reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Austrii

Aniag dzięki :)
Ale że jak?! Że już w ogóle nie będzie? Ja mam od nich harmonogram gdzieś do końca 2016 roku. Wycofują się z tego całkiem?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Oo a nawet nie wiedzialam. Noo ja tez wlasnie karolask mam do konca roku rozpiske. Hmm ciekawe co sie stalo. W sumie ja to mleko i pampersy kupuje ale ostatnio ciagle z pl mam takze do bipy zadko chodze. Ale szkoda by.bylo bo zawsze co cos przy robieniu duzych zapasow:)
 
Uff w końcu dzieci śpią, oszaleć już można dziś było. Pogoda koszmarna, leje jak w lesie tropikalnym, cały dzień ciemno, Eryk marudny po przedszkolu - wymęczyły go dzieci, a drzemki nie chciał. A Olie machnął sobie 4 godzinną przerwę w spaniu i chciał mamusi pomagać w pieczeniu ciast:laugh2: Nie powiem, plecy mnie teraz bolą:shocked2:

Koleżanka z męża pracy ma koleżankę, która pracuje w małej Bipie i mówiła właśnie, że jutro jest już ostatni dzień promocji. Patrzyłam na stronie, to kalendarzyk jest tylko do września, na następne miesiące nie ma. I na grupach flohmarktowych na fb też coś dziewczyny pisały, że podobno koniec Baby Days. Jutro się w większej Bipie dopytamy. My mamy duży gutschein i wolę go wykorzystać jak jest -25%, bo to jednak duża oszczędność. Pieluch prawie nie używam, pampki tylko na noc i na wyjścia używam, więc idzie mi malutko, ale kupię sobie większe, bo Olinek szybko rośnie, a to zasypki, a to chusteczki (bez nich żyć nie mogę), a to jakieś płyny do kąpieli itp.
 
A no to mozliwe:)
No coz cos co dobre kiedys sie konczy
U nas w Linz tez brzydko. Chodz rano musialam jechac na miasto to zdazylysmy przed deszczem ale ponoc jutro ma byc juz ladnie :) łucja zla bo naubierana byla zawsze bodziak a tu dzis 12stopni tylko :)
 
U nas też paskudnie cały dzień [emoji14] ale w sumie niech leje, bo inaczej koniec wymówek i trzeba się będzie za okna zabrać :D haha

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Karolask nic nie mow, tez musze sie za oknq zabrac ale kiedy? ;) mam dynie prosto z dzialki mojej mamy z polski , znaczy calkowicie naturalna, chcesz pol? ;)

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja uwielbiam dynie!! Nawet sie nauczylam zupe dyniowa robic :D
Bubcia serio bardzo chetnie kupie u Twojej mamy. Nie ma to jak sprawdzone :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry