reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Przypominam o głosowaniu i wrzucam Pragę :)

uploadfromtaptalk1473152755219.jpg
uploadfromtaptalk1473152767123.jpg
uploadfromtaptalk1473152807298.jpg


Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1473152755219.jpg
    uploadfromtaptalk1473152755219.jpg
    49,7 KB · Wyświetleń: 213
  • uploadfromtaptalk1473152767123.jpg
    uploadfromtaptalk1473152767123.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 213
  • uploadfromtaptalk1473152807298.jpg
    uploadfromtaptalk1473152807298.jpg
    55,5 KB · Wyświetleń: 214
Zaglosowane :)
Ale super fotki a wiec weekend udany.
My na 1 dzien bylismy w pl. Tyle latania tyle zalatwiania ze 2 dni dochodzilam do siebie[emoji14]mala cos ostatnio nie lubi jedzic w foteliku.
Jutro wizyta i szczepienia ciekawe ile to moje dziecko juz wazy.
Mala pelza juz wszedzie ani sie nie obejrze a juz jest w drugim pokoju no probuje siadac na jedym boczku juz prawie siedzi mysle ze niebawem calkiem sie podniesie.
Wow uswiadomilam sobie dzis ze zaczynamy 8 msc jej ale ten czas leci a niedawno wszystkie rodzilysmy ;)
Mam pytanko jak podajecie do raczki warzywa ugotowane to maluchy jak jedza nie krztusza sie nimi? Bo moje dziecko jest tak lapczywe ze za duzo tego daje do buzi aa ostatnio tak sie zakrztusila ze az serce mi stanelo.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola, Laura czasem odkaszlnie jak za dużo wepcha, ale dzieci mają dobrze rozwinięty odruch wymiotny, jak coś będzie szło nie tak to zwróci, ale wiadomo trzeba pilnować i mieć oczy do okoła głowy.
Laura zaczęła pełzać do przodu i tak jakby raczkuje w tył z podniesioną dupką. Do przodu coś jej nie leży bo nawet na jedenej ręcę się bója na czworaka i nawet jak ruszy w przód to zaraz jej nogi uciekają :D
U nas w sobotę wizyta. Ciekawa jestem co powie lekarz na jej stojącą wagę :(

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Super karola.
My tez glosujemy.
Ech nooo ola a u nas w sobote 7 mies. Tez daje lucji warzywa czy owocka do raczki. Nie dlawi sie. Sama zdziwilam sie ze czasem taki kawal wsadzi ale jakos pomemla i zje. My wizyte mamy 19 pazdziernika dopiero :) tez nie wiem.ile wazy ten moj klocuszek:)
Pelza juz po podlodze. Wczoraj taka cisza byla a ona zalazla za zaslone i zagladala przez okno balkonowe bo galazki sie ruszaly :)
 
Anitaka nocowaliśmy w jakimś Hotelu Adeba. Kilka minut samochodem do centrum. Pokój z aneksem i łazienką ok. 160€ ze śniadaniem za 2 noce (sob-pn) nam wyszło więc chyba nie dużo. W sumie zostawiliśmy w Pradze chyba coś koło 400€ (bilety wstępu, obiady itd.)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Aa to nie duzo za nocleg. Bo patrzylam na trivago to niektore ceny powalaja.
A Laura?? Co jadla. Kupowalas cos gotowego ?? Bo sie tak zastanawiam co bym brac musiala bo Łucja np. Sloiczka nie tknie bo be a obiad byc musi :)
 
Anitaka ja zrobiłam jej te ciastka to zjadła sobie w jeden dzień. W drugi dostała do łapy owoce i wtrzeci to samo. Poprostu zamiast obiadu z warzyw dostawała z owoców :D
Aaa no i nie obeszło się bez memlania chleba przy śniadaniu, bo nie dała nam zjeść w spokoju ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dziewczyny ja tak na szybko. Bipa kończy z Baby Days. Jutro jest ostatni dzień akcji. Mąż mi właśnie taką informację z pracy przywiózł. Także, jeżeli planujecie jakieś zakupy, to jutro jest ostatni dzwonek:blink:

Ps. Codziennie głosuję;-) ;)
 
Do góry