reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Austrii

Wow Happy jaki duży już :) super kawaler rosnie hihi

Gabi, a mała obyta z językiem chociaż troszkę? Osłuchana czy coś w tym stylu? Bo może tu leży problem. Nie może się odnaleźć, wszystko nowe, a tu jeszcze inny język itd.Może zrobić przerwę na kilka dni i potem od nowa. Ale tu napewno Vixen będzie wiedzieć co robić ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Happy maluszek sliczny aa jaki juz duzy :)
Gabi moj starszy syn jak poszedl do przedszkola to bylo dokladnie to samo co u Cb. 1 dzien bylam z nim 10min a pozniej pani kazala przyorowadzac dac buziaka i pozegnac sie. Strasznie plakal na poczatku byl w przedszkolu od 9 do 12 nic nie chcial tam jesc plakal szlochal itd. To trwalo pol roku az serce mi sie krajalo jak go zaprowadzalam do przedszkola. Pozniej sie przyzyczailam i z przedszkola.nie chcial wyjsc i zostawal juz normalnie do 15 pozniej do 17. Bylo na poczatku bardzo ciezko. ale mysle ze mala napewno sie przyzwyczai grunt nie przeciagac rozstania z rodzicem buziak na pozegnanie i tyle.
No wlasnie a jak z jezykiem? Moze tak jak karola mowi i tu jest problem.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Happy slodziak ;)

Gabi a jak u was jest? Jest ten czas na adaptacje te 3 tygodnie czy cos? Moze cos jest nie tak w tym przedszkolu? Czegos sie boi?

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tu moja łobuziara mala :)
20160902_125456.jpg
20160825_121700-1.jpg

20160906_122408.jpg
 

Załączniki

  • 20160906_122408.jpg
    20160906_122408.jpg
    603,9 KB · Wyświetleń: 108
  • 20160902_125456.jpg
    20160902_125456.jpg
    491,4 KB · Wyświetleń: 108
  • 20160825_121700-1.jpg
    20160825_121700-1.jpg
    611,6 KB · Wyświetleń: 107
No właśnie mi z tym językiem pierwsze przyszło do głowy. Znajoma opowiadała (też w KiCo pracuje) jak te dzieci nie mogą się odnaleść. Nie dość, że wszystko nowe to jeszcze nic nie rozumieją. Owszem taki maluch szybko załapie i się przyzwyczaić, ale co się nacierpi to jego. Ja się strasznie boje jak to będzie. Niby radio po niemiecku, jeśli telewizja to też tylko tak itp. Czasem coś do małej powiem, ale nie wiem czy to wystarczy. Widzę po niej jak dziwnie patrzy i niepewnie jak np. z kimś rozmawiam. Jak ktoś obcy do niej mówi i nie rozumie to jeszcze nic, ale jak ja zacznę albo mąż i ona nas nie rozumie to mam wrażenie, że zwyczajnie się zaczyna bać :(

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Aaa i dzis nabila sobie guza. Cos cudowala na macie z zabawkami ze za chwile placz wrzask. I guz na czole ale malutki i napewno nie pierwszy :)
 
reklama
Hehe Anitaka moja nawet nie siedzi, tzn siedzi jak ja posadze, a ze staram sie nie sadzac to lezy :D w sumie to tak jakby kleczy od paru dni i cos sie nie moze do siadu ustawic :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry