reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim


madzik, my też na rowerkach dzisiaj byliśmy i coś ok 7 km zrobiliśmy ale wiało koszmarnie :crazy: ale uwielbiam jeździć :-)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
help boli mnie głowa:hmm:

znowu?:eek:
spróbuj zasnąć...

fredzikmy cały czas pod wiatr:baffled: ale się pocieszałam, że więcej spalę:-D
aaa i goń mnie! bo zrobiłam 17 machów hula hop:-) ale tylko raz i nie wiem jak to się stało:rofl2:

a teraz serio..sytuacja o której piszesz wydaje mi się całkiem normalna:tak: ja też nie toleruję czynników zakłócających koncentrację;-)i wiele osób tak ma

o problemach mówimy wtedy gdy okoliczności są korzysne a my się skupić nie umiemy, czyli działają czynniki niezależne;-)
 
Hej :-)

Ja dziś miałam szalony dzień, nawet nie zdążyłam na wybory :zawstydzona/y:

Byliśmy w Ikei i się wkurzyłam, bo okazało się, że Kraków wycofał te regały Expedit w kolorze białym. I całą moją koncepcję szlag trafił. Chyba wezmę coś z serii Trofast.

Roksi, Amol mi czasem pomaga i ciepły prysznic. Amol trzeba powcierać w głowę.
 
uwaga żyję i dochodzę do siebie:tak: wydaje mi się że przez tą pogodę mam takie bóle:baffled: ja lubię ciepło, słońce i wtedy czuje się ekstra a jak jest taka pogoda ni w oko ni w ząb to jestem w kiepskiej formie szczególnie w okresie ciąży:confused2:

ja przy czytaniu książki lubię ciszę i spokój:tak: ewentualnie cichutko muzyczka gra;-)
a propos książek Cejrowski super:tak:

Blu spoko ta druga kolekcja też jest ładna:tak:
 
Witam,
A ja wczoraj prawie cały dzień w łóżku:zawstydzona/y: tak mnie coś wzięło na leżenie:-p a Młody tymczasem z tatusiem się bawił:-)
Roksi, to już półmetek;-) a na ból głowy to tak jak blue pisze: amol na skronie
Ignaś znów ma katar:wściekła/y: ciekawe kiedy to się skończy a u nas w przychodni ciężko dostać jakieś skierowanie np na wymaz z nosa:angry: a jak prywatnie to znów trzeba za wszystko bulić:baffled: chyba muszę jednak się wybrać do laryngologa, bo to już za długo się ciągnie:baffled:
 
ale cisza:szok:
Witam:tak:
wstałam o 8:30:-) a mój brzusio po nocy wystrzelił jak szalony:szok: wczoraj zauważyłam że ludzie już zerkają najpierw na brzuszek;-) później w oczy:-D a teraz to już ciężko będzie nie zauważyć;-)

Soppana wyprzedziłaś mnie:evil:
 
reklama
Do góry