reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam laseczki. Pogoda:rolleyes2:

anineczka no ok -ogród to moze zbyt dumnie brzmi- na tyly domu moze powinnam napisac:-D nie mam tez zbyt pięknie- jest dlugawy a waski ale na grilla , pranie czy piaskownice dla małej styka;-) A i Twój będzie super jak tylko sie uporacie z tym co tam jest:sorry2: spójrz jaka mamy piękna pogode- w sam raz na porzadki w ogródku;-):-D a tak przy okazji- to co zes odwaliła z ta płytą główną:dry:

MartaF zaciskam kciuki za pomyślne i szybkie poszukiwania domku:tak:aha- i dziękuje za wzmianke o fotce:-p:-D uwazaj na siebie...

andzulina badz dzielna-nie smuc dzidzi ona czuje Twoj nastrój;-)

Dziś grill popołudniu, bo Marysia jeszcze w polskiej szkole:sorry2: a jutro moze jakas mała przejazdzka gdzies nad morze-skoro ma byc tak pięknie...

Zycze Wam dziewczynki przyjemnego weekendu.
 
dziewczynki ja jeszcze w piżamach:baffled::sorry2:obiad ugotowałam, rozwiesiłam pranie i spowrotem do łóżka:-( zepsuł sie podgrzewacz do wody i leci tylko gorąca a bez kąpieli ciężko mi sie ogarnąć:-phmmm chyba leniu****e dzisiaj za bardzo:-)

dziewczyny sąsiedzi mieli inspekcje rano:-)mój znajomy kolege wysłał i wiecie co?? na ich podwórku pojawiła sie nowa butla z gazem:-)zobaczymy czy to pomoże:confused:

pogoda piękna a ja w łóżku:dry:
 
Piszę,aby ofijalnie przywitać Panią Prezes;-).Cieszę się Kasiu,że wpadłaś na tak genialny pomysł z założeniem tego forum-niskie ukłony w Twoim kierunku:tak:.A co najważniejsze-naprawdę świetne dziewczyny się przyłączyły i w ten sposób powstało "coś"wielkiego.

Lubiczanko - tez sie ciesze ze Cie widze, tylko musze cosik sprostowac - to nie ja wpadlam na genialny pomysl zalozenia forum, dolaczylam do grona forumowiczek tak jak i TY. I od jakiegos czasu jestem to moderatorem - tzn ze pilnuje porzadku itp, oprocz mnie podobna funkcje pelni Anineczka :tak::tak::tak: Ale zgadzam sie ze naprawde cos wielkiego powstalo :-)
 
Lubiczanko - tez sie ciesze ze Cie widze, tylko musze cosik sprostowac - to nie ja wpadlam na genialny pomysl zalozenia forum, dolaczylam do grona forumowiczek tak jak i TY. I od jakiegos czasu jestem to moderatorem - tzn ze pilnuje porzadku itp, oprocz mnie podobna funkcje pelni Anineczka :tak::tak::tak: Ale zgadzam sie ze naprawde cos wielkiego powstalo :-)
ups, troche to tez przeze mnie bo tak sobie rozmawiałyśmy akurat pod szkołą ze wpadłaś na fajny pomysł z tym forum:-)
 
Ewelcia jutro rano dzwonie do Medicusa. Moze uda mi sie wkrecic na popoludnie :tak:
I co dzwonilas?
A moze juz po wizycie?

Marta no widzisz jak to dobrze miec znajomych:-pmoze juz wam nie bedzie smrodzic to babsko:no::wściekła/y:.

Sylcia 007 ja bym na Twoim miejscu juz nie kupowala maty - poprostu za pozno.
ja kupilam jak synek mial 6tyg i bawil sie na niej do 5m teraz juz go nie interesuje.\
Jak go poloze na niej to on za pare sekunt jest obok i szuka co by tu zbroic.
Wydaje mi sie ze mozesz za miast tekj maty kupic cos innego:sorry2:ale decyzja nalezy do Ciebie.

Jest tak super na dworze od paru dni ze nawet w domu sie nie chce siedziec.
Szymkoko nawet je na dworze heheh.
A dzis wpadaja znajomi i robimy grilla;-)
 
i własnie w tym problem:-( strasznie się z tym czuję... mama mi tłumaczy, że to normalne, że czasem trzeba dokarmiać a nawet przejść na butelkę... ale jakoś to do mnie nie przemawia...:baffled:
jesli moge pomoc to powiem ze ja tez dokarmialam Justina bo nie najadał sie i plakal duzo wiec po 2 miesiacach przeszlam na butelke całkiem na Aptamil dla bardziej wyglodnialych i było juz dobrze:-);-):tak:
 
Ewelcia, wybralam sie do Medicusa, ale w Cork, bo w Dublinie tej pani doktor dzisiaj nie bylo. Jestem zadowolona. Pan doktor mily i kompetentny. Zmierzyl wszystko bez pospiechu. Mieszcze sie w gornej granicy. Troszke szkoda, ze tak wysoko, ale ponoc w normie. Tak z ciekawostek, to napisze, ze "pani weterynarz" nie miala pojecia jak wykonac badanie, o ktore prosilam!!! Zmierzyla jakas tam odleglosc, ale nie bokiem, tylko "z przodu"!!! Wiec jak mialo wyjsc dobrze?! Zamierzam zlozyc skarge, bo zostalam oszukana :crazy:
 
reklama
Witam mamuski
Ja dzis miałam dzień z coreczka, chłopaki pojechali z kuzynką na klify :happy2:
Ewelcia może Twojemu synkowi mata się znudziła bo miał ja już długo wczesniej, moja Emcia zaczęła sie interesować matą jak skonczyła 3 m-ce i dalej jej się podoba, teraz w Irlandi ma druga, bo w PL miała po Eryku
Myślę, że Sylcia007 moze kupić, ale fakt ze córcia juz ma prawie 5 m-cy i bedzie wolała siedziec niz lezec, ale jak planujesz drugie baby to kup, bedziesz miała odrazu dla drugiego :tak:

Dziś leci Mam Talent nowa edycja, Emma juz spi, to mogę sobie poogladac
Miłego wieczorku
 
Do góry