reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Hejka

czy moje dziecko nie może w weekend pospać dłużej:confused:

debiutantko no w Reserved to u nas już resztki. Ale wyprzedaże trwają już jakoś od końcówki czerwca, więc to prawie 2 tygodnie już. Chyba w większości galerii tak się zaczynały, bo w Warszawie jak byłam 6 lipca to w H&M prawie nic juz do wyprzedania nie było, same już jakieś takie syfne rzeczy :baffled:

Muszę dziś zrobić zakupy jedzeniowe na wyjazd. Nawet nie wiem jak się do tego zabrać, ile mięsa, ziemniaków, co oprócz tego. Muszę zrobić sobie koniecznie jakąś listę. A jutro pakowanie.
Pranie mi nie wyschło, bo stało na balkonie a deszcz padał.
 
reklama
hej:tak:
ja przez remont nic nie kupiłam na wyprzedaży:no: no po za śpiworkiem wczoraj dla dzidzi za 29zł przeceniony z 53zł:tak: w sumie to powiem wam że moda jest teraz super i w ciąży można się nieźle ubrać:tak:

Debiutantko przyłączam się do ciebie kulinarnie:tak: mają wpaść znajomi więc zaserwuje ślimaczki:tak:

moja wczoraj znów sikała do nocnika:tak: jejku jak fajnie :tak:
 
Hello :-)

A my pospaliśmy do 8:45 :szok:. Z przerwą o 6 na chwilę marudzenia i przemieszczania się między pokojami ;-)

Roksi, jaki kupiłaś śpiworek? Ja się teraz chyba szarpnę na Sterntaler:

S94552.jpg


i coś takiego jeszcze do samochodu i wózka:

s90642.jpg
 
a ja kupiłam jednak eleganckie spodnie :-D i taką tunikę z przezroczystego materiału na strój :-)

no i jestem dumna z młodej - zawsze na zakupach sama pilnuję wysadzania jej, a teraz byłam w przymierzalni dość długo jak nagle zawołała siusiu. Mąż z nią pobiegł do toalety i wytrzymała ładnie i zrobiła na kibelek :tak:

my śpiworków z T. nie używaliśmy w ogóle, a mam znajomego, który nawet przy 2-letniej córce to stosował. Jak twierdził, mała dzięki temu unieruchomiona, za szczebelkami to nie wychodzi z łóżeczka i śpi. Mi osobiście ta metoda się nie podobała. Aczkolwiek przy małym dziecku zastanowiłabym się nad tym. Przy T. świadomie nie kupiłam, bo za dużo zachodu w nocy z odpinaniem by było jak ona przy każdym karmieniu srujtała. A ja ledwo zbierałam siły by zwlec się z łóżka, a przebieranie to była dla mnie męka taka zmęczona byłam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
blu ja kupiłam taki 0-6 m Śpiworek z króliczkiem Cherokee ( 74 cm.) (683357884) - Aukcje internetowe Allegro
a po N. mam 6-12m taki Śpiworek dla Twojego maleństwa FIRMY cherokee (682077077) - Aukcje internetowe Allegro

nie wiem czemu ale jakoś nie chce takiego z rękawkami:baffled::confused:
w sumie to jeszcze mam do kupienia pieluchy, ciepłą czapkę, ręczniki, jakieś 3 pajace,i te wszystkie smoczki, butelki itp. tak to wszystko mam:tak:
babcia zadeklarowała się na kołyskę , druga na pościel, moja przyjaciółka kupi taki cieplutki kocyk akrylowy:tak:
 
teraz to dzidzia niech z miesiąc pośpi w rożku i od razu będę przyzwyczajała do spania w śpiworku:tak: N. wsadziłam do śpiworka jak miała 6 miesięcy i strasznie się buntowała:baffled: może nie na początku ale jak zaczęła wstawać:tak:
Blu ja teraz planuje kupić butelki Butelka 260ml. Tommee Tippee +sm. imitujacy pierś (675155764) - Aukcje internetowe Allegro
do tego termosik Tommee Tippee TERMOOPAKOWANIE 1szt.NEW +GRATIS (675093519) - Aukcje internetowe Allegro
wydaje mi się że lepiej będzie trzymac ciepło niż te styropianowe:tak:
 
Ja mam śpiworek zapinany na zamek od dolu i z zapinaniem nie było problemu,ale Ignac w ogóle nie chciał w nim spać! Butelki na początek wybraliśmy szklane. Musze sie zabrać za kompletowanie wszystkiego,bo to już czas najwyższy!
 
reklama
Do góry