reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dzień dobry wszystkim Mamusiom!!!
madbabe-pościel wybrałam,wysłałam pytanie sprzedającemu,ale odp.jeszcze nie uzyskałam,ale pewnie to dlatego,że pózno pisałam i może nikt już nie obsługiwał poczty elektronicznej:confused:
kamcia*-jeśli chodzi o firmy kurierskie,to miałam okazję wypróbować 1-nąGLS-nie polecam-przesyłka niemalże w strzępach:crazy:,ale właśnie wczoraj moja kochana mamcia nadała kolejną-tedex(em),wydaje mi się profesjonalna.Wysłała mi wózek i antenę(wyobrazcie sobie,że od roku nie mam żadnej tv-nawet irlandzkiej).Współpracuje z UPS-polega to na tym,że firma tedex ma siedzibę w rzeszowie,ale paczkę odbiera od Ciebie UPS(nic C|ię to nie kosztuje).Jeśli zaś chodzi o cenę-o ile dobrze pamiętam-moja paczka niestety przekracza gabaryty,ale do 30kg.to jakieś40e...ale dla pewności podam Ci poprostu link do ich strony-tam sama możesz obliczyć co i jak http://www.tdx.com.pl/...I po co było tyle pisać?:zawstydzona/y:.Ale i tak opinię będę mogła wydać dopiero w ptk-bo wyjazd z Polski dopiero jutro.
Co do mojego suwaczka,obsługi w ogóle-to wszystkie Was przepraszam,ale mam nadzieję,że MartaF pokaże mi co i jak i jakoś się wkręcę :-D.Do tego czasu musicie uzbroić się w cierpliwość.
A tak poza tym-sałatki z kurczaka nie ma!!!Leciałam jak na złamanie karku,żeby zdążyć kupić 2wędzone udka w sklepie "u ruskiej"przed pracą,a tu nici-mogłam sobie kupić wędzony świński ryjek,albo uszka(autentycznie):szok:.A na razie muszę wymyślić jakiś obiadzio...:blink:
 
reklama
witam

daj znac jak dojdzie wózek bo ja tez chce zamówić z Polski:-)no i mam nadzieje ze sie pochwalisz wózeczkiem:-)

joannn to w takim razie w tym roku masz podwojne imieniny:-)musze sie w końcu do ciebie wybrac no ale znowu auta brak:wściekła/y:

anineczka z tymi kilogramami to chyba wszystkie mamy problemy, ja przytyłam 10kg jak tylko tutaj przyjechałam, a teraz sie martwie bo przytyłam tylko niecałe 5 kg w tej ciąży:baffled: i chodze w swoich spodniach sprzed ciąży:baffled:ale moze to przez te 2 piętra w moim domu:-(

margarita próbuje odpoczywac ale własnie dzieciaki sie strasznie nudzą, dobrze ze juz szkoła sie zacznie, bo zawioze ich i do wyrka:-D
ja uniformy kupuje własnie teraz bo są za pół ceny:-)a książki dla synka oddała mi koleżanka, musiałam tylko dokupić ćwiczenia
swoją drogą to wiecie co jest śmieszne, to że moja córka nie może mieć książek po bracie bo dla dziewczynek są inne:wściekła/y:

justysia mnie naszczęście roztępy 2 razy ominęły i mam nadzieje ze tym razem będzie tak samo:-)

moja córcia sie pyta dlaczego mi sie brzuch "podnosi":-D:-D

piękna pogoda dzisiaj:-)w końcu:-D
 
Hej moje drogie pogoda dzis dopisuje wiec nic tylko ogarnac domek i na spacerek :))
ja nie mam zamiaru sprzątać w taką pogode:-Dszybki prysznic i na spacerek:-D

asieńko a nie możesz sobie dzisiaj darować tego prania i sie powylegiwać na słoneczku
normalnie aż w domu sie nie chce siedzieć
 
