reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
lubiczanka, cieszę się że mogłam pomóc ci z linkiem :tak:
jeśli chodzi o koszty wysyłki tutaj to niestety się nie orientuje :-( zawsze udawało mi się zakupione towary podać przez kto akurat leciał, czasem jak ktoś leciał bez bagażu to dla tej osoby kupowałam bagaż, bo tak bardziej mi się opłacało....
dam ci linka do poczty polskiej, możesz sobie sprawdzić kwotę wysyłki (bo myślę że tylko Pocztą można wysłać rzeczy z Polski), będziesz chociaż wiedziała czy sprzedawca cię nie oszukuje na kosztach wysyłki ;-)
Poczta Polska - Cennik Usług Poczty Polskiej - www.poczta-polska.pl

z tego co sprawdziłam, to sprzedawca policzył ci: waga do 6kg, priorytetowa, za potwierdzeniem odbioru.
życzę powodzenia :-)
 
Witam mamuśki!:-)
Jestem tu zupełnym laikiem,ale mam nadzieję się "rozkręcić".Widzę,że u Was bardzo wesoło i dość gwarno.Ja mam 3-letniego synka,mieszkamy w Swords i od niedawna mam coś jeszcze.....Wielką ochotę na drugiego bobaska:tak:.Sęk w tym,ze mój mąż o tym jeszcze nic nie wie:baffled:.Zabieram się za rozmowę na ten temat i się zabrać nie mogę,myślę,że super entuzjastycznie to on nie zareaguje:szok:.Ale jak nie spróbuję,nie będę wiedzieć:blink:.Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie...

1-Radzio-3322.gif

zem320mm30fs8aet.png


4b9ah00c5bd8bieq.png
 
I kolejna próba-jak tym razem się nie udało,to polecę po pomoc do MartyF...WolfiA i barmanka79-Dzięki wielkie za linka.Zaraz wszystko się wyjaśni...
Sukcessss!!!Jestem z siebie dumna-dzięki raz jeszcze za pomoc:)
 
Ostatnia edycja:
I kolejna próba-jak tym razem się nie udało,to polecę po pomoc do MartyF...WolfiA i barmanka79-Dzięki wielkie za linka.Zaraz wszystko się wyjaśni...
Sukcessss!!!Jestem z siebie dumna-dzięki raz jeszcze za pomoc:)
No hej lubiczanka!Też dziś walczyłam z suwaczkami,zdjęciami,itp.,itd.,bo jestem zupełnie nowa.Widzę,ze Ci się świetnie udało,mnie też!Teraz to już będzie nam chyba z górki,hehe..Niełatwo być początkującym..Pozdrawiam!
 
Hello lejdis.
Widzę Lubiczanka,że super sobie poradziłaś z suwaczkami ;-):-)

Agusik Witaj i rozgośc się ;-)
A byłam kiedyś w Swords w sklepie zwierzęcym :tak::-D
Agusik suwaczki musisz wkleic w podpis a nie w posta.
Wejdz w ustawienia i edytuj sygnaturę.Tam wstaw suwaczki.

Dobra,lecę robic spagetti.
Dziś na szybko obiad bo mam stertę prasowania :baffled:

znalazłam jedną chatkę super w Portaloise ale babka nie odbiera.
A na innej stronce znalazłam tą chatkę na sprzedaż i tak mnie zastanawia czy długo byśmy się tam namieszkali bo jak się znajdzie kupiec,to co wtedy :confused:
 
Agusik-absolutna prawda...Na szczęście tu można liczyć na pomoc innych dzielnych Mam:-)
anineczka-dzięki za pochwałę.co do domku...wydaje mi się,że nie masz się czego obawiać-jeśli chodzi o kupca,bo jakoś w Irlandii małe jest zainteresowanie nieruchomościami...A kto wie,może w przyszłości to Wy będziecie nabywcami?Jak zamieszkacie w Port laois to tylko jakąś godzinkę ode mnie i MartyF:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry