reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Udało ci się z suwaczkiem widzę :-)

Ja mam Mutsy i w spacerówce jest już całkiem ok, no ale mimo, że mówią, iż rozkłada się na płasko to jednak minimalny kąt nachylenia jest. Także stwierdziłam, że w ciepłe, czy nawet gorące dni będzie w spacerówce, a w taki dni jak dzisiaj jednak jeszcze w gondoli :tak:


W dzień moje dziecko zasypia samo, zresztą tak samo jak wieczorem. Po prostu o określonych porach staje się marudna, zanoszę więc ją do łóżeczka, daję smoczka i po kilku minutach śpi :-)


aaa no to rozumiem; Zosia niestety nie chce smoka, próbowałam z 3 rodzajami i wypluwa; chciałam mieć uspokajacza a córka nie pozwala iść na łatwiznę:tak:
 
aaa no to rozumiem; Zosia niestety nie chce smoka, próbowałam z 3 rodzajami i wypluwa; chciałam mieć uspokajacza a córka nie pozwala iść na łatwiznę:tak:
Piotruś też nie lubi smoczka, nie daję mu już wogóle. Najlepiej zasypia przy cycusiu, ale potrafi też sam w łóżeczku :tak: Wszystko zależy od tego, jaki ma humor ;-):-)
 
Witam mamuśki - nowe i te stare:-D
Mało czasu oj mało ale zaglądam do Was:tak:Córcia starsza w domku (wakacje) więc wolny czas poświęcam jej a nie bb;-)
MOLOKU - ja również gratuluję!!!!
Synuś zdrowy i pogodny:-)sam zasypia i budzi sie przeważnie z uśmiechem:-) Niestety nadal budzi sie w nocy 2 razy na dojadanie ale mam zamiar wprowadzić butle na noc, więc może pośpi dłużej:tak:
Gdyby nie alegria pokarmowa to było by cudownie:tak:ostatnio z racji licznych imprez pojadłam produkty z listy zakazanych i dziecko znów zsypane:zawstydzona/y:
Mój synuś dydkowy - ale nic na siłę;-)
 
Piotruś też nie lubi smoczka, nie daję mu już wogóle. Najlepiej zasypia przy cycusiu, ale potrafi też sam w łóżeczku :tak: Wszystko zależy od tego, jaki ma humor ;-):-)

A mój Piotruś lubi smoczek, tak bardzo, że chyba bardziej od mojego cycusia:sick:buuuuuuuuuuu,
staram się go mu nie dawać, ale jak ryknie :szok:, to się poddaje i smoczek znów ląduje w buzi:-(
 
a ja już nie wiem czy dawać tego smoka czy nie, może jak zaczną iść zęby to weżmie chętniej

a
 
a dokarmiacie mamuśki sztucznie? jakim mleczkiem? my po pbrzebojach bebiko omneo a od niedzieli zmieniamy na bebilon2
 
reklama
Ja powoli przechodzę właśnie na Bebilon 2 z "jedynki". Dzisiaj dostała mała jedną butlę i zobaczymy czy wszystko ok.
 
Do góry