reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

a u nas słoneczko:-) i od razu lepiej, bo pół dnia spędziliśmy na placu zabaw:tak:
dziś w końcu dostaliśmy zwrot podatku, bo wyobraźcie sobie, że m dostał wezwanie do uzasadnienia odliczenia ulgi za internet:eek: i musiałam drukować potwierdzenia przelewów i pokazać faktury:wściekła/y:
no ale w końcu są i mogłam dzieciom uzupełnić garderobę:tak::-) Michaszka musi mieć przecież jakieś różowe fatałaszki ;-)
 
reklama
a u nas słoneczko:-) i od razu lepiej, bo pół dnia spędziliśmy na placu zabaw:tak:
dziś w końcu dostaliśmy zwrot podatku, bo wyobraźcie sobie, że m dostał wezwanie do uzasadnienia odliczenia ulgi za internet:eek: i musiałam drukować potwierdzenia przelewów i pokazać faktury:wściekła/y:
no ale w końcu są i mogłam dzieciom uzupełnić garderobę:tak::-) Michaszka musi mieć przecież jakieś różowe fatałaszki ;-)


u nas dziś lekko popadywało choć nie wiem do końca bo w pracy byłam czyli zamknieta w pomieszczeniu
u nas wyczekiwanie na zwrot

jeny nasze centrum handlowe chyba ako jedyne w Krakowie i Polsce jest otwarte w Niedziele jenyy czekamy na decyzje Góry z Niemiec czy mozemy nie otwierać i uczcić zmarłą parę prezydencką nie musząc byc w pracy bo i tak po 1 Kraków prawie cały bedzie zamknięty a po 2 kto bedzie szedł kupować w sobote były pustki wielkie i teraz ciagle widać zmniejszony ruch
 
rany, a moj PIT czeka na zaniesienie do US:szok: (bo mam po drodze do pracy), Soppana chyba od razu sobie wydrukuje wpłaty:-D;-)

wirus dał mi spokój, chyba reszte rodziny ominął bo czują się dobrze, pewnie juz nic im nie bedzie:confused2:

Agatulka na pewno bedziecie mieli wolne,kto pójdzie wtedy na zakupy
 
jeny nasze centrum handlowe chyba ako jedyne w Krakowie i Polsce jest otwarte w Niedziele jenyy czekamy na decyzje Góry z Niemiec czy mozemy nie otwierać i uczcić zmarłą parę prezydencką nie musząc byc w pracy bo i tak po 1 Kraków prawie cały bedzie zamknięty a po 2 kto bedzie szedł kupować w sobote były pustki wielkie i teraz ciagle widać zmniejszony ruch
Może liczą na to, że ludzie po pogrzebie będą chcieli skoczyć na zakupy :baffled: Porażka jakaś...

My też jeszcze nie dostaliśmy kasy z US :no:
 
hej
ostatni nie mam na nic czasu:baffled: ja nie wiem jak wszystko ogarnę od września:sorry:
młoda ma wyznaczony czas oglądania bajek 30 minut rano i 30 minut wieczorem:tak: w ciągu dnia jest zakaz, więc muszę jej organizować czas, by nie wymyślała głupot:sorry: Majka cierpiąca i ząbkująca:baffled: a ja najlepiej bym się sklonowała tak, by 3 sztuki roksi były:sorry: jedna dla Majki druga dla Nati i trzecia do sprzątania, gotowania, prania itp:baffled::baffled::baffled:
m mój też zwrotu nie dostał jeszcze:no: a mój pit z imponujacym zwrotem +19zł leży na komodzie i czekam aż sam pójdzie się wysłać:baffled:
 
rany, a moj PIT czeka na zaniesienie do US:szok: (bo mam po drodze do pracy), Soppana chyba od razu sobie wydrukuje wpłaty:-D;-)

wirus dał mi spokój, chyba reszte rodziny ominął bo czują się dobrze, pewnie juz nic im nie bedzie:confused2:

Agatulka na pewno bedziecie mieli wolne,kto pójdzie wtedy na zakupy

Może liczą na to, że ludzie po pogrzebie będą chcieli skoczyć na zakupy :baffled: Porażka jakaś...

My też jeszcze nie dostaliśmy kasy z US :no:

oni twierdza ze nasze parkingi się przydadzą taaaa a do Wawelu kawał drogi jest
koleżanka mi własnie pisze że Główni szefowie z Niemiec nie zgadzająs ie by zamykac a centrala nasza Polska chce zamykać by uczcić ten dzień i już maja tam ponoć spięcia
ja ammw sumie wolne ale kurcze taki dzień nawet Biedronka jest zamykanaaaaaaaa:szok::szok::szok::szok::szok::szok:

