reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Hej Babeczki:-)

Możemy robić za stację meteo:-D:-D:-D

kuxa/sandiproszę o wytyczne jak się kręci tym hula hop:zawstydzona/y: ruchy biodrami okrężne czy przód - tył:zawstydzona/y:
nie śmiejcie się ze mnie:sorry:

sandito Wy już macie proces nocnikowania całkowicie zakończony - brawo!:-)

gratki dla Ksawerego za spanie tam gdzie trzeba:tak:

ewelinapewnie, że gimnastyka ale jaka frustrująca:confused2:;-)
 
Hej,ale mam dziś powera. Słońce jest i wiatr,więc wyprałam dywaniki z łazienki i poduchy z krzeseł. Ignac znów całe popołudnie bedzie chcial jezdzic jeździkiem! Ciekawe kiedy mu sie znudzi
 
madzik no chetnie bym sie nagrala ale nie bardzo mam jak, pozatym kazdy ma inną technikę, u mnie jest to jakby wyrzucanie biodra w bok takie rytmiczne, ale ciężko to opisac słowami
poszukaj moze na Youtube filmików bo wiem ze są bo sama kiedys szukalam moze tam podpatrzysz
 
reklama
Witam sie :)

Nagadałyście o tym hula hop tak, że i mnie cos wzieło a że szwagierka ma to ustrojstwo to sobie pożyczyłam i .... kurcze korepetycji też potrzebuję!! Tak jak któraś z Was pisała - więcej się schylam niż kręcę !! Wczoraj mąż mi "chciał pokazac jak się to robi" i dopiero wyglądał jak pokraka ;P. Madzikim jak już załapiesz knifa "jak to działa" to podziel się :).

A w ogóle to za tydzień to ja już będę mieć ''rise fiber" bo w piątek jedziemy na wakacje a ja jeszcze nic nie mam przygotowane!!! Zaraz mam "naradę" bo kuzynka przyjeżdża omówić plan podróży :).

Madzikim znalazłam [video=youtube;EdJgTx0iFeE]http://www.youtube.com/watch?v=EdJgTx0iFeE[/video] ale jeszcze nie praktykowałam :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry