reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

oczywiscie choroby jak sie pojawiaja to w weekend nie blue? :dry:
wiecie, ze ja nigdy nie mialam jeczmienia? ale z tego co pamietam to wiele osob po prostu przeczekiwalo az samo zejdzie, ale ja to sie niestety nie znam :eek: za to dowiedzialam sie w szpitalu, ze mam gronkowca w gardle :baffled:

caly dzien czuje sie jakby byla dzisiaj niedziela - jak dobrze, ze nie jest :-p
 
reklama
Hej :-)

Karol ma jęczmień na powiece. Nie wiecie czasem co się z tym robi?
też słyszałam o potarciu złotem a konkretnie złotą obrączką:tak: blu nic nie boli i nie zaszkodzi zrób to na śnie;-)

dzisiaj godzinę posiedziałam na leżaczku poplotkowałam z mamą słoneczko było średnie a spiekło mi dekoldzik i ręce na raczka:szok: jutro muszę jakiś duży filtr zarzucić:tak:
 
Szczerze mówiąc ja nawet nie myślałam, żeby iść z tym do lekarza :baffled:. Zobaczymy jak będzie jutro. W sumie mały nie narzeka na ból... Poza tym coś się chyba z tego sączy, bo taka zaschnięta wydzielina była na rzęsach (wg tekstu Aiwyls to dobry znak) . Mam nadzieję, że samo zejdzie. Dzięki za wszelkie informacje, dziewczyny :tak:

Byliśmy dzisiaj w Tesco (tzn ja sama byłam z Karolem) i kupiliśmy taczkę :-). A poza tym dla Karolka 2 pary krótkich spodenek i 2 koszulki bez rękawów, a dla mnie 2 bluzeczki.
 
hej!

bluemój brat miał często jęczmień w dzieciństwie i mam przecierała obrączką:tak: jak nic nie robiła to rosło tak, że oko zasłaniało. Maści na to są na receptę.
fajne zakupy:-)

agutekto u Ciebie już porządek a my wstawaliśmy:zawstydzona/y:
mi ze sprzątaniem domu schodzi około 4 h:confused: dlatego ne lubię sobót do południa:dry:

roksiZosia zawsze do nas przychodzi, polubiliśmy to już, wysypiamy się;-)
ponoć jest jakiś program oduczenia tego dziecka i trwa około 7 dni, znaczy się nie śpisz tylko odnosisz dziecko:sorry2: szczęścia zdrowia tym, którzy się zdecydują:sorry2:

jakaś sentymentalna się zrobiłam i to zaakceptowałam, pomalowane ściany, bohomazy na kominku najchętniej oprawiłabym w ramkę:rolleyes2:

ciekawe jak się tam wybyczy nad morzem wiadomo kto;-) pogoda ma się popsuć:sorry2:
 
madzikm tylko mnie dokuczają bóle w dole kręgosłupa i miednicy:baffled: chciałabym się wyspać porządnie;-) młoda wierci się i kopie strasznie:szok: a ja też co raz większa jestem:sorry2:

blu nie wiem :szok: a tam przecieraj przecież nic się nie stanie;-)
 
Agutek jak to gronkowca ? :szok:
Jak go wykryli, były jakieś podejrzenia, coś ich skierowało na ten tor ?
Tak, choróbska przeważnie wyskakują na weekend, nie raz tak miałam

Blue jak się sączy, to podobno już nie boli :-)
My też zakupiliśmy taczki, szkoda, że pękły, na szczęście tatko pokleił.
Czy białe, nie wiem, ale próbować warto ;-) też szlachetny metal :tak: pierścionkiem też możesz, tylko cienkim pewnie nie będzie wygodnie.

Madzik ja tam już wolę, jak mała przychodzi do nas i śpi z nami, czasem sami ją bierzemy do siebie, bo płacze, jakby ja obdzierali ze skóry.
Dziękuję za taki program, sąsiedzi policje by prędzej nasłali ;-)

Dziewczyny jak usypiacie dzieci ?
ja musze przy swojej czasem i z godzinę spędzić, żeby siksa zasnęła, nieraz film mi sie skończy a ona nadal nie śpi :dry:
Coś mi klawiatura nawala :no:
 
hello

ciekawe co to za wlasciwosci ma to zloto, ze dziala na jeczmien :confused:

madzikm wiesz metraz ty masz spory, poza tym ty podlogi na kolanach myjesz ;-):-D
roksi no tak ty grubasie :-p:cool2:
Ailwys gronkowca ma ponoć jakieś 60-70% spoleczenstwa i wiekszosc wcale o tym nie wie dopoki nie zrobi sobie badan, jedni w oku, drudzy w nosie, trzeci w gardle...najczesciej jest to taka niezjadliwa forma, ktora sobie u nas zyje i nic wielkiego nie robi, ale czasem u niektorych sie uaktywnia i przeszkadza. U mnie nic sie nie dzieje na razie i gdyby nie to, ze mi zrobili takie badanie to bym w zyciu o tym nie wiedziala. Lekarz tlumaczyl, ze mam sie nie przejmowac bo pewnie on tez gdzies ma i zdecydowana wiekszosc spoleczenstwa, tylko przy ostrych infekcjach gardla mam o tym wspominac, bo czasami warto wtedy zastosowac inne leki :happy2:

U nas dzisiaj znowu pochmurno i deszczowo. Pewnie caly dzien w domu :baffled:
 
Witam:tak:
Agutku pogadamy w okolicach września - października będę się toczyć jak kulka:szok::szok:

u nas słoneczko świeci ale popołudniu zapowiadają burze:baffled: jedziemy do dziadków młoda ma naszykowaną piaskownice:tak:
 
reklama
Dzień Doberek :-)

Agutek jak ja bym swojemu wspomniała o takim badaniu, to pewnie by mnie wyśmiał, a choruje bardzo często ostatnimi czasy.
Tez się zastanawiałam co jest w łocie, hmmm...

Wiecie, że mi czasem jak zaczyna swędzieć powieka i czerwienieje, to opd razu pocieram obrączką i smaruje swoją śliną, do pół godziny wszystko przechodzi.
Nie wiem dlaczego, ale jak działa, to po co szukac innych sposobów ? :-p
Maści i kropli dość się naużywam w swoim życiu, bo mam wrazliwe na każdy pyłek, słońce itd.

U nas piękna pogoda, ciekawe jak długo, w niedziele mogłoby byc ładnie, a jutro niech sobie popada ;-)
 
Do góry