Ostatnia edycja:
Matrgaritta dzieki za pocieszenie, mam nadzieje, ze zgubie te kilosy bo jeszzce mi z 10 kilo zostalo:-(
Misia karmie piersia i rzeczywiscie powinno isc szybciej, ale ja niecierpliwa i tak jestem i chcilabym wskoczyc w swoje bluzeczki.
Mojemu malemu jkaies kroostki z malymi bialymi lepkami wychodza, smaruje rumiankiem i woda przegotowana po kazdym karmieniu.Mam nadzieje, ze to pomoze, tak mi mama pigula powiedziala:-D
Pooda u nas tez superowa, mam nadzieje, ze sie nie zepsuje i wyjdziemy na spacerek.
Maly dzis aktywny od 4 rano spal moze z godzine, juz mu sie rytm zmienia powoli,mniej spi niz na poczatku, juz bym chciala sobie z nim pogadac:)
Pozdrawiam dziewczyny!
 
Mi też się strasznie chce spac.Okropnie.Już walnełam mocną kawkę ale nic nie pomogła.
Ehhh.
Wczoraj czekałam na M do 1 w nocy,później jeszcze na Discovery oglądałam reality show o rodzince,której napierw urodziły się bliźniaczki i po 2 czy 3 latach zapragneli miec jeszcze jedno dziecko i urodziły im się sześcioraczki :-D
A to surprise :szok::-D:-D
Nie ma to jak podbudowac się psychicznie,że ma się tylko dwójeczkę :-p

Gastone pewnie zawalona kartonami,albo szoruje podłogi w 10-siątym pokoju :-D
Oczywiście żarcik,mam nadzieję Gastone,że się nie obrazisz ;-)
Bo wyczaiłam,że jesteś na BB :rofl2:

Luneło strasznym deszczem.Mokra jestem bo zabawki na baterie trzeba było pozbierac z ogródka...
Tez ogladam to maniakalnie i podziwiam te kobitke ze tak sobie daje rade heh tyle dzieciakow :szok:
A co do podlog jasne ze szorowalam :-D
Gastone no opowiadaj jak Ci się mieszka? Z tego co kojarzyłam masz podłogi z kafli na wysoki połysk?
Ja uciekam od takich.Brrr ile ja się tutaj ich wyszoruję :baffled:
Nie nie podlogi na wysoki polysk byly na zdjeciu domu podobnego bo w tedy jeszcze nie mialam fotek swoich.U mnie wzedzie ladne drewniane panele a w kuchni i przedpokoju kafle ktore fajnie sie myja i brudu na nich nie widac hehe.
Mieszka mi sie fantastycznie, cisza, spokoj,fajni ludzie wkolo.Spi sie smacznie bo cicho,sasiado trzy psy nie szczekjaa heheh i nie czuc smrodku z ogrodu.Sasiadka ma piesia duzego ale wogle go nie slychac.Fajne otoczenie Masiek ma rowiesnikow na osiedlu wiec bedzie mial z kim pogadac jak bedzie z sensem gadal :baffled: Ogolnie wszystko jest na 100!!!Czeka mnie w niedziele imprezka urodzinowa spozniona mojego babla bo przecie niemialam kiedy zrobic...Jedyny maly minus ze teraz mam wszedzie daleko wiec nigdzie sienie wybieram chyba ze maz mnie wywiezie heh Ale juz szukamy autka dla mnie wiec mam nadzieje ze wkrotce wszyscy beda uciekac zulicy bo Gosia bedzie jechac!
Zdjecia oczywiscie wstwie ale za jakis czas bo trzeba jescemiec czas je zrobic hehe.Zostala mi gooooooora prsowania z 3 tygodni i nie wiem jeszcze jak za to sie zabraac:baffled: nie mowiac o biezacych porzadkach.alejeszcze chwilke i rutyna wroci i bedzie wszystko jak w zegarku.;-)
 