hej
ostatni nie mam na nic czasu:baffled: ja nie wiem jak wszystko ogarnę od września:sorry:
młoda ma wyznaczony czas oglądania bajek 30 minut rano i 30 minut wieczorem:tak: w ciągu dnia jest zakaz, więc muszę jej organizować czas, by nie wymyślała głupot:sorry: Majka cierpiąca i ząbkująca:baffled: a ja najlepiej bym się sklonowała tak, by 3 sztuki roksi były:sorry: jedna dla Majki druga dla Nati i trzecia do sprzątania, gotowania, prania itp:baffled::baffled::baffled:
m mój też zwrotu nie dostał jeszcze:no: a mój pit z imponujacym zwrotem +19zł leży na komodzie i czekam aż sam pójdzie się wysłać:baffled:


wow imponujący zwrott nie ma co
super ustalenie z tym ogladaniem u nas jest rano podczas ubierania się około 25 minut i wieczorynka wiec podobnie mus tylko w weekend skrócić
ale co do klonowania to chyba każda z nas powinna meić 3 wersje
 
Ja właśnie dostałam wczoraj zwrocik z US na konto :tak:.

Agatulka, ale bez sensu z tą niedzielą :no:. Ciężko się będzie przecież dostać gdziekolwiek. Chociaż podobno są jakieś problemy z lądowaniem na Balicach, więc może nikt nie przyleci ;-)
 
ja zaniosłam pity na początku marca, potem pod koniec musiałam iść się tłumaczyć z tego internetu, więc i tak długo czekaliśmy.
Jak zanosiłam na sam koniec kwietnia to zwrot miałam dopiero na koniec czerwca, więc tym razem się pośpieszyłam.

Roksi zapomniałaś, że jeszcze jedna Roksi by się przydała do pisania na BB:-D:-D:-D a tak serio to faktycznie ciężko jest być jednocześnie dobrą mamą i dbać o dom.
Babcia mojego m zawsze mi powtarza, że ona sama wychowywała syna, pracowała i ZAWSZE miała porządek i obiad z dwóch dań ale UWAGA cytuję: " ja wstawałam o 4 rano żeby ugotować obiad a prasowałam w nocy":eek: to ciekawe kiedy spała?
Chociaż moja mama miała nas troje co dwa lata i dała radę, ponoć były "inne czasy" i dziecko najedzone dostawało smoczka i miało siedzieć cicho a starsze ponoć się same bawiły. My tylko rozpieszczamy dzieci:baffled: bo kto by pomyślał, żeby co chwilę karmić, żeby nosić, bawić się z niemowlakiem - dawaj dziecko na plecy i w pole buraki siekać:-D:-D:-D
 
reklama
ja zaniosłam pity na początku marca, potem pod koniec musiałam iść się tłumaczyć z tego internetu, więc i tak długo czekaliśmy.
Jak zanosiłam na sam koniec kwietnia to zwrot miałam dopiero na koniec czerwca, więc tym razem się pośpieszyłam.

Roksi zapomniałaś, że jeszcze jedna Roksi by się przydała do pisania na BB:-D:-D:-D a tak serio to faktycznie ciężko jest być jednocześnie dobrą mamą i dbać o dom.
Babcia mojego m zawsze mi powtarza, że ona sama wychowywała syna, pracowała i ZAWSZE miała porządek i obiad z dwóch dań ale UWAGA cytuję: " ja wstawałam o 4 rano żeby ugotować obiad a prasowałam w nocy":eek: to ciekawe kiedy spała?
Chociaż moja mama miała nas troje co dwa lata i dała radę, ponoć były "inne czasy" i dziecko najedzone dostawało smoczka i miało siedzieć cicho a starsze ponoć się same bawiły. My tylko rozpieszczamy dzieci:baffled: bo kto by pomyślał, żeby co chwilę karmić, żeby nosić, bawić się z niemowlakiem - dawaj dziecko na plecy i w pole buraki siekać:-D:-D:-D

te ostatnie zdanie z burakami mnie powaliłooooooo
u mnei w domu jest nas 4 tzn 3 rodzeństwa i też obiad z 2 dan był mama pracowała w szkole ale powiem ze czysto było owszem ale to był i nas obowiązek wracaliśmy ze szkoły i odkurzać trza było pomóc obrać ziemniaki pozmywac itp nei było ze "nie" każdy miał swój obowiązek

inne czasy może i były ale kto jak wychowa tak ma
ja tam moich nei rozpuszczam maja swoje obowiązki typu po zabawie posprzataj bo na arzie innych nie mogę wymyślić

nie uważam że któraś z nas jest zła mamą
gospodynia swojego domu
czy nawet kochanką dla swojego męża/partnera
bo w końcu wszyscy sa zadowoleni
dzieci nas kochają
mąż/partner także
a czy w domu jest tam neiraz bałagan kto to widziiii olać to hehehehhhehe
bo która z nas by chciałą o 4 rano wstawać by obiad gotować noc jest do spania by meić siłe w dzień walczyć ze swoimi obowiązkami

soppana ja zaniosłam 16 marca i czekam czekam moze tez na dniach dadzą kasę
 
Do góry