reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Witam mamusie. Moja Niunia ostatnio zaczęła sie budzić ok.3.30 w nocy. Idzie spać ok 21. Wcześniej budziła się zawsze dopiero około 5-6 nad ranem. Nie wiem co się dzieje - może potrzebuje więcej mleczka? Jakoś nie wychodzi mi suwaczek :sick:
 
reklama
Mi też suwaczek nie wychodzi. Myślę, że dlatego, iż na dol ew sygnaturkach mam zaznaczone, nie dopuszczaj HTML i BB Code, mam rację? a jak to zmienić?
 
Witam wszystkie Marcóweczki
ja urodzilam moje szczęscie 12 bylo cięzko ale chcialabym miec juz nastepne:-)
chociaz z moja Karolinką lekko nie jest a to kolki, a to alergia a teraz i zeby ma juz dwa wyobrazcie sobie.
 
no mam suwaczek jakiś pochrzaniony wrrrrrr! daję sobie spokój!

2 zęby:szok:

my od niedzieli rozszerzamy dietę. pediatra zalecił kleik i jarzyny coby podtuczyć Zosię bo waży 5900 a 66 cm.
A czy Wasze dzieci już w spacerówkach rozkładancyh na płasko?
 
no mam suwaczek jakiś pochrzaniony wrrrrrr! daję sobie spokój!


Bo wstawiłaś sobie ciążowy suwaczek, a nie urodzinowy ;-)

Co do wózka to jeździ od 2 dni w spacerówce rozłożonej na płasko (no prawie, bo całkowicie jednak się nie rozkłada), ale w chłodniejsze dni będę ją jednak chyba jeszcze do gondolki wsadzać :tak:
 
oooo już mam:-)

agutek a jaki masz wózek? bo moja spacerówka quinny za szeroka i Zosia na boki spada i musze podkładac kocyk i poduszkę a że zaraz zasypia w wózku to uznaję zę jej bardziej wygodnie w gondoli.

A jak Wasze dzieci zasypiają w dzień? czy ktoś musi polulac w wózku pare minut jak ja?
 
reklama
oooo już mam:-)

agutek a jaki masz wózek? bo moja spacerówka quinny za szeroka i Zosia na boki spada i musze podkładac kocyk i poduszkę a że zaraz zasypia w wózku to uznaję zę jej bardziej wygodnie w gondoli.

A jak Wasze dzieci zasypiają w dzień? czy ktoś musi polulac w wózku pare minut jak ja?


Udało ci się z suwaczkiem widzę :-)

Ja mam Mutsy i w spacerówce jest już całkiem ok, no ale mimo, że mówią, iż rozkłada się na płasko to jednak minimalny kąt nachylenia jest. Także stwierdziłam, że w ciepłe, czy nawet gorące dni będzie w spacerówce, a w taki dni jak dzisiaj jednak jeszcze w gondoli :tak:


W dzień moje dziecko zasypia samo, zresztą tak samo jak wieczorem. Po prostu o określonych porach staje się marudna, zanoszę więc ją do łóżeczka, daję smoczka i po kilku minutach śpi :-)
 
Do góry