reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Agutek a da sie ją tak po prostu zmusić?:confused:
Laura w ostatni piątek jakby wyczuła że chce sobie "uciec" z pokoju :-D nalałyśmy sobie z mamą po lampce winka i chciałyśmy same obejrzeć "Śnieżkę dla dorosłych" ale córa jakby wiedziała co sie kroi i sie budziła jak tylko z pokoju wychodziam i płacz
skończyło sie na tym że oglądała z nami :dry: ale ze mnie mientka baba:zawstydzona/y:
Bernadettka mnie też zaintrygowałaś ;-)
 
reklama
moja niunia ma gorączkę 39,5 stopnia:-( zasnęła o 18 i śpi teraz:-( bardzo była słaba aż kładła się na dywanie :-(
 
witam sie z kubkiem goracej herbatki, buleczka i salatka pomidorowo-ogorkowa z feta....mniam :-p

moja niunia ma gorączkę 39,5 stopnia:-( zasnęła o 18 i śpi teraz:-( bardzo była słaba aż kładła się na dywanie :-(


ojej, mam nadzieje, ze to nie zadne chorobsko :baffled:
srodek na zbicie temperatury nie dziala? co podalas jej?

a w szkole koniec semestru...zebrania, szkolenia i inne pierdoły, w ferie będziecie miały mnie dość:-p


no i dobrze, w koncu bedziesz do nas czesciej zagladac;-) :-p

jak szły Natalce 3 górne ząbki na raz to miała 39 stopni:-:)szok:
cały dzień była radosna:tak: teraz dalej śpi twardo ale dalej jest jeszcze rozpalona ale już nie tak bardzo:-( mam nadzieje że to od ząbków a nie jakiś wirus:wściekła/y: a ja jutro jestem w pracy od 13:30:baffled:

moze dzisiaj juz bedzie ok?
lepiej jednak zeby to byly zabki a nie jakas choroba :baffled:



malaga gdzie sie podziewasz? czemu tak rzadko do nas zagladasz?
stalo sie cos?


debiutantko, kamilas, miloku, kasia580 co u was?
 
reklama
Zapomnialam napisac, ze mialam dzis beznadziejna noc :baffled:
Gwiazdelka co chwile budzila sie z placzem i nie wiedzialam o co chodzi :no:

Po 2 w nocy stwierdzilam, ze moze ona jest glodna...poszla butla. Chwila spokoju i znowu to samo. Zel na dziasla - zero rezultatu, wiec to nie zeby....
Po 5 poszla druga butla, ale to tez nie przyczyna :no:
W koncu wpadlam na pomysl z mezem - wczoraj przed spaniem zmienilam jej polozenie poduszki na druga strone lozeczka, nad ranem przelozylam z powrotem i zasnela :sorry2:
Tak sie przyzwyczaila juz :szok::-D
No i cala nocka do bani byla, bo dopiero nad ranem olsnilo nas :-p
 
Do góry