reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Karolask niestey w tym roku nie wyrosly jakos i my tylko jedna przywiezlismy ale na 100 % zadnej chemii w niej nie ma ale chetnie sie polowa podziele bo duza jest ;)

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ten rok nie jest dobry dla dyni, u mojej mamy nawet 1 nie urosła, siostry teściowa na 10 krzaków 1 dynię miała tylko. U mnie po jednej na krzaku, z czego jedna to odmiana wielkości dłoni - krzak 4 metrowy i jeden owocek:laugh2: Za to cukinii mam dużo, gdyby któraś z Was była niedaleko, chętnie się podzielę ;-) ;) I pomidorami, tych mam tyle, że ludziom sprzedaję (długo już nie będą, bo zaraza je wzięła - w końcu nie pryskane chemią).
A o takiego cudaka zrobiliśmy wczoraj:
44c83581e2cfe748med.jpg


Również jestem chętna na przepis na ciasteczka! ;-) ;)
 
Hej dziewczyny ja dynię też lubię ale mój mąż tak jej nie trawi że po zupie z dyni czkawki dostaje[emoji14]
U nas przyzwyczajanie do przedszkola to jakaś tragedia chyba jeszcze nie mieli takiego przypadku jak moje dziecko, że nawet szef przedszkola się zastanawia co robić... została raz na próbę 5 minut i tak się zarazila, że już panie nie chcą próbować. Elizka płacze nawet ze mną jak jest w przedszkolu. Luiza miałaś kiedyś taki przypadek? Ja już z sił opadami i nie mam pojęcia co robicie :( Kończymy już drugi tydzień przyzwyczajenia

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny! Melduje sie po chrzcinach. Jakos przezylismy ;-). Dzis odwiozlam rodzicow na dworzec na pociag do Pl. Szkoda ze tak krotko byli.
Potem pojechalismy na pierwsze szczepienie rota i 6w1. Na razie nic sie nie dzieje. Oby noc byla spokojna.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny przepis pochodzi z Alantkowego BLW :) zaraz to wszystko ogarnę i podeśle wam na priv
Bubcia to chce tą połówkę jak najbardziej :)

Hmmm Aniag muszę przemyśleć wycieczkę po cukinię i pomidory do Ciebie [emoji14]

Happy i jaki duży mały już? Ta wizyta jeszcze u starego lekarza była nie? Czekam na relację z wizyty u nowego :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry