako dziecko lezalam w domu miesiac i mialam inhalator ze szpitala :szok:
gastone 3d i 4d. nagrywa filmik jakosc super.kolezanka robila 2tyg temu i ma o wiele wiele lepszy niz ja z tamtego roku,mysle ze sprzet wymienili:-)

Tabasia a nie mozesz odwolac wizyty u tamtego doktorka?
suuuuuper!
Moniadan słoneczko jest,masz rację i oby było jeszcze troszkę.:tak:

Co do nawilżacza i inhalatora.....kiedy urodziła się moja mała siorka,a była wcześniakiem z 30 tygodnia mama kupiła nawilżacz....a później się okazało,że jest bee bo kiedy kurz opada na nawilżacz wydmu****e w powietrze roztocza z kurzu i dla alergików jest nie dobry.Oliwka też jest krtaniowcem i alergikiem i dla niej polecany jest inhalator.Zresztą co choróbsko wdycha sól fizjologiczną i mukosolvan.
Tak więc nawilżacz jak najabardziej,ale nie dla alergików.
Misia zdrówka ;-)

Pewnie tak, ale wiem tez ze jest rozniaca miedzy nawizlaczami.Nie bede sie tam wymadrzac bo ja sie nie znam, moj maz sie zna ale te na goraca pare sa najlepsze, bo wlasnie one nie wyrzucaja z para tych wszystkich brudow.No ale z alergikami to trzeba uwazac.


Pieekna pogoda, zyc sie che, jutro jade do zoo :-)
 
andziulina tylko nie miej wyrzutów sumienia,że dokarmiasz!
Powodzenia.

andzulina czasami sie zdarza,ze trzeba dokarmiac, bo dzidzius sie nie najada samym cycem,a mleka w piersi za malo. Moze jeszcze Ci sie zwiekszy ilosc, a jak nie, to dokarmiaj butelka bez wyrzutow sumienia!!Najwazniejsze zeby malenstwo bylo najedzone!
i własnie w tym problem:-( strasznie się z tym czuję... mama mi tłumaczy, że to normalne, że czasem trzeba dokarmiać a nawet przejść na butelkę... ale jakoś to do mnie nie przemawia...:baffled:
 
reklama
i własnie w tym problem:-( strasznie się z tym czuję... mama mi tłumaczy, że to normalne, że czasem trzeba dokarmiać a nawet przejść na butelkę... ale jakoś to do mnie nie przemawia...:baffled:
Andziulina ohh wiem jak sie czujesz Gdy dowiedzialam sie ze nie moge karmic piersia To byla to dla mnie okropna sprawa Karmilam mala przez mmiesiac A pozniej musialam zrezygnowac Bo mala wymiotywala brzuch ja bolal kupek w ogole nierobila Byla krwisto-czerwona na ciele wysypke miala okropna Jakby byla oparzona ! Przez pierwsze 2 noce nie spalam ... Ciagle myslalam o tym ze nie bede juz karmic piersia Niejedne dziewczyny nie chca w ogole karmic a ja chcialam tak bardzo ... Noo ale jak teraz widze jak mala pije butle i nic jej nie ma to serce sie cieszy :) Malenka pije duzo kupek robii kilka dziennie nie ma zadnych problemow z organizmem i to mnie cieszy Najwidoczniej tak mialo byc :))

A tak w ogole to ide dzis mamy kupic malej mate edukacyjna Widzialam w argosie taka z tematem lasu deszczowego jak sie nie myle Duza z melodyjkami zabawkami taka zyrafka tam jest :)) Bardzo mi sie podoba Mam nadzieje ze i malej bedzie odpowiadac :)) Bo mamm w sumie 3 na oku :) Hmm a kiedy tatusiek mi sprawii jakis prezent ?! Malej sprawia upominki bardzo czesto :)) Hmm a mama poszla w kat :p
 
Do góry