(...)
joannn to w takim razie w tym roku masz podwojne imieniny:-)musze sie w końcu do ciebie wybrac no ale znowu auta brak:wściekła/y:
(...)
moja córcia sie pyta dlaczego mi sie brzuch "podnosi":-D:-D
(...)
Hehe..podwójne imieniny powiadasz..;-) Spoko - będzie czas na spotkanko :-)
A tzn. że Twoje dzieci nie wiedzą, że będą miały brata?:confused: ;-)
Matrgaritta dzieki za pocieszenie, mam nadzieje, ze zgubie te kilosy bo jeszzce mi z 10 kilo zostalo:-(
Misia karmie piersia i rzeczywiscie powinno isc szybciej, ale ja niecierpliwa i tak jestem i chcilabym wskoczyc w swoje bluzeczki.
Mojemu malemu jkaies kroostki z malymi bialymi lepkami wychodza, smaruje rumiankiem i woda przegotowana po kazdym karmieniu.Mam nadzieje, ze to pomoze, tak mi mama pigula powiedziala:-D
Pooda u nas tez superowa, mam nadzieje, ze sie nie zepsuje i wyjdziemy na spacerek.
Maly dzis aktywny od 4 rano spal moze z godzine, juz mu sie rytm zmienia powoli,mniej spi niz na poczatku, juz bym chciala sobie z nim pogadac:)
Pozdrawiam dziewczyny!
Weron - ja też nie pozbyłam się kilosów..karmię piersią ale efektu nie widać.. Ale wczoraj wbiłam się w spódniczkę sprzed ciąży - więc nadzieja jest..;-)
 
MartaF-fura dzidziusia już się szwęda po Polsce,ale jak dotrze to jasne,że się pochwalę...To już trzeci kurier,którego zamawialiśmy do tych samych przesyłek.Mogę powiedzieć,że nie ma co próbować z tymi małymi firemkami,lepiej ciut drożej a pewnie.Jak byliśmy w Polsce zamówiliśmy najpierw jednego,który raz zadzwonił i cisza,a kiedy my próbowaliśmy się skontaktować,to nie odbierał.Drugiego zamówiliśmy już tu na miejscu,byliśmy ugadani co do ceny,daty.W dzień"odbioru"nawet zadzwonił do mojej mamy,że już jest w drodze...Tyle tylko,że najwidoczniej jakiś trójkąt bermudzki go wciągnął po drodze:szok:.I tak doszliśmy do wniosku-bierzemy normalną firmę kurierską...Teraz czekamy na dostawę...Ale muszę przyznać,że jak dziecko się cieszę z każdej nowozakupionej rzeczy dla maleństwa:zawstydzona/y:.Jak nam kurier przywiózł łóżeczko,to mojemu J.zabroniłam otwierać(byłam wtedy w przcy)i dopiero następnego dnia wspólnie odpakowaliśmy-cała4-ka.Ile zabawy przy tym było-zwłaszcza jak mądra mama(czytaj ja)pomyliła śrubki,boki,i co tylko można było-i to czego nie można też:-D.Poza tym mamy już zapas pieluch,ciuszki,rzeczy do szpitala(skorzystałam w listy,którą jedna z Was podawała ileeeeeś stron temu)...Normalnie jakby to moje pierwsze było,a nie 3-ie...W dodatku gdy zaczyna się rozmowa-czy chcielibyście chłopca,czy dziewczynkę-zawsze kończy się wojną(bo Dadzia chce siostrę ,a Dawid braciszka):tak:.
 
reklama
joannn dzieci wiedzą ze będą mieli braciszka tylko nie rozumieją dlaczego mamusia sie powiększa:confused::-D

lubiczanka na przeciwko ciebie mieszka dziewczyna która zajmuje sie przesyłkami i własnie musze sie do niej wybrac

a teraz uciekam na spacerek bo obiad ma być na 13:baffled:
 
Do góry