reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Anet a znasz jakiegoś dobrego pediatre, godnego polecenia? Bo ja już też muszę kogoś znaleźć żeby nie w ostatniej chwili
 
reklama
Ja kupiłam olejek naturalny i krem na pogodę z weledy , więcej żadnych kosmetyków nie będę używała na początku ew.kupię jeszcze jakiś bepanthen do pupy w razie czego
 
Hej Anet,u mnie to dopiero poczatek,4 tydzien(lekarz mowi ze 5 ale wiem wiem ze 4 :)) i od samego poczatku problemy bo mam plamienia i raz byl przy tym bol brzucha.Obawiam sie najgorszego ale biore leki i czekam na Herzakcion.Mam nadzieje ze bedzie dobrze.Co do powrotu do pracy w moim przypaku to mysle ze mnie nie zwolnia jak jestem w ciazy.Bede sie starac o zwolnie chorobowe tak jak w pierwszej ciazy(mialam skrocona szyjke i urodzilam miesiac wczesniej).Moze lekarz wezmie to pod uwage i nie pozwoli mi pracowac tym bardziej ze moja praca jest na popoludnie.Pozyjemy zobaczymy.Moja corka ma juz 2 lata .Tak wogole to Vixen tu zagla czasem?Ona zawsze wszystko wiedziala :)
 
Orjetujecie sie moze czy w Wiediu sa jakies spotkania z dziecmi gdzie moglabym jechac z corka i sie pobawic .Zalezy mi na tym zeby moja corka miala kontakt z rowiesnikami.Nie chodzi mi tu o zlobek.
 
Ja właśnie o sudocremie źle opinie słyszałam i na pępek tutaj raczej nic nie polecają, niczym nie przemywac tylko normalnie po kąpieli osuszac i tyle
To na jakiś krem do pupy na wszelki wpadek to poczekam az pediatra powie jaki,
Marti to gratulacje i trzymam kciuki żeby było wszystko ok , a ty chyba powinnaś dostać zwolnienie od lekarza ze względu na plemienia i w ogóle jako zagrożenie ciąży moim zdaniem
 
No sudocrem warto miec w razie odparzenia. Ale nie poleca sie stosowac codziennie przy kazdym przewijaniu dziecka bo wysusza skore. A co do pepuszka to w pl kupie w.razie czegos octanisept ktory mozna rowniez uzywac na ciete krocze ;)
 
reklama
Do góry